שיתוף קבצים לנוקיה c2-01

מצב
הנושא נעול.

imanuelbc

משתמש חדש
העלו פה מספר פעמים קורא טקסט וPDF וזה היה שווה לכפרות
אז גם אם יש למישהו צריך משהו שיעבוד כמו שצריך בעברית
אכן ואני אומר מידיעה חיפשתי בכל האתרים האפשריים קורא טקסט בעברית אבל לא מצאתי אולי מישו 12 יודע משהו על זה או שיוכל לבנות אפילו... תודה רבה לכולם

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
הפלאפון שואל אותי אם לאפשר גישה לאינטרנט (אין לי אינטרנט) ולא משנה אם אני בוחר "כן" או "לא" - הוא לא נותן לי גישה ליישום.
מה אפשר לעשות?

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפלאפון שואל אותי אם לאפשר גישה לאינטרנט (אין לי אינטרנט) ולא משנה אם אני בוחר "כן" או "לא" - הוא לא נותן לי גישה ליישום.
מה אפשר לעשות?
איזה ישום בדיוק
לכוראה הוא צריך אינטרנט וזה לא יעבוד לך

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה ישום בדיוק
לכוראה הוא צריך אינטרנט וזה לא יעבוד לך
גיטרה סטודיו נייד זה כלי ליצירת טבלאות לניידים. ניתן להשתמש בתוכנה זו כדי להלחין ולהדפיס קטעי מוסיקה חדשים, או ליצירת רינגטונים חדשים.
למשל את היישום הזה ש- Music2000 העלה

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
פעם מישהו כתב על תוכנת הבלוטוס שאם הפלאפון לא במצב כלשהו הוא כל הזמן הרשאת גישה לגלריה (מצב ROOT או משהו כזה) מישהו יודע מה זה ואיך מגדירים את זה?

נערך לאחרונה ב:

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
לא הבנתי מה אני צריך לעשות (גם לא הלך לי להוריד את קובץ ה- PP, בראש דף ההורדה כתוב: Untitled)

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
אכן ואני אומר מידיעה חיפשתי בכל האתרים האפשריים קורא טקסט בעברית אבל לא מצאתי אולי מישו 12 יודע משהו על זה או שיוכל לבנות אפילו... תודה רבה לכולם
יש לי אבל באנגלית, אבל תומך בעברית, אגב הוא גם עורך.אבל אני לא יכול לשבת על לתרגם-אני עסוק בלבנות קושחה כשרה לC5 ועוד כמה דברים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה