התייעצות שיטת טיפול בטראנס

יפית סולם

משתמש חדש
שלום לכולם
אשמח לקבל מידע לגבל שיטת טיפול רגשי בטראנס
מחיפוש קצר בגוגל הבנתי שזה לא ממש פשוט לטפל בזה,
אשמח לשמוע ממי שמטפל\מטופל זה קצת הרחבה על זה
תודה

mklj

משתמש פעיל
שלום לכולם
אשמח לקבל מידע לגבל שיטת טיפול רגשי בטראנס
מחיפוש קצר בגוגל הבנתי שזה לא ממש פשוט לטפל בזה,
אשמח לשמוע ממי שמטפל\מטופל זה קצת הרחבה על זה
תודה
לאיזה שיטה את מתכונת?
שמעתי פעם שטראנס נחשב להיפנוט חלקי.
חובה חובה חובה לבדוק הכשרה.

יפית סולם

משתמש חדש
לזה בדיוק אני מתכונת ..
הבנתי שזה לא ממש היפנוט אלא שלב אחד קודם , המטפלת נחשבת מהגדולות בתחום הטיפול לא יודעת ספציפית לגבי טראנס
ועומדת בקשר הדוק!! עם מומחים ברפואת הנפש ,הרגש ומאד צמודה לרבנים , כל הרבנים תומכים בה ומאחוריה ...
אבל שמעתי על הרבה דברים שפגעו בנפש רק בלשבת רגל על רגל בטיפול רגשי דינאמי שיחתי
אז הפחד הגדול שלי הוא קל וחומר מה יכול לקרות בטיפול שכזה אם הוא לא מתבצע נכון .
לכן אני ממש מחפשת מידע מה בדיוק הולך שם , הידע באינטרנט סובב או בענין חשיבות הההכשרה והניסיון או סביב המלצות על מטפלים אין ידע ברור לגבי מה קורה בחדר הטיפולים

mklj

משתמש פעיל
מניסיון על בשרי- זה פשוט לא עזר לבעיות אמיתיות. (שיטה מסוג NLP וכו')
המטפלת נחשבת מהגדולות בתחום הטיפול
נחשבת בעיני מי?
מה הכשרתה? כמה ניסיון יש לה? מה הכונה עומדת בקשר עם מומחים ברפואת הנפש? היא מקבלת מהם הדרכה?
ככלל- בלי תואר שני טיפולי א"א לטפל גם לא בשיטות אחרות.
ז"א אחרי תואר טיפולי אפשר ללמוד ולהעשיר עוד במה שרוצים אבל בלי זה- אין על מה לדבר כי בטראנס אפשר להציף דברים שאח"כ אין למטפלת ידע מה לעשות איתם ואולי היא אפילו לא יודעת לשים לב שצפו דברים.
בעיני- פשוט סכנה.

יפית סולם

משתמש חדש
תוכל לכתוב לי הודעה אישית? אשמח להעמיק איתך בזה באישי {לי אין אפשרות כי המשתמש שלי חדש למרות שאני אחת הנייקיות המוכרות פה :)אבל פה זה ניק חדש עבור דברים יותר איישיים שפחות בא לי פומביות בהם ...

mklj

משתמש פעיל
תוכל לכתוב לי הודעה אישית? אשמח להעמיק איתך בזה באישי {לי אין אפשרות כי המשתמש שלי חדש למרות שאני אחת הנייקיות המוכרות פה :)אבל פה זה ניק חדש עבור דברים יותר איישיים שפחות בא לי פומביות בהם ...
גם לי אין פרטי- זה רק לפרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה