שיר לקליפ...

rhapsody

משתמש רשום
בס"ד
חברה אני עורך קליפ על קאן בצרפת, יש למישהו רעיון לאיזה מוזיקת קליפ טובה...
ואם כן נא להפנות למקורות לאותו שיר/נגינה...
אני חשבתי על שנסון צרפתי ככה עם אקורדיון כמו פולקה כזה...
או אולי מוזיקת טיילת?
מה אתם חושבים ואם יש לכם מקורות?
שבוע מבורך לראש חודש מנחם אב
עמרם:D

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סגנון המנגינות של הליכה בחלום...

rhapsody

משתמש רשום
בס"ד
מקור להורדה יש לך?
עמרם

מוזיקה

משתמש רשום
צילום מקצועי
המוזיקה של הליכה בחלום היא נהדרת בהחלט,
אבל אין בינה לבין סוג הבקשה פה - ולא כלום!

אם אמצא משהו, אשמח להעלות אותו

מוזיקה

משתמש רשום
צילום מקצועי
שנסון צרפתי

יש בירושלים חנות מצוינת שיכולה לעזור לך: "בית המוסיקה", ממוקמת
ברח' קרן היסוד, החברה שם מקצוענים לחלוטין ומתמצאים בחומר של החנות ברמה של כמעט
"עילויים" ותוכל למצוא שם בדיוק את מה שאתה מבקש.
מנסיון שלי, הם יעילים ביותר.

בהצלחה!:)

בכל מקרה, צירפתי משהו שמצאתי באתר של הורדת תוים דוקא, בצירוף המוזיקה שלו-
זו מנגינה של פיליפ ברדיף, שם השיר les flonflons du village. ;)
http://www.free-scores.com/download-sheet-music.php?pdf=7220

(לא הצליח לי להעלות את הקובץ עצמו)

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מקור להורדה יש לך
יש לי את השירים בתוך המחשב.
אוכל לשלוח לך במייל.

המוזיקה של הליכה בחלום היא נהדרת בהחלט,
אבל אין בינה לבין סוג הבקשה פה - ולא כלום!

כנראה שאתה לא מכיר את הכל!!!!

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני חושב שיש בהליכה בחלום חומר טוב,
אבל זה עם זכויות יוצרים, אם לא אכפתלך מזה תתן כל שיר שתבחר, ותבחר טוב...
[אמן+שם השיר] אני יתן לך קישור באישי,

rhapsody

משתמש רשום
בס"ד
הסתדרתי....
החלטתי פשוט ללכתעלכיוון עריכתי אחר
תודה לכולם
עמרם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה