עזרה שכחת סיסמא באיימיל

למח

משתמש פעיל
מה אפשר לעשות אם אני לא זוכר את הסיסמא לאיימיל ואני לא מצליח להגיע לשם וכן בחיים לא פתחתי את האיימיל ממחשב אחר .. מה עושים הרבה חומר נחסם....

אין יותר מזה

משתמש צעיר
את נכנסת לניהול החשבון ושמה יש לך אופציה להיכנס לסיסמא ואם שכחת אותה...

קבצים מצורפים

• חנייייייייייי.JPG
    חנייייייייייי.JPG
    1.6 MB · צפיות: 10

למח

משתמש פעיל
את נכנסת לניהול החשבון ושמה יש לך אופציה להיכנס לסיסמא ואם שכחת אותה...
הוא לא מביא אופציה כשאני נכנס לשכחתי סיסמא וזה מה שכותב לי......
לא מסרת מספיק פרטים ל-Google בשביל לאמת את בעלותך על החשבון הזה. Google מבקשת את הפרטים האלה כדי לשמור על אבטחת החשבון.
אם אפשר, בזמן הכניסה לחשבון:
  • יש להשתמש במכשיר שכבר נכנסת בו לחשבון
  • יש להשתמש ברשת Wi-Fi שכבר נכנסת באמצעותה לחשבון, כמו הרשת בבית או בעבודה
טיפים נוספים לשחזור החשבון

ניסיון חוזר

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה