חברות השכרה שכירת רכב בחו"ל באמצעות סוכן - יתרונות וחסרונות

3524

משתמש סופר מקצוען
מה דעתכם, עדיף לשכור ישירות מהחברה או שיש טעם לעשות זאת באמצעות סוכן?

בדרך כלל, בנסיעות שלנו לחו"ל אנו שוכרים מחברת השכרה כזאת או אחרת. בנסיעה האחרונה שלנו היתה הנחיתה בשעה שכל חברות ההשכרה כבר סגורות, ונאלצנו לשכור באמצעות סוכן שידאג לנו לרכב בשעות הקטנות של הלילה.

מה אומר לכם? הופתעתי לטובה, לא רק שהמחיר היה זהה, אלא גם הוא הרגיש מחוייבות עבורנו וסייע לנו במאבק מול חברת ההשכרה שניסתה לעשוק אותנו, הוא לא נתן שינה לעיניו עד שהכל הסתדר לשביעות רצוננו המלאה.

משכך, למה באמת שנזמין בעתיד ישירות מחברת השכרה שאין לה שום מחויבות אישית אלינו ואם בא לה היא יכולה לנפנף אותנו לכל הרוחות או לצייד אותנו בטרנטה מימי מתושלח?

דעתכם.

חצקלוביץ

משתמש צעיר
זה נכון הסוכנים לא יוצא יותר יקר יש לפעמים שזה יוצא יותר זול אפילו
אבל לרוב הסוכנים פחות מתעסקים בהשכרה של יומיים שלש בחו"ל

בדרך כלל, בנסיעות שלנו לחו"ל אנו שוכרים מחברת השכרה כזאת או אחרת. בנסיעה האחרונה שלנו היתה הנחיתה בשעה שכל חברות ההשכרה כבר סגורות, ונאלצנו לשכור באמצעות סוכן שידאג לנו לרכב בשעות הקטנות של הלילה.

מה אומר לכם? הופתעתי לטובה, לא רק שהמחיר היה זהה, אלא גם הוא הרגיש מחוייבות עבורנו וסייע לנו במאבק מול חברת ההשכרה שניסתה לעשוק אותנו, הוא לא נתן שינה לעיניו עד שהכל הסתדר לשביעות רצוננו המלאה.

משכך, למה באמת שנזמין בעתיד ישירות מחברת השכרה שאין לה שום מחויבות אישית אלינו ואם בא לה היא יכולה לנפנף אותנו לכל הרוחות או לצייד אותנו בטרנטה מימי מתושלח?

דעתכם.
אפשר מספר של סוכן?

בץ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
@3524
יש לך המלצה על סוכן רכבים?

דעתכם.
באופן כללי,
אני תמיד מעדיף להתעסק עם אנשי מקצוע, ואפילו אם לפעמים זה עולה קצת יותר, זה פשוט שווה את המחיר.

בשיש תקלות ובעיות הם עומדים לצידך, וכפי שכתבת, הם מרגישים מחויבות אישית כלפיך, לדוגמא, אני טס כמה פעמים בשנה לארה"ב, ויש לי סוכן קבוע, הוא לוקח לי תמיד את המחיר הרשמי של חברות התעופה, ולפעמים קצת יותר זול, בכל אופן, השנה, לאחרי החגים שהיה קטסטרופה מבחינת הטיסות, ואני הזמנתי ישיר ביונייטד, הוא דאג לי באופן אישי לכרטיס טיסה, ובעוד כשאני תקשרתי עם חברת התעופה-והם אמרן לי שלא ניתן לעשות דבר הוא דאג לי לכרטיס ישיר באל על ללא שום תוספת תשלום מצידי, והוא גם הכניס אותי למערכת השדרוגים, כך, שטסתי ישיר בביזנס קלאס ללא שום מאמץ מצידי וללא כל תוספת תשלום, זה נקרא אדם עם מומחיות שעומד בצד שלך, ואני חוזר ואומר גם אם זה תוספת כסף תמיד זה שווה במחינת הביטחון וה"ראש שקט".

@3524
יש לך המלצה על סוכן רכבים?
מנחם קאר
1725209281917.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה