התייעצות שלום כיתה א'!

שירת ציון

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
ביקשו ממנני לקראת תחילת שנה לאייר ילדה מ2 זוויות לכיתה א' וזאת התוצאה:
צבועה2.png
שלום כיתה א (2).png

ביקשו ממני לעשות אותם יותר מחויכות. אשמח לשמוע את דעתכם ואם יש לכם הערות והארות:)

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
רק השניה נפתחנ לי
והיא מותק!

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
גם לי רק השניה נפתחת :(
וגם אצלי היא מותק!

שתי הערות קטנות:
א) היד הימנית (בציור) נראית ממבט ראשון חתוכה. אולי כדאי להוסיף קצת אצבעות (שיהיו רק חצי מקופלות).
ב) בשיער אולי כדאי להוסיף קצת קוים (של שערות), שייראה יותר כמו שיער. (יש שערה אחת על המצח באמצע, שהיא בלי צבע חום כמו השאר. אבל זה כבר ממש דקדוקי עניות. וגם אם כבר, יש לי ספק על האף, אולי הוא צריך טיפה'לה לזוז ימינה. נראה צמוד יותר לעין השמאלית, ולא רק בגלל הזוית. לא ברור לי עדיין).

(ועוד הערה שלא ברור לי אם היא הערה:
התיק מאחורה נראה משום מה קטן מדאי, הוא מוסתר לגמרי, ואולי כדאי להוסיף לו שתי לולאות שיוצאות מהצדדים).

לגבי החיוך. אין לי מושג למה בקשו יותר.
מה שיש הוא חיוך קצת מבויש (ואולי קצת מהוסס), וזה מתאים לכיתה א' עם כל ההתרגשות שיש בה.
וזה יפה מאוד!

גלית נעוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
גם לי רק התחתונה נפתחת.
הילדה חמודה אך, הפרופורציות קצת מפריעות לי.
הפנים נראות של בחורה. לא של ילדה. (הייתי קצת מעלה את הפה. ואז מקטינה את הרווח מהפה לסנטר).
והיידיים רזות וקטנות.
בהצלחה.

מימי שיי

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ציור מתוק ויפה!נראה לי שהיד קטנה מאוד ביחס לראש.

הני p

מאיירת ספרים, קומיקס ,עיצוב דמותגים ועוד...
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
איזה מותק!

כדי שתיראה יותר מחויכת:
תגדילי עיניים ופה בהגזמה (בעיקר את הפה)

כדי שתיראה תואמת גיל:
-תורידי את קו העיניים
-תיישרי את הזווית שבסנטר
-תורידי את הקו העליון של גשר האף, תשאירי רק את התחתון ושימי אותו באותו קו של העיניים
בהצלחה!

שירת ציון

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
איזה מותק!

כדי שתיראה יותר מחויכת:
תגדילי עיניים ופה בהגזמה (בעיקר את הפה)

כדי שתיראה תואמת גיל:
-תורידי את קו העיניים
-תיישרי את הזווית שבסנטר
-תורידי את הקו העליון של גשר האף, תשאירי רק את התחתון ושימי אותו באותו קו של העיניים
בהצלחה!

תודה על ההסבר המפורט אנסה בע"ה. כנ"ל גם לגביה?
צבועה21.png

(פה היא אחרי שניסית קצת לחייך אותה)

חמדאי

משתמש צעיר
הרבה יותר טוב.
חלל הפה בצבע לבן- זה לא נראה טוב, תכהי אותו.
אולי כדאי תלבושת- חולצה תכלת וחצאית כחולה
להגדיל מעט את הידיים
להוסיף קוים של שיער (אולי קצת גוונים)
ואולי מעט לאזן את הפורפורציות הראש גדול לעומת הגוף אז או להקטין את הראש או לעבות מעט את הגוף
אבל באופן כללי- את ממש בכיוון ויש לך את זה
בהצלחה

הני p

מאיירת ספרים, קומיקס ,עיצוב דמותגים ועוד...
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי

שירת ציון

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
בסוף בכלל סגרו את זה איך שהיה אבל ציר פתי לך שתראי;) אז לא משנה....

קבצים מצורפים

• עיצוב ללא שם (3).pdf
    1.8 MB · צפיות: 28

שירת ציון

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
זה מה שעשינו עם זה . כמובן שאין לעשות בזה שימוש וכו'...

קבצים מצורפים

• שם לשולחן כיתה א סופי.pdf
    1.7 MB · צפיות: 41
  • מערכת שעות סופי.png
    מערכת שעות סופי.png
    KB 612.1 · צפיות: 55
  • מערכת שעות סופי.pdf
    4.3 MB · צפיות: 40
  • שלט לדלת כיתה א (42 × 29.7 סמ) (1).pdf
    8.9 MB · צפיות: 41
  • דף צביעה מחברחת שלום כיתה א'.png
    דף צביעה מחברחת שלום כיתה א'.png
    KB 323.6 · צפיות: 40
  • עטיפת מחברת שלום כיתה.pdf
    4.1 MB · צפיות: 48

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה