עזרה שירותים ללא צורך בניאגרה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שלגון

משתמש צעיר
ראיתי כמה פעמים בעיקר במוסדות ציבוריים שבשירותים אין כלל ניאגרה, גם לא סמויה,
פשוט מורידים ידית ומים יוצאים בתנופה חזקה וכך האסלה נשטפת,
המעלה בזה כנראה שזה גם יותר אסתטי מניאגרה גלויה, ומאידך גיסא אין את הבלאי והתקלות שיש בניאגרה סמויה,
ברצוני לשאול היכן יש קונים את זה, לא מצאתי מישהו שמפרסם על זה
תודה רבה!

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
המעלה בזה כנראה שזה גם יותר אסתטי מניאגרה גלויה, ומאידך גיסא אין את הבלאי והתקלות שיש בניאגרה סמויה,
תודה רבה!
נראה לי שאתם מחפשים "מזרם אסלה מנתי"
רק בבתי סוהר עדיין יש את זה..

הורדה.jpeg

שלגון

משתמש צעיר
נראה לי שאתם מחפשים "מזרם אסלה מנתי"
רק בבתי סוהר עדיין יש את זה..
נכון לזה התכוונתי,
רק אני באמת רוצה להבין במקום ציבורי כמו בית כנסת זה לא עדיף על פני ניאגרה,
בפרט שמחיפוש בגוגל אני רואה שהיום יש מזרם סמוי ואלגנטי יותר, אז בשביל מה כל הבלאגן של ניאגרה, ולהמתין שיתמלאו המים, למה לא עוברים לזה, יש בזה חיסרון שאני לא יודע?

ד.ב.

משתמש מקצוען
זה לא באמת עובד עקב צורך בלחץ מים גבוה מאד כדי לעמוד בלחץ מספק למס' שירותים יחד

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
נכון לזה התכוונתי,
בפרט שמחיפוש בגוגל אני רואה שהיום יש מזרם סמוי ואלגנטי יותר, אז בשביל מה כל הבלאגן של ניאגרה, ולהמתין שיתמלאו המים, למה לא עוברים לזה, יש בזה חיסרון שאני לא יודע?
זה מכוער
הידית יורדת ולא חוזרת
יש טיפטופים בין הידית לגוף
הרבה פעמים זה לא מנקה כראוי וצריך כמה לחיצות
אין חצי כמות כמו הניאגרה
בנמל תעופה זה מגיע עם פדאל ללחימה בעזרת הרגל
בבתי שמוש שפועלים בשיטת כריעה יש עדיין כזה דבר.

יחיא צהרי

משתמש רשום
לדעתי בגלל הלחץ זה אפילו מנקה יותר טוב וחוסך במים,
צודק!!
לדעתי בגלל הלחץ זה אפילו מנקה יותר טוב וחוסך במים,
גם בתחנות דלק המחודשות שמורידים את המים על ידי לחצן אלקטרוני, זה עובד בסוג של צינור עם זרם חזק, ואז זה שומר על סביבה ירוקה יותר...

יחיא צהרי

משתמש רשום
לא בדיוק...
אפשר לעשות משהו עדין ויפה שעובד על בסיס חשמל, והדברים ידועים.
הידית יורדת ולא חוזרת
אולי אתה מכיר או זוכר משהו מהמטבח של סבתא, מלפני כ 70 שנה...
כהיום יש דברים יפים ונעימים.
והעיקר שהם סמויים לגמרי מהעין.
הרבה פעמים זה לא מנקה כראוי וצריך כמה לחיצות
לא נראה לי.
זה פשוט זרם מטורף המוריד כל לכלוך.
ואיפכא מסתברא, - שזה מנקה עוד יותר טוב.
כי בתכל'ס, כמה אנשים אתה מכיר שיתכופפו לנקות עם המברשת?...
הרי כשאתה נכנס לכל שירותים ציבורי, או אפילו בבית עם הרבה ילדים קטנים,
השירותים פשוט נראה זוועה!!

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
לא בדיוק...
אפשר לעשות משהו עדין ויפה שעובד על בסיס חשמל, והדברים ידועים.

אולי אתה מכיר או זוכר משהו מהמטבח של סבתא, מלפני כ 70 שנה...
כהיום יש דברים יפים ונעימים.
והעיקר שהם סמויים לגמרי מהעין.

לא נראה לי.
זה פשוט זרם מטורף המוריד כל לכלוך.
ואיפכא מסתברא, - שזה מנקה עוד יותר טוב.
כי בתכל'ס, כמה אנשים אתה מכיר שיתכופפו לנקות עם המברשת?...
הרי כשאתה נכנס לכל שירותים ציבורי, או אפילו בבית עם הרבה ילדים קטנים,
השירותים פשוט נראה זוועה!!
אם זה כל כך מושלם..
תענו לפותחת האשכול למה אין את זה בכל בית רק לאסירי הנוחבה יש כזה בתאים..

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
דרך אגב כזה מזרם צריך זרם של מים חזק יותר נדמה לי שהוא מחובר לצינור של 40- 50 מילימטר ולא 20-30 מה שמקובל בבתים פרטיים אני עובד בתחזוקה של מוסד וכמובן שבמוסדות לימוד משתמשים בזה וגם לזה יש לפעמים בלאי ככה שכדאי לשקול לפני שמשתמשים אם זה בבית פרטי
וזה גם לא הכי אסטטי בעין!
בהצלחה

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה רבה!
לפני שפתחתי, זה היה נשמע לי שאתה כורה בור...

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
נכון לזה התכוונתי,
אכן ישנה חסידות אחת שעשתה כאלו בכל הבתי כנסת שלה בארץ, גם אלו שנבנו ממש לאחרונה
כוונתי לדגם הלא יפה
זה עובד מצוין ומנקה היטיב ואין קשר ללחץ מים וכמות תאים
ודאי שאין מה להשוות את הבלאי של זה לבלאי של ניאגרות סמויות שזה הצרה של כל בתי הכנסת...כל תקופה זה נשבר..

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
מה חסר בזה? זה ממש דומה לסמוי!
צפה בקובץ המצורף 1534692
בתור אחד שאחראי לתקן את כל הבעיות של המזרמים למיניהם בכלל (ושל המוסד בפרט) לא הייתי ממליץ להשתמש בהם בגלל ככמה סיבות
1 צריך לחץ מים הצורה שזה עובד זה שמחובר למזרח צינור בעובי בערך כ50 מילימטר עם זרם חזק של מים והמזרם עובד על קפיץ שמשחר מים למשך כמה שניות ואם הזרם לא יהיה מספיק חזק הוא לא יצליח בכלל להדיח את האסלה
2 בלאי!
במוסד שאני עובד יש כ70 חדרי פנימיה כ”י ובנו בין חדר לחדר כמין חדרון שאליו מחוברים השרותים של שתי החדרים והמזרמים של שני החדרים נמצאים בחדרון ואחד הסיבות שבנו את החדרון זה שיהיה גישה נוחה לתקן את כל הבעיות מים ביוב קווי חשמל וכמובן את המזרמים שבסיבוב הכי קטן של הקפיץ המים יזרמו ללא הרף ויש עוד סוגי בעיות שלא כאן המקום לפורטם כי רבים הם
(כך שהמסקנה שלי זה אם אתם עושים מזרם תבנו מאחורה חדרון קטן לא גדול מידי כחצי מטר על חצי מטר ;))

שלגון

משתמש צעיר
בתור אחד שאחראי לתקן את כל הבעיות של המזרמים למיניהם בכלל (ושל המוסד בפרט) לא הייתי ממליץ להשתמש בהם בגלל ככמה סיבות
1 צריך לחץ מים הצורה שזה עובד זה שמחובר למזרח צינור בעובי בערך כ50 מילימטר עם זרם חזק של מים והמזרם עובד על קפיץ שמשחר מים למשך כמה שניות ואם הזרם לא יהיה מספיק חזק הוא לא יצליח בכלל להדיח את האסלה
2 בלאי!
במוסד שאני עובד יש כ70 חדרי פנימיה כ”י ובנו בין חדר לחדר כמין חדרון שאליו מחוברים השרותים של שתי החדרים והמזרמים של שני החדרים נמצאים בחדרון ואחד הסיבות שבנו את החדרון זה שיהיה גישה נוחה לתקן את כל הבעיות מים ביוב קווי חשמל וכמובן את המזרמים שבסיבוב הכי קטן של הקפיץ המים יזרמו ללא הרף ויש עוד סוגי בעיות שלא כאן המקום לפורטם כי רבים הם
(כך שהמסקנה שלי זה אם אתם עושים מזרם תבנו מאחורה חדרון קטן לא גדול מידי כחצי מטר על חצי מטר ;))
שיכנעת אותי,
אבל מה כן הפיתרון? ברוב הבתי כנסת שביקרתי שיש שם סמויים לאחר כמה תקופה כבר אין זכר ללחצנים, צריך להשחיל איכשהו את היד למנהרה ההיא ושם ללחוץ,

אם כבר מדברים על שירותים נראה לי שבכלל הגיע הזמן לשכלל את הנושא,
זורק רעיון ומשאיר לכם את הביצוע ורישום הפטנט

א. אותו אחד שהמציא טריקה שקטה לאסלה, לדעתי היה צריך לעשות הפוך, שיהיה קפיץ שירים אוטומטית את האסלה כשקמים ממנה [כמו בכיסאות של אודיטוריום], אנשים מתעצלים משום מה להרים את זה והתוצאות בהתאם.

ב. המצב כיום גם בבית וכ"ש במקום ציבורי שאחרי שניקית את השירותים באקנומיקה מברשת וכו', מספיק פעם אחת שנדבק לכלוך ולא יורד, ב2023 היה מתאים שיצוץ מהיכן שהו מברשת וחומר ניקוי וינקה באמת, לא רק זרם מים שלא תמיד עושה משהו.

משום מה הנושא הזה נשאר מאחור, מוזמנים להרים את הכפפה!

ד.ב.

משתמש מקצוען
אבל מה כן הפיתרון? ברוב הבתי כנסת שביקרתי שיש שם סמויים לאחר כמה תקופה כבר אין זכר ללחצנים, צריך להשחיל איכשהו את היד למנהרה ההיא ושם ללחוץ,
להשקיע בניאגרות ולחצנים איכותיים יותר [ויקרים יותר] כדוגמת ניאגרה סיגמא של גיבריט עם לחצנים אנטי ונדלי.
א. אותו אחד שהמציא טריקה שקטה לאסלה, לדעתי היה צריך לעשות הפוך, שיהיה קפיץ שירים אוטומטית את האסלה כשקמים ממנה [כמו בכיסאות של אודיטוריום], אנשים מתעצלים משום מה להרים את זה והתוצאות בהתאם.
יש מושבי אסלות עם רווח מקדימה
ב. המצב כיום גם בבית וכ"ש במקום ציבורי שאחרי שניקית את השירותים באקנומיקה מברשת וכו', מספיק פעם אחת שנדבק לכלוך ולא יורד, ב2023 היה מתאים שיצוץ מהיכן שהו מברשת וחומר ניקוי וינקה באמת, לא רק זרם מים שלא תמיד עושה משהו.
הפתרון המלא לבעיה היחיד שאני מכיר זה אסלה של גרואה דגם יורו [אבל זה ייקר]
פתרון חלקי לעניים דגם לוטם של חרסה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה