צילום אמנותי שיתוף \\ הקיץ עבר, הטעם נשאר---

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
F\2.8
חשיפה - 1\80
ISO - 160
(מתעקש לכתוב הפוך)

ובקטנה - קרופ, חידודון והארה

אשמח לחו"ד

IMG_2087....jpg

#ה_מ_ע_צ_ב_ת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
D I G I T A L
חי, צבעוני ומגרה!
תאורת חלון יפייפיה, מדגישה את ההברקות והנוזלים.

הערה שלי: הקערה קטנה קצת. מה שגורם לדפנות להצל (לעשות צל) על הפירות בצדדים.
עצה שלי: קערה רחבה יותר. ככה התאורה תיכנס ותתפזר בצורה רחבה יותר, והפירות בצדדים לא יהיו חשוכים.
(ולא יראה את שולי הקערה, אגב...)

הצלחות!

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
חי, צבעוני ומגרה!
תאורת חלון יפייפיה, מדגישה את ההברקות והנוזלים.

הערה שלי: הקערה קטנה קצת. מה שגורם לדפנות להצל (לעשות צל) על הפירות בצדדים.
עצה שלי: קערה רחבה יותר. ככה התאורה תיכנס ותתפזר בצורה רחבה יותר, והפירות בצדדים לא יהיו חשוכים.
(ולא יראה את שולי הקערה, אגב...)

הצלחות!

תודה על התגובה!
התלבטתי אם להסתיר את הקערה לגמרי או להשאיר ממנה מעט, יתכן והייתי צריכה לקרופ עוד.
לגבי הצל של הקערה, זה לדעתי נותן ענין ועומק לתמונה.
מה אומרים?

#ה_מ_ע_צ_ב_ת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
D I G I T A L
לגבי הצל של הקערה, זה לדעתי נותן ענין ועומק לתמונה.
אני מאוד אוהבת הצללה בקצוות. זה מוסיף לדעתי דרמה מיוחדת.
אבל כאן, זו טעימה קטנה מדי בשביל הקצוות המוצללים.
כאילו, כשרואים פירות כאלה יפים ועסיסיים, רוצים לראות שפע...
שוב, יכול להיות שזה עניין של טעם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה