מידע שימושי שימו לב לאפשרות לגניבה בקלות מהבנק שלכם

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
בטלפון אין צורך בזיהוי קולי מספיק קוד שמקבלים אחרי שמקישים את מספר הטלפון שהגדרת בבנק
בלאומי קיימת אפשרות להפעיל אימות קולי במקום סיסמת מספרים
אם עדיין לא עשיתם את זה זו סיבה טובה לעשות את זה כעת

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
בטלפון אין צורך בזיהוי קולי מספיק קוד שמקבלים אחרי שמקישים את מספר הטלפון שהגדרת בבנק

אולי זה מה שהוא עשה ורק היה לו את פרטי החשבון דרך כרטיס האשראי
בלאומי קיימת אפשרות להפעיל אימות קולי במקום סיסמת מספרים
אם עדיין לא עשיתם את זה זו סיבה טובה לעשות את זה כעת
מצד אחד אפשר לעשות בבנק לאומי זיהוי קולי!
ואני עשיתי את זה.
אם כי, חבר ביקש ממני את הטלפון (בתאום איתי) והתקשר לבנק (הוא מכיר את כל המספרים של הבנקים - יש בגוגל) וכל פעם לא אמר כלום בזיהוי קולי....
עד שהבנק נתן לו אפשרות להקיש את הספרות של הכרטיס אשראי... והוא ידע את זה (כי הבאתי לו למען הניסוי - אבל זה לא בעיה להשיג את של החברים או של משפחה או מישו הניח רגע) ואז הוא הצליח להתחבר ושוטט בחשבון שלי...
יכל לבדוק כמה היתרה בעו"ש שלי, מה התנועות האחרונות והמשכורת.
לגבי העברה, הוא לא בדק.. אולי יכל גם???

למעשה אם כן כדאי לא לתת לאף אחד את פרטי מספר האשראי של הכרטיס הבנקאי שלך, ולהשתמש בכרטיס חוץ בנקאי...

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אם כי, חבר ביקש ממני את הטלפון (בתאום איתי) והתקשר לבנק (הוא מכיר את כל המספרים של הבנקים - יש בגוגל) וכל פעם לא אמר כלום בזיהוי קולי....
אם הפעלתם אימות קולי אך המערכת אינה מבצעת זאת עליכם לדווח בהקדם לבנקאי
מערכת הזיהוי הקולי בקושי מזהה אותי כשאני מצונן, ק"ו אם לא אומרים כלום
המקרה שאתם מתארים הוא בהחלט חריג ולא אופייני

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
זה אירוע שכדאי להיות מודע להיתכנותו, אך אין צורך ממש לעשות משהו בנידון
אני חושב שהנק צריך לתת אפשרות ללקוח שמעוניין, שיהיה קוד מסויים שחייבים להקיש ובלעדיו אין כניסה כלל.
קוד שאין אותו על הכרטיס ולא במכתבים.

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני חושב שהנק צריך לתת אפשרות ללקוח שמעוניין, שיהיה קוד מסויים שחייבים להקיש ובלעדיו אין כניסה כלל.
קוד שאין אותו על הכרטיס ולא במכתבים.
אני לא חולק על האופציה שהבנק יעשה משהו, אבל כאדם נורמטיבי, חוץ מאולי לבדוק שיחה אחרונה אם מישהו ממש חשוד ומאוד מוזר יבקש שיחה, אין מספיק שעות ביום בשביל לחשוש לכל אירוע בסדר גודל שכזה

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אם הפעלתם אימות קולי אך המערכת אינה מבצעת זאת עליכם לדווח בהקדם לבנקאי
מערכת הזיהוי הקולי בקושי מזהה אותי כשאני מצונן, ק"ו אם לא אומרים כלום
המקרה שאתם מתארים הוא בהחלט חריג ולא אופייני
לא!
תבדוק כמה פעמים ואל תענה אפילו לזיהו קולי - תעשה את זה על השתקה! ואחרי כמה פעמים שהמערכת לא תזהה את הדיבור..
באפשרותכם להזדהות באופן חד פעמי במסרון
לא לבחור כלום...

ולמעבר לאמצעי הזדהות אחר הקישו 3
להקיש 3

אנא הקישו 6 ספרות אחרונות

נכנסתם לחשבון!!!

שוב כמו שכתבתי חבר הראה לי את זה.
ומצופה מבנק לאומי - הנקרא בנק מתקדם לתקן את זה! @בנקאי אולי אתה יכול לדבר איתם? ;)

מי שזה מפריע לו שיפנה לבנק לאומי על 2 הדברים הנ"ל

נערך לאחרונה ב:

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בחלק מהבנקים (לאומי) מתקשרים מקישים את מספר הפלאפון שנרשמו אתו לבנק
ומקבלים קוד אימות למספר הפלאפון שהגדירו בבנק (בדרך כלל הפלאפון שאתו מדברים)
תחשבו שאדם מגיע למכשיר פלאפון (אפשר שיחה רגע?) או עוד כמה אופציות ... מתקשר לבנק-רשום באנשי קשר "לאומי"
את המספר של הפלאפון הוא יודע כי הוא מחזיק את המכשיר תוך דקה יש לו קוד והוא מעביר לעצמו סכומים דמיוניים בקלות
האמת שחשבתי לפני שכתבתי כאן האם הנזק יותר מהתועלת (לתת רעיונות)
אבל אולי לפני שהפורצים יגיעו לזה ומישהו חלילה יינזק כדאי לפנות לבנקים
איך הוא ידע באיזה בנק אתה , ינסה את כל השמות של הבנקים וחוץ מזה מאיפה הוא ידע את המספר של הטלפון שממנו הוא מתקשר עכשיו!

טוב להיות כאן

משתמש צעיר
בחלק מהבנקים (לאומי) מתקשרים מקישים את מספר הפלאפון שנרשמו אתו לבנק
ומקבלים קוד אימות למספר הפלאפון שהגדירו בבנק (בדרך כלל הפלאפון שאתו מדברים)
תחשבו שאדם מגיע למכשיר פלאפון (אפשר שיחה רגע?) או עוד כמה אופציות ... מתקשר לבנק-רשום באנשי קשר "לאומי"
את המספר של הפלאפון הוא יודע כי הוא מחזיק את המכשיר תוך דקה יש לו קוד והוא מעביר לעצמו סכומים דמיוניים בקלות
האמת שחשבתי לפני שכתבתי כאן האם הנזק יותר מהתועלת (לתת רעיונות)
אבל אולי לפני שהפורצים יגיעו לזה ומישהו חלילה יינזק כדאי לפנות לבנקים
כל מי שיש לו טלפון חכם לא ייתן לאדם זר לעשות שיחה ממנו...
יש שם הרבה פרטים ומידי שניתן להשתמש או לפגוע בו
בנייד כשר, תנקטו באמצעי זהירות כמו שכתבתם באשכול הזה

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
זה נשמע לא ככ הגיוני,
אני בבנק הפועלים ובחיים לא הצלחתי להבין איך עושים העברה טלפונית (גם כשהייתי סבלנית לשמוע את כל המלל של "חשבת לקנות רכב חדש וכו וכו'")
מה שכן, אם למשהו יש את פרטי חשבון הבנק שלי, והוא יוצא עם הטלפון שלי ליד כספומט, הוא יכול למשוך ולעשות איזה פעולות שהוא רוצה עם קבלת קוד לטלפון.... י, גיליתי את זה לאחרונה שאפשר לעשות פעולות ללא כרטיס וכו')

ובלי קשר לעניין הזה עוד משהו מלחיץ מאוד!!!!!!!!
יש בקופת חולים כללית עמדה שאפשר להיכנס לתיק הרפואי רק עם העברת כרטיס, תארו לכם נאבד למשהו הכרטיס (שנראה בסה"כ גוש פלסטיק, מי שמוצא את הכרטיס, יכול לצפות בכל ההפניות שלו, תרופות שלו וכו'- הרבה יותר מציאותי ומפחידדדד!!!!!
זה רק אצל החרדים ככה? שאין לאנשים גישה לאינטרנט???
אני שומרת על כרטיס מגנטי (שגם אחרי שיש חדש הקודם פעיל, יותר מאשר על כרטיס אשראי שאפשר לבטל!!!
הכרטיס הישן נחסם אוטומטית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה