שיעורי הרב טויסיג

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש משהו מתאים לצפיה? (אבל שיהיה פתוח בנתיב...)
תודה.

sm05276

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שום הרצאה לא נפתחת לי.
זה רק לי?

sm05276

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שרית גולד;1336762:
רק ההרצאה של הרבנית הזו לא נפתחת מרוב עומס, השאר נפתח רגיל.

ניסיתי.
שום הרצאה לא נפתחת:(

שרית גולד

משתמש רשום
איך משתמשים בג'מבו מייל? אין לי בעיה לשלוח הרצאות למי שרוצה, רק תסבירו לי,איך עושים זאת:confused:

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שרית גולד;1336770:
איך משתמשים בג'מבו מייל? אין לי בעיה לשלוח הרצאות למי שרוצה, רק תסבירו לי,איך עושים זאת:confused:

אני יודעת רק במייל, אם זה יעזור; לא כאן.

sm05276

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שרית גולד;1336770:

תפתחי את האתר ויש לך בצד חלונית עם פרטים שאת צריכה למלא. כתובת מייל שלך, של הנמען וגם קוד וכד'.
ואז את ממשיכה להעלאה וגוררת קבצים או תיקיו לחלונית ועושה שלח או המשך. לא זוכר בדיוק.
אח"כ כשהוא גומר הוא מביא לך את הקישור ואת מעתיקה אותו לכאן. (את יכולה לשלוח את המייל לעצמך למשל ואח"כ תכתבי את הקישור)

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
במייל - את שולחת רגיל, ומפאת כובד הקובץ הוא לא מאפשר לך, אולם אז נפתחת חלונית הנותנת אפשרות לשלוח דרך הגוגל דרייב - בפשטות.
איך מעלים לכאן - עם קישור - זה אין לי מושג.

les

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הרב קולדצקי

שיחה של הרב קולדצקי לנשים שבוע שעבר בבני ברק

קבצים מצורפים

• הרב יצחק קולדצקי- 1579522.mp3
    9.3 MB · צפיות: 9

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
יש מצב שמישהו מוריד את ההרצאה של הרבנית ימימה לדרופבוקס או ג'מבו?
תודה!!!

l222

משתמש צעיר
עריכה תורנית
העלו כאן את הרצאתו של ר' אהרון טויסיג, אבל זה של השנה?
או תשס"ט?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק עד

א מַשְׂכִּיל לְאָסָף לָמָה אֱלֹהִים זָנַחְתָּ לָנֶצַח יֶעְשַׁן אַפְּךָ בְּצֹאן מַרְעִיתֶךָ:ב זְכֹר עֲדָתְךָ קָנִיתָ קֶּדֶם גָּאַלְתָּ שֵׁבֶט נַחֲלָתֶךָ הַר צִיּוֹן זֶה שָׁכַנְתָּ בּוֹ:ג הָרִימָה פְעָמֶיךָ לְמַשֻּׁאוֹת נֶצַח כָּל הֵרַע אוֹיֵב בַּקֹּדֶשׁ:ד שָׁאֲגוּ צֹרְרֶיךָ בְּקֶרֶב מוֹעֲדֶךָ שָׂמוּ אוֹתֹתָם אֹתוֹת:ה יִוָּדַע כְּמֵבִיא לְמָעְלָה בִּסֲבָךְ עֵץ קַרְדֻּמּוֹת:ו (ועת) וְעַתָּה פִּתּוּחֶיהָ יָּחַד בְּכַשִּׁיל וְכֵילַפֹּת יַהֲלֹמוּן:ז שִׁלְחוּ בָאֵשׁ מִקְדָּשֶׁךָ לָאָרֶץ חִלְּלוּ מִשְׁכַּן שְׁמֶךָ:ח אָמְרוּ בְלִבָּם נִינָם יָחַד שָׂרְפוּ כָל מוֹעֲדֵי אֵל בָּאָרֶץ:ט אוֹתֹתֵינוּ לֹא רָאִינוּ אֵין עוֹד נָבִיא וְלֹא אִתָּנוּ יֹדֵעַ עַד מָה:י עַד מָתַי אֱלֹהִים יְחָרֶף צָר יְנָאֵץ אוֹיֵב שִׁמְךָ לָנֶצַח:יא לָמָּה תָשִׁיב יָדְךָ וִימִינֶךָ מִקֶּרֶב (חוקך) חֵיקְךָ כַלֵּה:יב וֵאלֹהִים מַלְכִּי מִקֶּדֶם פֹּעֵל יְשׁוּעוֹת בְּקֶרֶב הָאָרֶץ:יג אַתָּה פוֹרַרְתָּ בְעָזְּךָ יָם שִׁבַּרְתָּ רָאשֵׁי תַנִּינִים עַל הַמָּיִם:יד אַתָּה רִצַּצְתָּ רָאשֵׁי לִוְיָתָן תִּתְּנֶנּוּ מַאֲכָל לְעָם לְצִיִּים:טו אַתָּה בָקַעְתָּ מַעְיָן וָנָחַל אַתָּה הוֹבַשְׁתָּ נַהֲרוֹת אֵיתָן:טז לְךָ יוֹם אַף לְךָ לָיְלָה אַתָּה הֲכִינוֹתָ מָאוֹר וָשָׁמֶשׁ:יז אַתָּה הִצַּבְתָּ כָּל גְּבוּלוֹת אָרֶץ קַיִץ וָחֹרֶף אַתָּה יְצַרְתָּם:יח זְכָר זֹאת אוֹיֵב חֵרֵף יְהוָה וְעַם נָבָל נִאֲצוּ שְׁמֶךָ:יט אַל תִּתֵּן לְחַיַּת נֶפֶשׁ תּוֹרֶךָ חַיַּת עֲנִיֶּיךָ אַל תִּשְׁכַּח לָנֶצַח:כ הַבֵּט לַבְּרִית כִּי מָלְאוּ מַחֲשַׁכֵּי אֶרֶץ נְאוֹת חָמָס:כא אַל יָשֹׁב דַּךְ נִכְלָם עָנִי וְאֶבְיוֹן יְהַלְלוּ שְׁמֶךָ:כב קוּמָה אֱלֹהִים רִיבָה רִיבֶךָ זְכֹר חֶרְפָּתְךָ מִנִּי נָבָל כָּל הַיּוֹם:כג אַל תִּשְׁכַּח קוֹל צֹרְרֶיךָ שְׁאוֹן קָמֶיךָ עֹלֶה תָמִיד:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

אתגר חופשי • אתגר 92

לוח מודעות

למעלה