שיעור הכרות

• פותח הנושא s.y
  • פורסם בתאריך

s.y

משתמש מקצוען
אני צריכה לעשות שיעור הכרות קצר לילד עם בעיית תקשורת בן 6 אני אשמח לרעיונות למשחק קצר שיכלול שאלות הכרות
תודה וערב טוב!

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
אני צריכה לעשות שיעור הכרות קצר לילד עם בעיית תקשורת בן 6 אני אשמח לרעיונות למשחק קצר שיכלול שאלות הכרות
תודה וערב טוב!

באדיבות צ'אט GPT ;)
---
הנה רעיונות למשחק הכרות שיכול לסייע לילד בקשיי תקשורת:

**משחק "אני ומי אתה?":**
1. התחלו עם הסבר קצר על המשחק, ודברו על כך שתהליך ההכרות הוא כיף וחשוב להכיר אחד את השני.
2. הכינו קלפים עם תמונות של דמויות או פריטים מוכרים לילד בחיי היום-יום שלו (לדוגמה, דמויות מסדר היום בגן, חפץ מועדף וכדומה).
3. הפריצו את הקלפים ושאלו את הילד שאלות פשוטות כמו "מה זה זה?" או "מי זה?".
4. כאשר הילד עונה, אפשר לשאול יותר שאלות כדי להעמיק בהכרות, כמו "איפה הדמות הזו רואה אותך?" או "מתי אתה נפגש איתה?".

**משחק "בניית תמונה מילולית":**
1. בחרו תמונה או קריקטורה פשוטה של אדם או דמות.
2. שאלו את הילד שאלות פשוטות על התמונה, כמו "מה יש בתמונה?" או "איך נראה האדם בתמונה?".
3. הפעילו את הילד לבנות תמונה מילולית – זו הזדמנות טובה לקבל רעיונות על ההבנה המילולית שלו.
4. אם הילד מתקשה, אתם יכולים להציע מילים או כמה משפטים כדי לעזור לו לבנות את התמונה.

**משחק "הילד שאלות":**
1. בחרו מילה או פריט פשוט, כמו "כדור", "פרח", או "ספר".
2. שאלו את הילד שאלות פשוטות על המילה, כמו "מה זה?" או "למה אנו משתמשים בזה?".
3. אפשר להגדיל את המשחק ולשאול שאלות יותר מורכבות עם זמן – דברים שקשורים להרחבת הילד ולהעמקת ההבנה שלו.

זכרי להיות חיובית ומעוררת עניין, ולפרגן כשהילד נותן תשובות נכונות או מתקדמות.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה