עזרה שכונת רמות בירושלים

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
יש מה לעשות שם או באזור?
אני מחפשת טיול קצר/ חורשה/ פארק./ אטרקציה
קבר שמואל הנביא נמצא באזור? יש מסלול לידו/ קרוב אליו.
תודה למגיבים/ות

שוקולד נוגט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
בקבר שמואל הנביא יש חורשה ממש יפה ומעיין (לא רלוונטי ביום שישי) מעל יש מצפה עם נוף מהמם.
אפשר לשכור קורקינט חשמלי וליסוע לפארק הארזים, פארק די גדול עם שביל אופניים שמגיע עד מוצא

זכות הרבים

משתמש פעיל
שמואל הנביא בהחלט באיזור הוא נמצא מרחק נסיעה של 3 דקות מקצה שכונת רמות ד'
ממול הכביש העולה לקבר ישנה טיילת עד להר שמואל
האיזור יפה

ג'יחניק

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יש ברמות ב' כניסה ליער ירושלים יש שם גם מתקנים מגרש ומסלולים ביער ירושלים
המקום קצת מוזנח

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
צריך הנחיות מדויקות למי שלא מכיר את האזור או שמסתדרים בקלות?
מאוד פשוט להגיע ומאוד יפה, נוף מדהים
בפעם האחרונה שהייתי שם היה נקודה מפחידה שיש מקומות שאפשר ליפול, אז עם ילדים קטנים ובפרט לקראת חשכה זה קצת פחות מוצלח.

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כל מה שכתבו כאן תלוי מאוד אם את עם רכב...

אביגיל י

משתמש פעיל
יש מה לעשות שם או באזור?
אני מחפשת טיול קצר/ חורשה/ פארק./ אטרקציה
קבר שמואל הנביא נמצא באזור? יש מסלול לידו/ קרוב אליו.
תודה למגיבים/ות
יש ברמות את גן הקיפוד נראלי ככה קוראים לזה.
זה חורשה עם עצים וספסלים...

ג'יחניק

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
מקפיצה שוב.
אנחנו אמורות להגיע השבוע לאזור.
יש מישהי שיודעת לכוון אותי איזה קו מביא אותי מקניון רמות לקבר שמואל הנביא? איך אני מגיעה למסלול/ מצפה שם באזור?
תודה רבה לעונים!

סתם מישהו 5

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מקפיצה שוב.
אנחנו אמורות להגיע השבוע לאזור.
יש מישהי שיודעת לכוון אותי איזה קו מביא אותי מקניון רמות לקבר שמואל הנביא? איך אני מגיעה למסלול/ מצפה שם באזור?
תודה רבה לעונים!
יש קו 136 ישר לקבר שמואל הנביא, תבדקו אם זה עוצר בקניון.

הההה

משתמש רשום
יש קו שעולה ממש להר מקניון רמות וזה קו 136 אבל לא נראלי יש לו תדירות ככ גבוה
ואת יכולה לקחת כל קו מקניון רמות לגבעת זאב ולרדת בתחנה נבי סמואל ואז לעלות את כל העליה ברגל...

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
תודה!
ובמקום, יש הנחיות מיוחדות להגיע למצפה או למסלול כלשהו או לפי מה שיזרום לנו בעין?

הההה

משתמש רשום
הרבה זמן לא היתי שם
אבל נראלי שיזרום לכם.........
אני יודעת ששי שם סוסים וחמורים לרכיבה אם מעניין אותכם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה