עזרה שכר השדכנים- פתרון מיידי למצוקת הרווקות

גימפעל

משתמש מקצוען
מענין אותי
האם צריך לשנות את כל הגישה לשדכנים?
האם ההורים או הבחורים/ות מאוד מקשים על כל הסיפור הזה של ההצעות
ולכן ככ קשה בשידוכים?
כי אנשים מוכנים לעשות הרבה בשביל כסף
והנה - התחום הזה לא הולך...
אין ספק שחלק מהקושי של שדכנים זה הגישה של ההורים,

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
מענין אותי
האם צריך לשנות את כל הגישה לשדכנים?
האם ההורים או הבחורים/ות מאוד מקשים על כל הסיפור הזה של ההצעות
ולכן ככ קשה בשידוכים?
כי אנשים מוכנים לעשות הרבה בשביל כסף
והנה - התחום הזה לא הולך...
ברור.

ברגע שאנשים יתחילו להתייחס יפה ובכבוד לכל הצעה שהם מקבלים ולא להעלב אם הבחור לא לומד בישיבת חלומותיהם, או אם הבחורה גדולה מהבחור בכמה ימים והרשימה עוד ארוכה... ובגילאים מאוחרים יותר ההצעות צפויות להיות 'מעליבות' יותר, כי אנשים טובים לא יודעים על מה אתם מתפשרים, וסה"כ יש להם רצון אמיתי לעזור.

אני מכירה משפחה שכל הצעה שהם המקבלים, המציע מקבל עוגה לשבת!!! במשפחה כזו אף אחד לא ישמור הצעת שידוך בבטן בלי קשר לכסף!!!

לייקית

משתמש מקצוען
לדעתי,לא להעלאת השכר.
ההורים נקרעים גם כך, עם הוצאות מטורפות, חלקן מוגזמות ולא מוצדקות בכלל. אי אפשר להעמיס עוד!
אנשים מגיעים לחתונת ילדיהם עם לשון בחוץ, אין עוד מאיפה לקחת.
האם מכל התומכים כאן בהעלאה, ישנם גם כאלה בשלב הזה? או שהם עדיין מחכים לילד ראשון? (או שהם שדכנים בעצמם?) קל מאד לדבר על זה מרחוק.
8000 זה שכר יפה מאד, מה גם שלרובם זו משרה נוספת. שדכן שיעסוק בשדכנות במשרה מלאה, יגיע לסכומים נאים, הרבה מעבר לממוצע בשוק.
העלאה כמו שדובר כאן תעמיס עוד על קופות הצדקה, ונראה רווקים נוספים מסיבות כלכליות... מה גם שלדעתי, שדכנים לשם שמיים, יעבדו תמיד עם כל הגילאים. שדכנים שאינם, תמיד יעדיפו את השוק הצעיר.
לשלם לפי התקדמות הפגישות, רעיון מבורך. אבל לא מפגישה ראשונה. אנשים יפגשו פחות, ויתכן שכאלה עם נתונים חיצוניים מרשימים פחות, ישארו מחוץ למעגל הזה. גם פגישה שניה ושלישית, הן עדיין בגדר להיכרות בלבד וכדאי לעודד אותן ללא עלות.
רק מפגישה רביעית, זה מתחיל להיות רציני, וכדאי להוסיף על כך תשלום לשדכן.

אני אישית מכירה רווקות בציבור הליטאי, מהסיבה העגומה שלהורים שלהן אין את הסכומים המטורפים שדורשים בישיבות. ואולי זו הסיבה לתופעה הרווקות העצובה הזאת? אולי בה צריכים לטפל? ולא להעמיס עוד?

סופרוומן

משתמש מקצוען
מה גם שלדעתי, שדכנים לשם שמיים,
למה נראה לך ששדכנים צריכם לעבוד לשם שמיים?
מה הם שונים מכל נותני השרות? מתווכים, סוחרים וכל מה שעולה על דעתך?
. ואולי זו הסיבה לתופעה הרווקות העצובה הזאת?
גם וגם.
יש מקום לכל הסיבות ;)

לייקית

משתמש מקצוען
למה נראה לך ששדכנים צריכם לעבוד לשם שמיים?
מה הם שונים מכל נותני השרות? מתווכים, סוחרים וכל מה שעולה על דעתך?

גם וגם.
יש מקום לכל הסיבות
;)
לא התכוונתי שיעבדו לשם שמים.
התכוונתי לומר, שאנשים תמיד מעדיפים כסף קל
לכן, לגבות החל מפגישה מתקדמת, וכן, הגיוני להעלות את השכר בגיל המבוגר. זה כבר כך, לא?

פ.נ

משתמש מקצוען
היה כתבה בקטיפה של אחד שיזם מצינג שידוכים והיה רשום שם 60% מהשידוכים שניסגרו בשנים האחרונות זה לא משדכנים
אגב בלי קשר השדכנים רוצים לגבות על כל פגישה שסגרו....
יש צדדים לכאן ולכאן

פלורה

משתמש מקצוען
למה הוא היה צריך לבקש ?
למה לתת לו הרגשה של קבצן ?
לא הבנתי,
זה מה שהם ביקשו כי זה המחיר שהם לוקחים!
כשאני מזמינה צלם, תזמורת וכו' - לכל אחד המחיר שהם מבקשים.
לא אוסיף לצלם עוד כסף כדי שלא ירגיש קבצן.
רק הדגשתי לפי מה שביקשו ממני ששדכן לוקח 4000 ש"ח מכל צד
לכן לא הבנתי למה להקפיץ להם ל5000 $
ההורים נקרעים גם כך, עם הוצאות מטורפות
וחוץ מזה השדכנים -
רובם זו משרה נוספת

סופרוומן

משתמש מקצוען
וחוץ מזה השדכנים - רובם זו משרה נוספת
לא הבנתי את זה סורי.
אם אני מורה וגם גרפיקאית נניח. אני צריכה לעשות עבודות לשם שמיים או בפחות כסף כי זו משרה נוספת?!
זה שרות כמו כל השירותים והתשלום צריך להיות הוגן.
למה זה שונה מכל משרה?

פלורה

משתמש מקצוען
לא הבנתי את זה סורי.
אם אני מורה וגם גרפיקאית נניח. אני צריכה לעשות עבודות לשם שמיים או בפחות כסף כי זו משרה נוספת?!
זה שרות כמו כל השירותים והתשלום צריך להיות הוגן.
למה זה שונה מכל משרה?
מדברים פה על העלאת מחיר השדכנות, ואף אחד לא עושה את זה לשם שמים ממש או בהתנדבות.
ברור שצריך לשלם גם למורה, גם לגרפיקאית וגם לשדכן!
אבל למה להעלות עוד את המחיר? כי הוא מסכן וצריך לפרנס?
רוב רובם של שדכנים זה רק עבודה מהצד.
אני נמשכת יותר להציע ולחפש למי שמבטיח סכום גבוה יותר
מי שיש לו לתת, בבקשה אני מפרגנת מכל הלב
אבל מלכתחילה?
ו @בשלנית - סליחה על השאלה -
מענין אותי מי אלה שמוכנים לשלם יותר, כאלה שיודעים שגם ככה ילך להם קשה, או גם בחורים/ות טובים/ות?

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
בלת"ק
לדעתי ברור שבחלק גדול מהמקרים
ההורים אשמים
אתם לא רוצים שידוך
תגידו באופן מכובד
הצעתי פעם שידוך
למישהו
אחרי שאמר לי שלא
הוא התקשר אלי לשאול
מאיפה היה לך החוצפה
להציע לי שידוך כזאת
בסוף הוא חיכה שנתיים
ולקח סגנון דומה
תבינו לבד
שלא ניסיתי עוד פעם

סופרוומן

משתמש מקצוען
אבל למה להעלות עוד את המחיר? כי הוא מסכן וצריך לפרנס?
ממש לא!
כי עוא עושה עבודה קשה שאף אחד לא מוכן לעשות בתנאים הקיימים
מי שיש לו לתת,
מי שרוצה שילדיו המבוגרים ינשאו.

סתם כך אני חושבת שמי שמתנסה בזה לא צריך אשכולות והצעות כאלה ואחרות. הוא פשוט צריך לגשת לשדכן מקצועי ומיהמן ולהציע לו כל סכום שיצרה ובלבד שימצא את אבדתו.

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
באשכול קודם דיברו על תשלום לשדכנים אחר פגישות מתקדמות\עבודה מרובה,זה הגיוני ומובן מאוד
בפרט למבוגרים ששדכנים חוששים להציע,(מחשש שהם בררנים) ולא יעבדו לחינם..
פותח האשכול דורש 10 אלף דולר מכל צד,הזיה מוחלטת, לא ישנה כלום רק מגרע וחבל.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אני לא מבין דבר אחד
למה לתת בין 500 ל800 אלף שקל
זה מעשרת הדיברות וכו
ואסור בכלל לשאול על זה שאלות
וזה יש לכולם וכו
וכשמגיע לנושא פתאום אסור להעלות
אני מכיר הרבה באופן אישי
שעזבו את התחום כי זה לא שווה
איך אמר לי חבר על שידוך שהוא עשה
שהוא עשה חשבון כמה זמן הוא השקיע
בזה הוא אפילו לא קיבל 30 שקל לשעה
הבעיה שאנשים לא מבינים את הערך שנותנים להם
ממילא הם מתקשים לתת את התמורה
חוץ מזה שערך הכסף מאוד ירד
ויש עוד הרבה מה לכתוב בנושא הזה

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
באשכול קודם דיברו על תשלום לשדכנים אחר פגישות מתקדמות\עבודה מרובה,זה הגיוני ומובן מאוד
בפרט למבוגרים ששדכנים חוששים להציע,(מחשש שהם בררנים) ולא יעבדו לחינם..
פותח האשכול דורש 10 אלף דולר מכל צד,הזיה מוחלטת, לא ישנה כלום רק מגרע וחבל.
אני לא חושב שהוא דורש 10 אלף דולר
הוא פשוט רוצה לפתוח על זה דיון
וברור שהכיוון צריך להיות לתת יותר
כמה לתת זה כבר כל מקרה לגופו

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא חושב שהוא דורש 10 אלף דולר
הוא פשוט רוצה לפתוח על זה דיון
וברור שהכיוון צריך להיות לתת יותר
כמה לתת זה כבר כל מקרה לגופו
לכן כתבתי,
זה לא ימנע משדכנים להציע..

חוחית

משתמש סופר מקצוען
כן, ברור שכשדכנית אני נמשכת יותר להציע ולחפש למי שמבטיח סכום גבוה יותר.
זו לא שאלה!
ותכל'ס, סגרת יותר שידוכים לאלו שמשלמים יותר?
לא!
חד וחלק.
כי אז כל אלו שמציעים סכומים נכבדים-היו נשואים מזמן.

סופרוומן

משתמש מקצוען
ותכל'ס, סגרת יותר שידוכים לאלו שמשלמים יותר?
לא!
חד וחלק.
כי אז כל אלו שמציעים סכומים נכבדים-היו נשואים מזמן.
זו לא טענה
ברור שהכל רק בגדר השתדלות
הרי יש גם הרבה כאלה שלא פנו בכלל לשדכן והשתדכו בשידוכים מצוינים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה