עזרה שיני בינה כלואות- עקירה

כל הזמן הזה

משתמש מקצוען
אשמח ממי שעבר עקירה של שיני בינה כלואות לגמרי בתור החיניכיים
האם חייב רופא מקצועי במיוחד?או כל רופא במרפאת שיניים?
אני נאלצת לבצע עקירת 4 שיני בינה 2 מבניהם ממש מכוסות בחיניכיים
אשמח לעיצות ממי שעבר
אני רועדת מהתהליך וההחלמה למרות שעברתי כמה וכמה ניתוחים כואבים
קבעתי תור לרופא רגיל..מקווה שבסדר

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
אני עקרתי 2 שיני בינה אצל רופאת שיניים רגילה
אבל אם הן כלואות נראה לי עדיף מומחה כי זה בד"כ הליך כירורגי

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מסתבר שהשיניים הכלואות לגמרי הן השיניים התחתונות...
לי היה סיפור כזה שהשיניים היו כלואות ופשוט שכבו,
התייעצתי עם רופאת שיניים שקשורה אלינו משפחתית, והיא המליצה לי על רופא מומחה (פרופ' עדי רחמיאל) לעקירה,
היא אמרה שדברים פשוטים היא עושה אבל זה היה קצת יותר מסובך,
האמת, שאין זה נקרא עקירה אלא ניתוח (במקרה והשיניים מכוסות לגמרי, אני חתמתי על טופס הסכמה לניתוח...)
היה לי גם שן עליונה שיצאה קצת ונתקעה, וזה באמת היתה עקירה כירורגית פשוטה שאפשר לעשות אצל רופא שיניים רגיל.

RACHCO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
זה מאוד תלוי בנסיבות לי עקרו שן בינה כלואה אצל רופא שיניים הרגיל וזה היה ממש כמו ניתוח עם תפרים, והשן בינה השניה שכלואה אמרו שרק בביה''ח יוכלו לעקור אותה היות ועובר ליד השן עצב.
וד''א תהליך ההחלמה לא כ''כ נורא, יום אחד או שתיים של כאבים.

יעקובית

משתמש רשום
ד"ר אלי שיפר מבני ברק מומחה מאד ברפואת השיניים,
לי עקר שן בינה רגילה בכמה דקות על השעון (לפני זה נתן זריקת הרדמה של המקום)
לבן משפחה עקר 2 שיני בינה כלואות (- ניתוח...) יומיים שלוש עד להחלמה סופית.
ההפרש בין העקירות היה שבוע בלבד - מוכיח על החלמה מהירה.
לפעמים יכול לשלוח למומחה - אם זה מסובך מאד.

בהצלחה רבה, ושיעבור בקלות!!

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גם עקרתי שיני בינה עם רופא מומחה וזה היה סיפור של כמה דקות והתאוששות קלה ומהירה,
זה נראה לי עסק ששווה להשקיע......

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
1. אם לא מוכרחים אל תגעו לפעמים יכול להשאר לעולם כך.
2. עשיתי במכבי בכהנמן שלמתי מאות שקלים , הרופא מומחה לתחום, הוא עובד בתורנות בעוד סניפים של מכבי .
אחרי ישב אדם ששילם כ20-40 שקל על אותו טיפול משום שהוא היה במכבי שלי.

מצלמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני עברתי עקירה של כל 4 השינים ביחד - וכולן היו כלואות, עברתי בבית חולים את הניתוח הזה.
ולדעתי מומלץ ללכת למומחה, אחרי העיקרה לא היו לי כאבים בכלל, פרט לקצת אי נוחות בפתיחת הפה - הכל היה עם תפרים.
למרות שאולי זה נשמע לא טוב, ממליצה לעקור את כולם ביחד - וגומרים עם זה.

בהצלחה.

תמנונה

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני עקרתי 4 שיני בינה. 2 כלואות ו2 לא. במכבי. מכבי שלי- 21 ש"ח לעקירה.
בפעמיים, כי לא הסכימו שאעשה את כל ה-4 יחד.
כל פעם אצל רופא אחר, שניהם היו ערבים, שניהם היו מעולים. אפילו הזריקה לא כאבה.
תפרים שנמסים מעצמם לאחר כמה ימים.

ציבימור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי היו 2 שיני בינה מכוסות לחלוטין לא ידעתי על קיומן - התגלו בטעות.

המליצו לי לעשות בלייזר עשיתי אצל ד"ר דניאל הופמן (ברמת גן) נחשב לאחד מהמוחים הגדולים בארץ הוא לא כל כך יקר היה צריך לחתוך לי הכל כולל העצב בגלל התנוחה.

8 דק' עקירה חצי שעה של החלמה ושכחתי... מה שכן היה לי טעם של דם המון זמן בפה וגם החור של השן לקח כמה שנים עד שהתכסה חזרה.

יצא לי זול יותר מחברה שהיה לה עקירה רגילה כירוגית ושבוע הייתה נפוחה וצבעונית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה