שיתוף מסט דיגיטלי.... (בת 2.5(:)

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י חיוך;1289738:
כל הכבוד ציבי!!

הייתי מורידה את היד שמחזיקה את התינוקת על הכורסא...

חיכיתי לראות מי תשים לב
כל הכבוד
רק בהודעה מס.....40(?) הגיעו לזה
צל"ש חיוך

אני כבר ערכתי את זה בסוף ותיקנתי
פשוט זה היה עבודת עריכה קשה ולכן לא הייתי בטוחה שאעשה את זה

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י NBR;1289108:
מהמם!
אני הכי אהבתי את העמוד של הכורסא הלבנה, הייתי כותבת באליפסה:
The klars family
2014

רעיון אבל כבר מופיע לי באלבום המשפט הזה בסגנון הזה

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י tzivi;1289919:
רעיון אבל כבר מופיע לי באלבום המשפט הזה בסגנון הזה

מה שבא לך:)
אלבום שלא רואים כל יום!
בראבו

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י צילומנציה;1288771:
גם אותי מעניין מה גורם לצלם ללכת לצלם את ילדיו אצל צלם אחר? רצון לגוון? לשנות סגנון? מילא באירוע- חייבים, אבל צילומי סטודיו?

כשאני לא בעבודה אני לא רוצה לצלם....

בכל מקום שאני מגיע מצופה ממני להופיע עם המצלמה, מה אני לא צריך קצת ליהנות מהמסיבה/אירוע, וכדו'?

וציבי,
לבן שלי קוראים אהרי (אהרן) ולא ארי (אריה) לכן לדעתי צריך לאיית ahry או ahri ולא ari

DDFF

משתמש פעיל
נכתב ע"י צבי קלאר;1291251:
כשאני לא בעבודה אני לא רוצה לצלם....

בכל מקום שאני מגיע מצופה ממני להופיע עם המצלמה, מה אני לא צריך קצת ליהנות מהמסיבה/אירוע, וכדו'?

וציבי,
לבן שלי קוראים אהרי (אהרן) ולא ארי (אריה) לכן לדעתי צריך לאיית ahry או ahri ולא ari

אולי Aari כי השם הלועזי של אהרן זה Aaron

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מכירה עוד אהרי כזה ואנו מאייתים: Ahary

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי מושג
יבוא הלקוח ויחווה דעה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה