דרוש מידע שיש - התייעצות על שיש פורצלן ועל צבע בהיר

גיטרה

משתמש מקצוען
יש לי שיש פורצלן כהה (חברת אסקלה) כמה חודשים, בינתיים ב"ה מרוצה מאד מאד. מקווה שבעז"ה ישאר ככה.
מניחה חופשי סירים ותבניות רותחות, ובמקביל נזהרת שלא יקבל מכה משמעותית.
ברור אבל שהחומר הוא יחסית שביר, הייתה לנו דוגמית קטנה בפגז' של האוטו לכמה זמן, לא עברה טלטלות מיוחדות או תאונה ולמרות זאת נדפקה וקיבלה שברים בצדדים.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לדעתי, החלטה טובה
בסופו של דבר העוגמת נפש שיש כשיש נשבר כששלמו 30000 ש"ח על זה לא שווה היופי
ויש בקוורץ דברים מהממים
קוורץ לא חסין שברים. במיוחד לי כיריים ופינות . מכירה יותר ממשפחה אחת שכעבור תקופה לא ארוכה, משפחה אחת אפילו בתוך שנה שחטפו סדקים רציניים ומכוערים בשיש מקוורץ

מטרות

משתמש פעיל
לא מכירה בחברות אני רק יודעת לונר מנסיון
שהכהה הוא סיוט- רואים עליו הרבה יותר מבהיר
כל טיפת מים ,נורא!
ןהדוגמא ששמת למעלה היא די פרקטית.

echadmishishim

משתמש מקצוען
קוורץ לא חסין שברים. במיוחד לי כיריים ופינות . מכירה יותר ממשפחה אחת שכעבור תקופה לא ארוכה, משפחה אחת אפילו בתוך שנה שחטפו סדקים רציניים ומכוערים בשיש מקוורץ
הכול יכול לקבל סדקים
גם גרניט יכול לקבל סדקים
יש סה"כ 3 סוגים שהולך היום לרוב.
יש פורצלן-שזה חומר סינטטי לחלוטין
יש קוורץ (שזה שיש קיסר סיילסטון ועוד חברות)- זה חומר סינטטי שעשוי מחומר טבעי שזה אבן קוורץ
ויש גרניט- חומר טבעי לחלוטין מאוד ייחודי בגלל כל הגרניט יהיה שונים וזה לא הדפסה שאפשר להדפיס שוב ושוב

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הכול יכול לקבל סדקים
גם גרניט יכול לקבל סדקים
יש סה"כ 3 סוגים שהולך היום לרוב.
יש פורצלן-שזה חומר סינטטי לחלוטין
יש קוורץ (שזה שיש קיסר סיילסטון ועוד חברות)- זה חומר סינטטי שעשוי מחומר טבעי שזה אבן קוורץ
ויש גרניט- חומר טבעי לחלוטין מאוד ייחודי בגלל כל הגרניט יהיה שונים וזה לא הדפסה שאפשר להדפיס שוב ושוב
נכון רק שמבררים עולה כאילו הפורצלן שביר יותר כשאני אישית עשיתי סקר שוק, גילתי כל כך הרבה כאלו שגם הקוורץ נסדק להם ומבחינתי זה מיתר את הקוורץ

talreu

משתמש צעיר
יש לי שיש פורצלן כהה (חברת אסקלה) כמה חודשים, בינתיים ב"ה מרוצה מאד מאד. מקווה שבעז"ה ישאר ככה.
מניחה חופשי סירים ותבניות רותחות, ובמקביל נזהרת שלא יקבל מכה משמעותית.
ברור אבל שהחומר הוא יחסית שביר, הייתה לנו דוגמית קטנה בפגז' של האוטו לכמה זמן, לא עברה טלטלות מיוחדות או תאונה ולמרות זאת נדפקה וקיבלה שברים בצדדים.
יש לך קנט לשיש פורצלן?

אם לא- מרוצה? לאמ יורדים מים לרצפה אחרי כל שטיפת כלים? לא נרטבים הארונות?

קובי רמי

משתמש צעיר
האם לאחר שנה למישהו פה יש תובנות מנסיון
אנחנו צריכים להזמין עכשיו שיש דחוף!!
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה