תנו לי ביקורת שיתוף + טיפ חשוב

רנננה 10

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
וואו!!!!!!!
תמונות מאלפות!!!!!!!!!!
הסט הלבן נקי ויפה!
תאורה מהממת!
הכל מושלם עד הפרט האחרון!

וסתם ככה זה מענין מה שאת אומרת לגבי הבחירת סטים...אני דווקא כן אוהבת שהלקוחה בוחרת...
אצלי משום מה רובן אומרות לי תעשי מה שאת רוצה אבל לא כל מה שאני אוהבת האמא אוהבת גם:unsure:
אני דווקא מאד אוהבת את האימהות שמרכיבות להם סטים לפי הטעם שלהם (ועל הדרך נותנות לי רעיונות ;))

אילה וויג

AYALA WEIG
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יפה כל כך !
אומנית אחת
התמונות שלך פשוט פוסטרים אחת אחת

שבי מורסקי

צילום סטילס | הפקות וידאו
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וואו זה מהפנט!
אליפות~

במבוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מדהים.
אשכול שהוא השראה!!
שרי, הבונבון שלך יפיוף בלי עין הרע

נחמי♥

צילום חוויתי לילדים ומשפחות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
שרה זה יפה מידי!
זהו.
הסט הראשון רך רך רך. ורגוע~

הינדי בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
התמונות שלך מלאות בקסם מיוחד~
סטים מוקפדים ויפים!
מזל טוב שרי!

רבקי K

משתמש פעיל
צילום מקצועי
להתמוגג מיופי!
הכל כל כך נקי יפה ומוקפד, התאורה התנוחות ואוו אחד ענק(y)
התמונה הראשונה והשנייה לוקחות ובגדול!!

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ואוו של סט!
אהבתי את ההעמדה של הדובונים
כ״כ שונה וייחודי ויפה : )
תודה, גם אני אהבתי שאשפר ליצר שם תקשורת מענינת בינהם
תמונות שעושות טוב על הלב... מוקפד מקצועי ומלא טוהר!
מוכשרת בסדר גודל.....
תודה פערי!
שלמות של תמונות!!
עריכה מהממת!!!
שמחה לשמוע, תודה!
וואו!!!!!!!
תמונות מאלפות!!!!!!!!!!
הסט הלבן נקי ויפה!
תאורה מהממת!
הכל מושלם עד הפרט האחרון!

וסתם ככה זה מענין מה שאת אומרת לגבי הבחירת סטים...אני דווקא כן אוהבת שהלקוחה בוחרת...
אצלי משום מה רובן אומרות לי תעשי מה שאת רוצה אבל לא כל מה שאני אוהבת האמא אוהבת גם:unsure:
אני דווקא מאד אוהבת את האימהות שמרכיבות להם סטים לפי הטעם שלהם (ועל הדרך נותנות לי רעיונות ;))
תודה רבה על המילים! 😊
אני מאוד אוהבת לשמוע מהלקוחות על הגוונים והסגנון הכללי שהם מעדיפים כמו אביזרים גדולים שירצו שיכנסו לסט. שיתוף הפעולה הזה בהחלט מוסיף ליצירתיות ולייחודיות של התמונות. יחד עם זאת, אני מאמינה שחשוב לתת לצלמת את החופש היצירתי, כדי שהתוצאה תהיה הטובה ביותר. כשלקוחות יורדים לפרטי פרטים כמו מיקום של פרחים או תוספת של בובות, זה לפעמים מוריד את הרוח היצירתית והופך את הצלמת למבצעת במקום יוצרת. לכן, אני תמיד ממליצה לשתף רעיונות כלליים ולהשאיר את הביצוע והפרטים הקטנים לצלם.
יפה כל כך !
אומנית אחת
התמונות שלך פשוט פוסטרים אחת אחת
תודה אילה
וואו זה מהפנט!
אליפות~
תחודה יקרה
מדהים.
אשכול שהוא השראה!!
שרי, הבונבון שלך יפיוף בלי עין הרע
שמחה לשמוע, תודה!
שרה זה יפה מידי!
זהו.
הסט הראשון רך רך רך. ורגוע~
חמודה, תודה.
התמונות שלך מלאות בקסם מיוחד~
סטים מוקפדים ויפים!
מזל טוב שרי!
הינדי שמחה לשמוע, תודה!

טובי שטרן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
סט מושלם ברמות!
אהבתי את הלבן
הוא כ"כ נקי ורגוע!

Etti Friedman

צלמת ילדים, משפחה והפקות אופנה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אוהוו איזה שיתוף שווה(y)
מהפנט!!
להסתכל שוב ושוב בלי להפסיק
והעיבודים שלך שהופכים את התמונה לשלמות אחת גדולה
מחכה להמשך של הסט

tzipi.w

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
שרה, התמונות אצלך תמיד מעבירות רוגע.
וזה בכלל לא משנה איזה גוון זה יהיה.
כמובן שהסט הלבן כאן בפרט.
ממש חיכיתי בסבלנות לראות את הסט הזה, והיה למה לחכות.
חלום של סט!
התאורה המושלמת.
התנוחות המדויקות.
הצבעים.
הכל מושלם.

ומסכימה איתך , שלקוחה כמו שרי זה לגמרי שווה.
ושרי , שוב, מזל טוב.
המון נחת
וגידול קל...

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוהוו איזה שיתוף שווה(y)
מהפנט!!
להסתכל שוב ושוב בלי להפסיק
והעיבודים שלך שהופכים את התמונה לשלמות אחת גדולה
מחכה להמשך של הסט
תודה אתי
בע"ה המשך יבא :)
שרה, התמונות אצלך תמיד מעבירות רוגע.
וזה בכלל לא משנה איזה גוון זה יהיה.
כמובן שהסט הלבן כאן בפרט.
ממש חיכיתי בסבלנות לראות את הסט הזה, והיה למה לחכות.
חלום של סט!
התאורה המושלמת.
התנוחות המדויקות.
הצבעים.
הכל מושלם.

ומסכימה איתך , שלקוחה כמו שרי זה לגמרי שווה.
ושרי , שוב, מזל טוב.
המון נחת
וגידול קל...
ציפי כיף לקרא את הפירוט
שמחה שאהבת
ואוו לא להפסיק להסתכל עוד ועוד...
סטיילינג מיוחד!
רחלי כיף לפגוש אותך כאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה