דרוש מידע שיפצתם מטבח ויצא מהמם?

אושרת77

משתמש רשום
שווה לבדוק לגבי המטבחים של נוביל שנמצאים בהום סנטר, אפשר פשוט להגיע אליהם לסניפים הגדולים, לשבת עם מעצבת ולתכנן מטבח והמחיר יהיה זול יותר מהחברות הגדולות ובאיכות זהה

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
שווה לבדוק לגבי המטבחים של נוביל שנמצאים בהום סנטר, אפשר פשוט להגיע אליהם לסניפים הגדולים, לשבת עם מעצבת ולתכנן מטבח והמחיר יהיה זול יותר מהחברות הגדולות ובאיכות זהה
לא רק שהאיכות לא זהה היא אפילו לא מתקרבת .

שמש פז

משתמש חדש
נדמה לי שכבר העליתי באשכול הזה, אז הנה המטבח שלנו מפולימר, נהנית ממנו כל רגע!
חדש מלפני שנה , ההפרש למטבח שלנו בין פורמייקה לפולימר היה גם כ5000 ש"חצפה בקובץ המצורף 662428צפה בקובץ המצורף 662429
@אילה ח
אני לפני סגירה על מטבח בסגנון חזיתות כאלה...
יעזור לי מאד! - יכולה לתת פרטים של איזו חברה החזיתות?
והאם יצא לך לשמוע עדיפות של בלורן על פני פורמקס?

נערך לאחרונה ב:

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

שוקלטין

משתמש צעיר

@תהילה ישכיל סליחה על ההקפצה...
יעזור לי מאד לדעת מה השטח הפנוי שיש לך להסתובב בין השיש לדלפק, אנחנו מתכננים עכשיו מטבח בצורה כזו ממש וזו השאלה הקריטית שעולה כל הזמן.

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

קרייזי גרף

משתמש מקצוען
השיש של קיסר דגם 2003
הו אבול בגוון של הפורמיקה.
לגבי הפורמיקה, תפנו אלי באישי לכתובת גימל w131978

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה