כללי שיתוף--- מיתוג מאתגר למטפלת רגשית

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
כבר אמרו הכל :)

לי נשאר רק להודות על השיתוף המפורט,
היה לי כיף ומחכים!!!

RW / עיצוב ומיתוג

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כתב ע"י וו:
אולי רק לי.. ממש אולי, אבל בלוגו משהו שם לא התקשר לי, לא היה נראה לי מחובר מספיק. זה נראה אלמנט לחוד. שם שלה לחוד. ו סלוגן לחוד. מקווה שהובנתי.

מצטרף

כשקראתי את ההערה הזו הבנתי למה הכוונה, שאולי חסר פה איזשהו איחוד כללי בעין, זה קצת בא כל אחד לבד... יש בזה.. תודה על ההערה, זה יתרום לי לפעמים הבאות!

(וסתם ככה כל כך כיף שהעלת... המון זמן לא היה שיתוף למיתוג...)[/QUOTE]

כיף להעלות ולשתף אחרי כאלו תגובות מפורטות, תודה!

פנחס אברהמי

אברהמי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
D I G I T A L
מדהים - ומעביר את התחושות שיוצאות מהבריף בקצרה

נוגע - ועיצוב ממש מיוחד - תודה על השיתוף - החכמת אותי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה