שיתוף והתייעצות (רותי 12 ואות לי, נא להתייצב)

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
יש לי כורסת טלויזיה בת 11, והגיל עושה את שלו,
לפני 1.jpg
לפני 2.jpg

החלטתי לנסות לרפד מחדש, אומנם אין לי את הסבלנות של רותי, והאמת שגם לא המכשור הסתפקתי במכונת תפירה ביתית ומהדק קיר, לא ריפדתי אלא כיסיתי את הכיעור (אגב גם מכיוון שהיא חשמלית יש לה מעין מסאז', גם פחדתי לפתוח יותר מידי ולקלקל

ראו תמונות

אחרי סגור.jpg
אחרי פתוח.jpg

אולי זה לא מדהים, אבל עדיף מאיך שהיה נראה. (אגב מתחת להדום רואים עוד קרע שעדיין לא כיסיתי
עכשיו לשאלה, מה אני עושה עם הגב ? איך אני מרפדת או נכון יותר עוטפת בצורה שיראה נורמלי, אין לי דרך ליצור את החלק השקוע :(
מה אתם מציעים ?

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני עדיין לא אות לי או רותי 12 אבל מרשה לעצמי לומר לך, מה רע בגב של הכורסא? נראה יפה מאוד.

בשם

משתמש סופר מקצוען
נראה מעולה...
מוכשרת... אין לי רעיון לגב...

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הגב זה קצת מסובך כי זה מעין קפיטונז'
היתי פותחת את הריפוד ומנסה ללמוד איך עשו אותו

אות לי

משתמש סופר מקצוען
כורסה חשמלית לא מומלץ בכלל לפרק את הריפוד העליון אלה אם אם רפדית מקצועית

את החלק שכבר ריפדת, ריפדת יפה מאוד.

אם מכונת התפירה שלך מסוגלת לתפור את הסקאי הזה אני הייתי עושה מה שהרפדים עושים:

1. גוזרים את הסקאי לפי מידות הכורסה ונותנים כמה ס"מ 'בשר' תוספת מכל צד.
2. מסמנים על הסקאי בעיפרון של רפדים או בגיר [שניתן לנקות בסוף] את המשבצות של הכיווץ שרוצים לקבל.
3. מניחים מתחת לסקאי לוח ספוג [לא עבה מאוד כי אחרת המכונה לא מסוגלת למשוך אותו עד 1 ס"מ בד"כ זה בסדר] מדביקים בעדינות את הספוג לסקאי רק בשביל שלא יזוז בתפירה -
מניחים מתחת לספוג נייר עיתון, נייר עיתון מקל על רגלי המכונה למשוך את כל המשא הזה..
4.את תופרת על הקווים המשורטטים.
5.למעשה הכל מוכן לריפוד, אם את רוצה יותר נפח אפשר להשיג את זה ע"י תפירת כפתורים במקומות המפגש של התפרים [כאילו בכל פינה של ריבוע]
6. כפתורים - או שאת נותנת אותם לציפוי בסקאי שלך ,או שאת קונה כפתורים גדולים בצבע מתאים.
7. לתפור את הכפתורים צריך בחוט עבה יותר מחוט תפירה בייתי רגיל -
בשביל שהכפתורים לא ינשרו במהירות תתפרי בגב של כל כפתור [בצד של הספוג] כפתור קונטרה זה שומר על כפתור החזית לאורך ימים.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
כשאני ניסיתי את הקפיטונז' הראשון שלי ( והאחרון) אז אחרי הרבה יזע ועצבים הגעתי למסקנות
אתן לך אותם במתנה :) כדי לחסוך לך עגמת נפש
1) הכפתור מאחור מאד חשוב ! אם אין לך את יכולה כל כפתור גדול
2) כדאי להשתמש בחוט דייגים ( אם את לא רוצה לנסות קודם כמה סוגים ולראות שמול עינייך החוט פתאום נקרע וכל העבודה הולכת)
3) לא טוב היות האדם לבדו- אחרי 3 כפתורים שעשיתי לבד הגעתי למסקנה פשוט לקרוא לבעל או לילד שיש לו כח .הוא מחזיק את הספוג לחוץ ואת מכניסה את הכפתור
4) תודה לאות לי על הרעיון לעשות הכל על ספוג דק ולהוסיף אותו לספוג העבה .אני הכנסתי את הכפתורים הספוג עבה והיה מאד קשה

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
אות לי רק שאלה, ואחרי שבעצם לוח הגב שלי מוכן עם הספוג, להדק אותו לכורסא ? עם כזה עובי לא ירגישו אח"כ את הרטט, של ה"עיסוי", נכון ?

אות לי

משתמש סופר מקצוען
אות לי רק שאלה, ואחרי שבעצם לוח הגב שלי מוכן עם הספוג, להדק אותו לכורסא ? עם כזה עובי לא ירגישו אח"כ את הרטט, של ה"עיסוי", נכון ?
להדק או להדביק איך שאת רוצה,
במידה ולא רואים את הגב [צמוד לקיר וכזה] אני הייתי מדביקה בדבק מגע,
דבק מגע איכותי ובשימוש נכון מדביק מצוין סקאי לסקאי ולא דורש גימור בשונה מאקדח סיכות.

את רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר...ברור שכל שכבה נוספת מפחיתה מעוצמת הרטט,
אני לא מכירה את שלך ואת עוצמת הרטט שלה אבל כורסאות שיאצו שהרטט שלהם ממש מכאיב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה