WooCommerce שיתוף תמונת מוצר ווקומרס-אלמנטור לרשתות חברתיות

סטודיו SPETS

בניית אתרים, עיצוב גרפי, מיתוג עסקי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
שלום רב,
אשמח לעזרה
בניתי ללקוח אתר חנות והוא רוצה שיוכל ללחוץ על מוצר ולשתף אותו בכל הרשתות החברתיות (ווצאפ, פייסבוק, אינסטגרם וכד')
שמתי בעמוד מוצר כפתורי שיתוף
אך הלקוח טוען שזה לא משתף את המוצר אלא מעלה את התמונת לוגו של האתר כל הזמן
איך ניתן להגדיר לכפתורי שיתוף באלמנטור את מה לשתף?
תודה רבה ממש יעזור לי!!

מצורף צילום מסך
Screenshot_5.png

סטודיו SPETS

בניית אתרים, עיצוב גרפי, מיתוג עסקי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
??
אם יש רעיון אחר או תוסף שניתן לשתף בו מוצר ווקמרס
יעזור לי מאוד
תודה

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
לגבי הבעיה הכללית, לפי מה שאני מבין שיש משהו לא נכון בצורה איך שהרשת החברתית מקבלת את התמ ונה של העמוד, והיא מקבלת את התמונה הראשונה שבעמוד במקום את תמונת הפוסט, ולכן צריך לברר מה מוגדר ברשת החברתית שהוא מציג כתמונת ברירת מחדל של העמוד, ויכול להיות שבעזרת קידוד נכון של המטא-דטא או של התוסף - הוא ישלח את התמונה הנכונה.
מבדיקה קלה ברשת אני רואה תוצאות רבות של הבעיה הזאת, להלן חלק קטן מתוכם:
לגבי השאלה המשנית האם יש תוספים נוספים ליצירת כפתורי שיתוף, התשובה היא כמובן שיש הרבה כאלה, כמו ג'טפק ואחרים נוספים. תוכל לבדוק כמה ולעדכן אם זה השתנה.
אני מפתח וורדפרס ואוכל לעזור.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אגב נפגשתי באתרי עם המטא בוקס של התוסף הזה https://rankmath.com/wordpress/plugin/seo-suite/ (החינמי שלו) יכול להיות שהוא יוכל להגדיר נכון את התמונה שתהיה מוצגת לרשתות החברתיות במטא בוקס של כל מוצר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה