שירות Google Drive כבר כאן, ואתם כבר יכולים להירשם

• פותח הנושא Dvir
  • פורסם בתאריך

Dvir

משתמש רשום
אחרי שלל שמועות, דיווחים ודליפות כאלה ואחרות זה כאן, חברת גוגל מכריזה על שירות הGoogle Drive ואתם כבר יכולים להירשם ולהנות מאחסון בענן של 5 ג’יגה בהם תוכלו לאחסן תמונות, מסמכים (תודות לאינטגרציה עם שירות הגוגל דוקס), סרטים ובעצם כל קובץ שתרצו, drive.google.com על מנת להיכנס לשירות.

כבר לפני כשנה שמענו דיווחים אשר הגיעו מעיתון הוול סטריט ג’ורנל על השקת השירות אשר יאפשר אחסון תמונות, מסמכים סרטים ובעצם כל קובץ אפשרי יחד עם גישה נוחה לקבצים בכל עת דרך ממשק יעודי, השירות מתכוון להילחם ראש בראש עם שירות ה-Dropbox אשר הושק בשנת 2008 ומציע למשתמשים 2 ג’יגה-בייט אחסון והרחבת הנפח תמורת תשלום או הזמנת חברים, שירות הGoogle Drive כעת מציע למשתמשים 5 ג’יגה-בייט אחסון.

מתחרה נוספת שאיתה Google צפויה להתחרות היא כמובן חברת אפל יחד עם שירות הiCloud שלה, אשר זמין לכ200 מליון משתמשים ברחבי העולם דרך מכשירי אפל, וכמובן ישנן מתחרות נוספות בקטגוריה זו כמו Box אשר מציעה למשתמשים כ5 ג’יגה-בייט אחסון בחינם.

שירות ה-Google Drive מגיע יחד עם תוכנה יעודית אשר מותקנת על מחשב המשתמש ומעניקה לו מן "שער" לנפח האחסון אשר ברשותו, דרך הממשק יוכל המשתמש לעלות בקלות קבצים שונים אשר ניתנים לצפייה או עריכה במגוון פלטפורמות כמו מערכת אנדרואיד ומערכת ה-IOS של חברת אפל.

Geekspot

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש כבר חברה שנותנת 15 ג'יגה חינם. עם שירות דומה מאוד לדרופבוקס. התוכנה שלהם נמצאת בראש דירוג ההורדות של אתר download.com

www.4sync.com

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מה זאת אומרת??
לפי מה זה נקבע שאני יחכה כשאחרים כבר בפנים??

הומי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י arye770;758730:
מה זאת אומרת??
לפי מה זה נקבע שאני יחכה כשאחרים כבר בפנים??
הם מבררים מי אתה ולפי זה הם מחליטים...;);)

אל תיפגע זה ככה לכולם......:rolleyes::D

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
:):):)
אז אני מבין שלא יהיה לי?:confused::)

הומי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י arye770;758774:
:):):)
אז אני מבין שלא יהיה לי?:confused::)
אני מקווה שהחבר'ה שם בגוגל לא ידעו את כל האמת...........
:D:D:D
סתאאאאאאאאאאאאאםםםם:rolleyes::rolleyes:

bris

משתמש סופר מקצוען
הבנתי מלקוח שהיה מהנדס בגוגל , שיש להם אלגוריתמים שמתעדף בהשקות של שירותים חדשים משתמשים מנוסים יותר.
לא יודע בדיוק איך הם מודדים, אבל כנראה מס פעולות ביממה באופן ממוצע , שימושי בכלי LAB וכדו'

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י bris;759192:
הבנתי מלקוח שהיה מהנדס בגוגל , שיש להם אלגוריתמים שמתעדף בהשקות של שירותים חדשים משתמשים מנוסים יותר.
לא יודע בדיוק איך הם מודדים, אבל כנראה מס פעולות ביממה באופן ממוצע , שימושי בכלי LAB וכדו'

בוא נאמר שאם זה היה כך, אז הפעם זה לא.
אני משתמש ברוב השירותים הקיימים של גוגל המון.
החל מפרסום בגוגול, פרסום באתרים, גוגל מסמכים, גוגל אתרים, יומן, ועוד...

בקיצור אין קשר. אני עדיין מחכה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י arye770;759209:
בוא נאמר שאם זה היה כך, אז הפעם זה לא.
אני משתמש ברוב השירותים הקיימים של גוגל המון.
החל מפרסום בגוגול, פרסום באתרים, גוגל מסמכים, גוגל אתרים, יומן, ועוד...

בקיצור אין קשר. אני עדיין מחכה.

כנ"ל...

Dvir

משתמש רשום
מישהו בדק כבר מה המגבלה של נפח העלאה לקובץ בודד?

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
לאט לאט אנחנו מפקידים את כל המידע שלנו ואת כל הראש שלנו אצל גוגל....

בעוד כמה שנים, אם גוגל תיעלם יום אחד, הרבה אנשים יזדקקו לאשפוז דחוף (חלק בכפי'ה...:eek: )

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י גרף;759424:
לאט לאט אנחנו מפקידים את כל המידע שלנו ואת כל הראש שלנו אצל גוגל....

בעוד כמה שנים, אם גוגל תיעלם יום אחד, הרבה אנשים יזדקקו לאשפוז דחוף (חלק בכפי'ה...:eek: )

אני לא חושב על זה בכלל.... אחרת...:eek::eek:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה