דרוש מידע שיט לבין הזמנים באיזור המרכז. יש להמליץ?

talreu

משתמש צעיר
שיט לבין הזמנים באיזור המרכז. יש להמליץ?

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שיט, זה זה הקלאסי שנכנסים לסירה פדלים או משוטים ושפוט שטים להנאתכם?
אם כן, אז יש השכרת סירות שייט בנחל הירקון כשאני הייתי שם בעבר לא היה שם אף אחד היינו ממש לבד וזה נחמד הרבה יותר מהשייט באגם הפארק
המחירים כמו בפארק עצמו

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
שיט, זה זה הקלאסי שנכנסים לסירה פדלים או משוטים ושפוט שטים להנאתכם?
אם כן, אז יש השכרת סירות שייט בנחל הירקון כשאני הייתי שם בעבר לא היה שם אף אחד היינו ממש לבד וזה נחמד הרבה יותר מהשייט באגם הפארק
המחירים כמו בפארק עצמו
שומר שבת?

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
התקשרתי אליהם הרגע ושמחתי לשמוע שסגורים בשבת (גם ביום שישי הסגירה בשעה מוקדמת יותר)
אגב זה אותו המפעיל של השייט בפארק עצמו כך שזה רלוונטי גם לזה

הם פתוחים בשבת הם שקרניםםםםםםםם
תבדקו באתר תראו שהם פתוחים
איך אפשר לדעת?

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אפשר את הטלפון שלהם?
03-6420541
איפה הם נמצאים? ליד הכדור פורח?
לא, הכדור פורח נמצא בתוך הפארק עצמו ליד האגם.
זה נמצא מתחת לגשר אבן גבירול
אם אתם רוצים להגיע ישר לשם תכתבו 'שייט הירקון'
אפשר להגיע גם מהפארק בהליכה על הטיילת של הנחל תחנת ההשכרה נמצאת בצד שמאל של הנחל

מ.א.ק.

משתמש מקצוען
באשדוד יש כל סוגי השייט
יש השכרת סירות שייט בנחל הירקון כשאני הייתי שם בעבר לא היה שם אף אחד היינו ממש לבד וזה נחמד הרבה יותר מהשייט באגם הפארק
המחירים כמו בפארק עצמו
יש שם גם סירות מנוע. מאד כיף.
זהירות - הלכנו משם לגני יהושע והדרך היה מאד פרוץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה