שיתוף בית כנסת

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תכנית מכר מבט עיצוב כללי לתורם.
ההדמיה נעשתה לצורך התרשמות מסגנון העיצוב,
ללא תכנית ותכנון מקדים.
[יש פה מלאאא מה לתקן ולשנות]

1.png

נערך לאחרונה ב:

יהודי פושט

משתמש פעיל
באופן כללי מאוד יפה.
הערות קטנות:
הכניסה הנוספת בתים הקטנים מההיכל הכוונה תחילה?
פשוט לא מצוי כ"כ...
הייתי מסדר את הטורים של השלחנות והכסאות בצורה יותר ישרה ואחידה ולא כ"כ צמוד לקיר המזרח ואת ארונות הספרים הייתי מניח על כל קיר המזרח (אם אין רב או משהו כזה) ועל קיר מערב מתחת לעזרת נשים.
בהצלחה!!

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
באופן כללי מאוד יפה.
הערות קטנות:
הכניסה הנוספת בתים הקטנים מההיכל הכוונה תחילה?
פשוט לא מצוי כ"כ...
הייתי מסדר את הטורים של השלחנות והכסאות בצורה יותר ישרה ואחידה ולא כ"כ צמוד לקיר המזרח ואת ארונות הספרים הייתי מניח על כל קיר המזרח (אם אין רב או משהו כזה) ועל קיר מערב מתחת לעזרת נשים.
בהצלחה!!

לכן כתבתי את זה..
תכנית מכר מבט עיצוב כללי לתורם.
אמשיך ואציין שההדמיה נעשתה ללא תכנון פנימי,
להראות את סגנון ואופי העיצוב בלבד.

תודה בכ''א.

קול תורה

משתמש פעיל
לדעתי צריך להרחיק קצת את השולחנות מהארון ספרים (דרום) למראה יותר יפה (אין מקום לעבור..) וזה תופס את העין

יהודי פושט

משתמש פעיל
לדעתי צריך להרחיק קצת את השולחנות מהארון ספרים (דרום) למראה יותר יפה (אין מקום לעבור..) וזה תופס את העין
לכן כתבתי את זה..

אמשיך ואציין שההדמיה נעשתה ללא תכנון פנימי,
להראות את סגנון ואופי העיצוב בלבד.

תודה בכ''א.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה