שיתוף - בריה

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
שגם המסר הסמוי הזה נקלט וגרם לתוצאה הבלתי צפויה. הוציא את הבחור מהטמטום שבו היה שרוי ואפשר לו לצאת לדרך חדשה.
הנה, מזה חששתי, זה הפך לראיה, הלו, אתה המצאת אותה.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
"קום!!!! ק-ווווווווווווו-ם!!!!!" שאג בחרונו, "עד מתי תשכב כאן כמו, כמו...." חיפש את המילה שתבטא את הגועל שלו ממראה עיניו "כמו גוש של טמטום!! כן, בדיוק כך, גוש של טמטום!!!!"

נהדר, נהדר.
אני חושש שאתה צריך לצאת לנופש, לפנסיה כזו, יהיה לך זמן לנשום אוויר צח, להירגע מהכל, אולי גם לבקר בכיכר צרפת הירושלמית...

וברצינות. עברתי על הטור, אני גאה בכך שזכיתי להתעקש שתצטרף לפורום. תמשיך לכתוב, בחורי הטוב.

(אבימי, ברכות על הלבלוב החדש של הפורום, איזה כיף לראות! הפרישה עדיין בתוקף, אבל.. וואו. הפורום מתחיל להראות סימני חיים)

משויטט

משתמש מקצוען
יפהפה. בהחלט יש כישרון גדול.
הציק לי קצת החוסר הקל באמינות הסיפור, ואם אינני טועה עוד כמה מגיבים אמרו זאת.
קודם כל זה שמשגיח לא צועק על בחור שהוא גוש של טמטום ועוד כופל את זה למען הדיוק.
לכל היותר אפשר להביא אותו לקטע של איבוד שליטה ושם יפלוט איזו הגדרה מעליבה מאופקת, עדיף כזו שמקורה מחז"ל, ותכף יתחרט. והדבר השני היותר מהותי, שקשה מאוד להאמין שעלבון מופרע שכזה יכול באיזושהי צורה להוות טריגר שינענע את הבחור לכיוון חיובי. זה לא קורה בעולמנו.
אבל שוב, הכתיבה וההגשה והזרימה פשוט עושים את העבודה מצוין פלוס. תמשיך.

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
יפהפה. בהחלט יש כישרון גדול.
הציק לי קצת החוסר הקל באמינות הסיפור, ואם אינני טועה עוד כמה מגיבים אמרו זאת.
קודם כל זה שמשגיח לא צועק על בחור שהוא גוש של טמטום ועוד כופל את זה למען הדיוק.
לכל היותר אפשר להביא אותו לקטע של איבוד שליטה ושם יפלוט איזו הגדרה מעליבה מאופקת, עדיף כזו שמקורה מחז"ל, ותכף יתחרט. והדבר השני היותר מהותי, שקשה מאוד להאמין שעלבון מופרע שכזה יכול באיזושהי צורה להוות טריגר שינענע את הבחור לכיוון חיובי. זה לא קורה בעולמנו.
אבל שוב, הכתיבה וההגשה והזרימה פשוט עושים את העבודה מצוין פלוס. תמשיך.
הכרנו אנשי חינוך שהגיעו לשפל שכזה. יש אמינות.
גם לי לקח זמן להבין שהכותב לא מתכוון לדרך חדשה חיובית, ולכן אין צורך למחות על הדברים, ובוודאי כוונתו לדרך שלילית מחוץ לעולם התורה. מקווה שכעת איני טועה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה