שיעורי חברה

מילה טאו

משתמש חדש
לא משנה לי...
או פעילות חברתית מגבשת
או שיעור בנושא מסוים
העיקר שיעניין את הבנות ולא סתם משהו יבש...

לוי אלי

משתמש מקצוען
אחד הנושאים הכי מעניינים ששמעתי היה על שעונים מעוררים מכל הסוגים... יש כ"כ הרבה סוגים!!!!!! השאלה מה ועד כמה היכולת שלכם לרכז את הבנות בסיפור (לספר בצורה מעניינת ומושכת!)
נושא נוסף שכשהייתי ילד הרבה שלי עשה עליו שיעור נושא הוא על משפחה מסוימת (נוצרית במקרה אך לא צריך לנגוע בנקודה הזו) שיש להם 21 ילדים (מאז כבר נולדו עוד שניים! הכל מאם אחת!) - יש להם כמה עוזרות בית, ובית ענק שלוש קומות ומאד מעניין, (למשל - יש להם מגלשה מקומת הילדים לקומה למטה-חדרי המשחקים!!!) אני חושב שזה יותר יעניין בנות! וזה גם נושא שלא נדוש ונחרש בכל עלון וירחון חרדי... כך שלכולם זה יהיה חדש!
מה שכן כל הדברים האלו מצריכים עבודה! לאסוף את כל המידע מהאינטרנט...
כל סוגי השעונים... יש המון! או לנושא השני צריך תמונות ותיעודים של המשפחה (אל דאגה! הם צנועים מאוד ולבושים כיאות! הם נוצרים קותולים!)
כ"כ צריך מקרן או מסך גדול להראות את התמונות (או צילומים בדפים... נראה לי פחות מרתק...)
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה