דרוש מידע שכרון ממעמקים

ספריות

משתמש מקצוען
מחפשת בדחיפות את הסרט של דינה פרלשטיין שכרון ממעמקים - בתשלום כמובן. יעזור לי גם אמצעי עדכני ליצירת קשר עם דינה בשביל לשכור את הסרט ליום אחד - לשימוש אישי.
וגם אם למישהי יש אותו אצלה אז בע"ה נעביר את התשלום לדינה פרלשטיין כמו שעשינו כמה וכמה פעמים.
תודה מראש

יהודיתו

משתמש מקצוען
מחפשת בדחיפות את הסרט של דינה פרלשטיין שכרון ממעמקים - בתשלום כמובן. יעזור לי גם אמצעי עדכני ליצירת קשר עם דינה בשביל לשכור את הסרט ליום אחד - לשימוש אישי.
וגם אם למישהי יש אותו אצלה אז בע"ה נעביר את התשלום לדינה פרלשטיין כמו שעשינו כמה וכמה פעמים.
תודה מראש
ואיי מחקתי אותו לפני כמה שנים !
אני אשאל את מי שהעבירה לי אם יש לה אותו עדיין..

ספריות

משתמש מקצוען
ידעתי שיש אפשרות רכישת צפייה באתר - אבל בנטפרי חסום ולכן חיפשתי אפשרות אחרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה