דרוש מידע שיפצתם מטבח ויצא מהמם?

yudb

משתמש סופר מקצוען
הדמיה תתן לך את התשובה הכי מדויקת, וזו מטרתה!
@ליצ'י
באמת אני רואה שהשחור הכי יפה פה.
ניסיתי.
עכשיו צריכה להחליט אם הולכת על דלפק או גובה רגיל של שולחן.
אנסה לחפש חוות דעתן על העניין של יושבות הפורום.

ולגבי הלד בצורת ר' כדאי שתהיה מסגרת שחורה מסביב או שעדיף ללא מסגרת (אם יש - צריכה לבדוק)

ליצ'י

משתמש מקצוען
באמת אני רואה שהשחור הכי יפה פה.
ניסיתי.
עכשיו צריכה להחליט אם הולכת על דלפק או גובה רגיל של שולחן.
אנסה לחפש חוות דעתן על העניין של יושבות הפורום.
חשבתי שאת הולכת על דלפק.
לדלפק יש מראה מודרני יותר, (וגם חסכני במקום, למטבח צר) אבל לדעתי שולחן בגובה רגיל הוא נוח יותר לישיבה. (אני עשיתי דלפק.)

yudb

משתמש סופר מקצוען
חשבתי שאת הולכת על דלפק.
לדעתי- לדלפק יש מראה מודרני יותר, (וגם חסכני במקום, למטבח צר) אבל שולחן בגובה רגיל הוא נוח יותר לישיבה. (אני עשיתי דלפק.)
חשבתי בתחילה על שולחן צר עם רגל יורדת מקדימה במעבר בכניסה
המטבח צר וזו הסיבה להחליף שולחן - והוא יהיה ארוך וכך יוכלו לשבת סביבו יותר אנשים..
מתחילה לחשוב חזרה על דלפק,
מאיזה גיל בטיחותי שילד ישב על הכסאות האלה הגבוהים? (אני די חרדתית בקטעים של בטיחות)

ולגבי הלד בצורת ר' כדאי שתהיה מסגרת שחורה מסביב או שעדיף ללא מסגרת (אם יש - צריכה לבדוק)

ילילי

משתמש מקצוען
בחדר ילדים מתכננת ללכת על שילוב הצבעים הזה:

אז חשבתי אולי להוסיף כסא כמו הירוק העתיק או שלא שייך מה שקורה שם?

לגבי החדר ילדים,
זה הולך להיות חדר ילדים גם לבנים וגם לבנות?
הצבעים האלה מתאימים גם רק לבנות? אהבתי מאוד!

תתחדשו על השיפוץ היפיפה!

yudb

משתמש סופר מקצוען
לגבי החדר ילדים,
זה הולך להיות חדר ילדים גם לבנים וגם לבנות?
הצבעים האלה מתאימים גם רק לבנות? אהבתי מאוד!

תתחדשו על השיפוץ היפיפה!
תודה.
יש לי חדר עם ריהוט לבן.
ומתכננת לחמם אותו.
אני צריכה לצבוע את הבית,
אז מתכננת לצבוע בצבע ירוק עתיק ולשלב את הורוד העתיק באקססוריז.
חשבתי על הצבעים האלה כי החדר כרגע בנים ובנות.

אני לא הולכת לעשות הכל בבת אחת.
אבל אני יודעת מה אני הולכת לעשות בעז"ה

בשלב ראשון מתחילה עם דברים שממילא צריך כמו מצעים שמחכים כבר הרבה זמן שאחליט מה אני קונה ויש לי זיכוי בחנות כלשהי וצביעה שממילא צריך, אז כבר אצבע בצבע שיעשה את החדר :)

לאט לאט,
יקח כנראה זמן עד שאוכל להעלות לכן תמונה להשראה משלי ;)

estyr

משתמש מקצוען
משהי העלתה כאן אן באשכול דומה מטבח שהארונות התחתונים היו פורמייקה והארונות העליונים היו פורמייקה אבל עם חריטה עדינה שמזכירה קצת פולימר אבל היא כתבה שזה פורמייקה.
אני אשמח לשמוע פרטים האם אכן יש פורמייקה כזאת, ואם כן של איזה חברה היא ואיך היא נקראת.
אולי @רותי וינברג תדעי לעזור לי?

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מתחילה לחשוב חזרה על דלפק,
מאיזה גיל בטיחותי שילד ישב על הכסאות האלה הגבוהים? (אני די חרדתית בקטעים של בטיחות)
עניין של אופי ושל חינוך. אצלנו מגיל שנה ומשהו ברגע שישב יציב. מרימים אותו לכסא וגם מורידים. ואלו היו כסאות מסתובבים... אם יש לך הרבה בנים\שכנים תזהרי ממסתובב זה הופך להיות הקרוסלה של כולם...

ליצ'י

משתמש מקצוען

אצלי ישבו על זה בערך מגיל שנה וחצי - שנתיים. בהתחלה צריך ללמוד את זה טיפה אבל מתרגלים לזה מהר.
לגבי הפסי לד- יש בלי מסגרת (פרופיל דק לבן) ויש עם שחורה, שזה דווקא יכול להיות יפה במטבח שלך

עפולה

משתמש מקצוען
IMG_3110.JPG
IMG_3111.JPG

MENTAMRANEN

משתמש רשום
אשמח לעזרתכם בעניין בחירת ידיות
אני מצרפת הדמייה של המטבח
המטבח הוא בצבעי לבן ואפור
והמליצו לי על ידיות זהב (צירפתי תמונה |)
אשמח לשמוע את דעתכן
תודה

קבצים מצורפים

• מטבח.png
    מטבח.png
    2.9 MB · צפיות: 944
  • ידיות.docx
    KB 63.8 · צפיות: 190

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תהנו מן הבית המדהים בבריאות ובשלווה, אכי"ר

MENTAMRANEN

משתמש רשום
היי
אשמח שמי שיודע יגיב על השאלה שלי
בנוסף שאלה נוספת
המזווה צריך להיות בעומק השיש
ואז המקרר בולט
או שהמזווה עמוק יותר ?

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
היי
אשמח שמי שיודע יגיב על השאלה שלי
בנוסף שאלה נוספת
המזווה צריך להיות בעומק השיש
ואז המקרר בולט
או שהמזווה עמוק יותר ?
אם לא רוכשים מקרר אינטגרלי אז הוא בולט.
אלא א"כ עושים שיש וארונות בעומק 70 ס"מ.
לא מומלץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה