שימושי!!!! קישור נדרים פלוס למרכז הארצי להשבת אבידה

מסלולון

משתמש רשום
אני רואה אשכול מפעם

תחשבו איזו עוצמה אם זה ייכנס לציבור וכל אחד שמוצא אבידה ידווח למרכז הארצי.

להלן אפשרויות הגישה לטופס:

אפשרות ראשונה > קישור מקוצר שתשלחו לאנשים > https://nedar.im/F226
אפשרות שניה > חיפוש בגוגל נדרים פלוס > כפתור "חיפוש בית כנסת / ארגון" > השבת אבידה > הטופס נפתח.
אפשרות שלישית > דרך עמדות נדרים פלוס > קופות נוספות > השבת אבידה.

ספרינגית

משתמש מקצוען
אני רואה אשכול מפעם

תחשבו איזו עוצמה אם זה ייכנס לציבור וכל אחד שמוצא אבידה ידווח למרכז הארצי.

להלן אפשרויות הגישה לטופס:

אפשרות ראשונה > קישור מקוצר שתשלחו לאנשים > https://nedar.im/F226
אפשרות שניה > חיפוש בגוגל נדרים פלוס > כפתור "חיפוש בית כנסת / ארגון" > השבת אבידה > הטופס נפתח.
אפשרות שלישית > דרך עמדות נדרים פלוס > קופות נוספות > השבת אבידה.
מענין... עשיתי חיפוש בפרוג "השבת אבידה" ולא הגעתי לזה...

וגם ניתן לפרסם בקלות ללא טופס בקו החסד 07-95-79-24-54 בשלוחה 1.
ואז יתקיים במהרה "ושבו האבידה לגבולם," אמן.

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
וגם ניתן לפרסם בקלות ללא טופס בקו החסד 07-95-79-24-54 בשלוחה 1.
ואז יתקיים במהרה "ושבו האבידה לגבולם," אמן.
זה כל העניין,
בגלל שיש ריבוי של בעלי חסדים שרוצים לעזור לאנשים למצוא את אבידתם לא יודעים המאבדים לאן לפנות,
"מרוב דובים לא רואים יער"
באמת כדאי לארגן איזה גמ"ח ארצי להשבת אבידה והוא יהיה הבלעדי וככה אולי אוכל להחזיר את כל האבידות שמונחות עד שיבוא אליהו, ולא רק אני, אני מאמין שיש עוד הרבה כאלה.........

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
זה כל העניין,
בגלל שיש ריבוי של בעלי חסדים שרוצים לעזור לאנשים למצוא את אבידתם לא יודעים המאבדים לאן לפנות,
באמת כדאי לארגן איזה גמ"ח ארצי להשבת אבידה והוא יהיה הבלעדי וככה אולי אוכל להחזיר את כל האבידות שמונחות עד שיבוא אליהו, ולא רק אני, אני מאמין שיש עוד הרבה כאלה.........
לידיעתי המרכז הארצי הוא הטוב ביותר. וגם עובדים ומתאמצים למצוא את המאבדים.

זה כל העניין,
אני מורשה לעצמי לענות קצת בגסות.
נראה לי שמרוב תסכול מצאתי את האשמים "בעלי החסדים".
אז לא נראה לי, שזה הבעיה.
מה שקורה שאנשים שמוצאים, אין להם את הכוח למלאות טפסים וכו'. או שלא מעודכנים מספיק בדרכים לפרסם את האבידה. או שמסתפקים [ואולי בצדק] בתליית מודעה במקום האבידה.

לגבי המאבדים, אין לי ספק שמתקיים בהם מאמר חז"ל "משל לאדם שאבדה לו אבידה – מי חוזר על מי? בעל האבידה מחזר על אבידתו." (קידושין ב עמוד ב')

והם מחפשים בכל מקום אפשרי שידוע.
אבל אני חוזרת "על דעתי עכ"פ" שהעיקר הבעיה שלא מספיק יש את הכוח להפיץ את האבידה. ויש צורך לפשט את התהליך בצורה פשוטה וקלה ולפרסם הייטב את המקומות שניתן לפרסם שם את האבידות.

כמובן שאני מצטרפת למה שכתבתם, אבל באופן קצת שונה.
אין צורך להפוך את העולם כמו שכתבת ולעשות גמח יחיד וכו'.
יהיה יותר פשוט להקים מאגר שיאסוף את כל המידע שקיים בכל מקומות שמתפרסם אבידות. ואז שייך אולי להשיג את מה שכתבתם.
כמובן שגם אתם מבינים שמה שהצעתם כרגע לא נראה רלוונטי.

אולי ידוע לכם. כך שמעתי.
שבבורו פארק היה רב חשוב "רב הכולל". ונעשה לו צרות גדולות ע"י יהודים שרצו לחיות קצת יותר חופשי, באמריקה, והוא כמובן נלחם בזה.
האדמור מסאטמר ר' יוליש, אמר שכאן נעוץ הבעיה, שהוא רצה לתקן את האמריקה[את האנשים המבוגרים] את זה אי אפשר, מה שצריך לעשות זה להשקיע בילדים, בהקמת מוסדות חינוך שיחנכו בדרך הנכונה וכך ניתן להפוך את אמריקה.

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נראה לי שמרוב תסכול מצאתי את האשמים "בעלי החסדים".
ח"ו! לא היה פה שום נימת זלזול, ההפך הוא הנכון!
כמובן שגם אתם מבינים שמה שהצעתם כרגע לא נראה רלוונטי.
למה לא?
מה זה שונה מתאגידים שהתאחדו?
אולי ידוע לכם. כך שמעתי.
שבבורו פארק היה רב חשוב "רב הכולל". ונעשה לו צרות גדולות ע"י יהודים שרצו לחיות קצת יותר חופשי, באמריקה, והוא כמובן נלחם בזה.
האדמור מסאטמר ר' יוליש, אמר שכאן נעוץ הבעיה, שהוא רצה לתקן את האמריקה[את האנשים המבוגרים] את זה אי אפשר, מה שצריך לעשות זה להשקיע בילדים, בהקמת מוסדות חינוך שיחנכו בדרך הנכונה וכך ניתן להפוך את אמריקה.
לא מבקש לשנות אנשים,
מבקש להקל בהשבת\מציאת אבידה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה