כללי שיתוף | האתר החדש שלי - גישה+ - כזה עוד לא ראיתם >>>

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
שלום לכולכם, ידידי וחברי היקרים!

לאחר עבודה מאומצת והשקעה רבה, בשעטו"מ אני מתכבד להשיק את האתר החדש של גישה+, החברה החדשה שלי.

גישה+ היא חברה צעירה לפיתוח אתרים, שמטרתה לפתח אתרים בלתי נשכחים, כאלה שתמיד תרצו לחזור אליהם פעם נוספת. מעבר להיותם שימושיים הם מתאפיינים גם בקריאטיביות - תוצר הניסיון והרזומה שיש בידיי.

עם זאת, במקרה שתרצו דווקא אתר סטנדרטי - אוכל לייצר לכם גם אותו... מטרת העל שלי והחזון של החברה הם לייצר, חוץ מאתרים, גם לקוחות מרוצים. ובשביל זה, אתם יודעים, נתאמץ מאוד.

להלן לינק לאתר גישה+:
http://www.gishaplus.co.il/

חברי פרוג היקרים! לרגל ההשקה נערוך בשבוע הקרוב חגיגת מבצעים - בכל יום אכתוב כאן את הקופון היומי ואיזו הטבה הוא יעניק לכם.
שימו לב - כל קופון תקף ליום הפרסום שלו בלבד!!
תעקבו אחרינו, זה ישתלם לכם מאוד!!

נשמח להתכבד בביקורכם, אפילו כוס קפה ומאפה הכנו בשבילכם ;)
וכמובן - להערות, הארות, הצעות לשדרוגים וביקורות - זה הזמן!

בברכת הצלחה לכולנו,
שמואל גרינשטיין
גישה+

פורסם באישור ההנהלה.

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
היי :)
קודם כל בהצלחה רבה
הצעת יעול ברשותך
נכנסתי לדף הראשי ואני חייב להגיד לך שלא הבנתי בהתחלה במה עוסק האתר
רק כשחזרתי לכאן וקראתי ירד האסימון
נראה לי שאותו ההסבר שכתבת כאן למעלה מן הראוי שיופיע בצורה מפורשת בדף הראשי
שמי שנכנס ידע למה הוא נכנס כמו שכתבת כאן למעלה:
"גישה+ היא חברה צעירה לפיתוח אתרים, שמטרתה לפתח אתרים בלתי נשכחים, כאלה שתמיד תרצו לחזור אליהם פעם נוספת. מעבר להיותם שימושיים הם מתאפיינים גם בקריאטיביות - תוצר הניסיון והרזומה שיש בידיי. "

בהצלחה
מוטי :)

פרינטופ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י shosh22;1216094:
לא מצליחה להכנס...מוזר

גם אני בתחילה לא הצלחתי. שמתי לב ששורה מסויימת במסך מסתירה לי את החלק התחתי - שם יש שתי אפשרויות...

יסכה שמואל

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש בעיה באתר?
הוא לא נותן להכנס.

judi2525

משתמש רשום
"...כזה עוד לא ראיתם..." באמת שלא!

פשוט לא רואים כלום.

בהצלחה רבה.

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
האתר קצת איטי.
נראה שיש פה עבודה מטורפת ומושקעת לחלוטין.

הצלחות!

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא יודעת מה שאתם רוצים!
נפתח ורץץץץץ (ברימון)
אתר באמת מלהיב! מלא אקשן :) מאוד מיוחד
2 הערות ברשותך:
הפונט קצת ... מיושן. כבד
וכן תקח בחשבון שלא לכל האנשים יש זמן וסבלנות לעבור בין כ״כ הרבה דפים עד שמוצאים משהו...;)

ביוגרפיק

משתמש צעיר
אתה מגניב, וגם הרעיונות שלך.
כפי שאמרו פה, צריך למתן את סערת היצירתיות והקיצ'יות. ואז זה מושלם!!

yairiss

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עמוד הבית מצויין! באמת עושה רושם טוב חשק להיכנס להמשך האתר.
גם המבנה הכללי והאנימציות מושקעות ומתאימות.

כמה הערות קטנות שלי:
1. כשאני בוחר "בחר את האתר שלך", אני מצפה להיכנס לעמוד שבו אבחר את האתר שאני רוצה לבנות, מתוך איזושהי תצוגה או דוגמאות. וזה לא מה שקורה שם. ב"תיק עבודות" נמצא תיק העבודות של גישה+, ב"בלוג" נמצא בלוג של גישה+, וב"תדמית" צריך לחשוב הרבה כדי להבין מה קורה שם..

2. כשאני לוחץ על הכפתור השני "בחר את הסגנון שלך", אני מצפה לראות דוגמאות של הסגנונות הנ"ל. וזה לא קורה. חלק מובילים לדף "תדמית" הנזכר לעיל, חלק לדף עבודות, חלק לדף המבצע וכו' - ללא קשר למה שכתוב שם! ("מלהיב / מסודר / אומנותי...")

3. לדעתי בכל דף צריך להיות קישור ישיר לדף הבית (לא בתוך תפריט). ואין את זה תמיד.

4. אין קישור ישיר לחנות מדף הבית?..

5. מכל הסיבות הנ"ל, מרגישים בלגאן ואי-סדר באתר..

לדעתי צריך להשקיע המון מחשבה קודם כל בלקוח. מי הוא, מה הוא מחפש ואיך אתה מזמן לו את זה. זה קריטי לאתר! לקוח שמחפש מישהו שיבנה לו אתר, רוצה לראות דוגמאות ישר לעיניים, לא תמיד יש לו הבנה בזה, (וגם לא מושך אותו, לדוגמה, תפריט בצורת תיקיות במחשב, למרות שמבחינתך זה מקורי וחדשני ובטח השתמשת במיטב הידע שלך בשביל זה).
כמו"כ מי הלקוח? האם זה בעל עסק שרוצה אתר, או בונה ומעצב אתרים? האתר שלך מספק מידע לשניהם, ולדעתי צריך לעשות הבדל ביניהם. שיהיה תחום שמיועד לבוני אתרים שבו יהיה את התוספים, הבלוג על העיצוב וכו', ויהיה חנות של אתרים.
בקיצור, צריך לחשוב על הכל מנקודת מבט של הלקוח.

בהצלחה רבה!! :)

- Dassi -

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אתר חדשני ומקסים
ההתמצאות קצת קשה, אבל אפשר לסדר את זה בקלות
הרבה הצלחה ולקוחות!

369369

משתמש צעיר
ראשית, ברכה בהצלחה

יש כמה בעיות באתר,
1. היום אנשים רוצים הכל אינסטנט. בעל עסק שנכנס לאתר צריך להבין בדקה מה יש לכם להציע. במקרה של האתר הזה לוקח הרבה מאוד זמן להבין מה אתם מציעים.

2. מבחינה עיצובית חסר קונספט. אין גם שפה עיצובית. זה נראה שכל יום מישהו אחר עבד על האתר. רואים את זה שאין גריד קבוע לכל דף. גם אין התאמה בין כל הויז'ואלים.

בטח קשה לתקן אחרי כל העבודה שהשקעת אבל כדאי לחשוב ע"ז.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
בינתיים אני יכול רק להגיד שזה לא עובד במובייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה