שיתוף - לביקורת שיטוף לביקורת

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
"תעזבי את המגב, הכל טוב!"
"הכל טוב? אתה ראית את העיניים שלה, בפעם הקודמת שהיא נכנסה?"
"ראיתי, נו?"
"שטן!"
"נו באמת, איך את מדברת?"
"לא, ממש כך! כשאתה ישבת במטבח עם אבא שלך, ודברתם אני לא יודעת על מה. אני קבלתי פה הערות על לפחות עשר דברים. למה הקירות עם כתמים? מה את לא מצליחה לשלוט עליהם? למה נחמי לא יודעת לקרוא? כנראה משהו מהמשפחה שלך, למה בעלך, ידע לקרוא בגיל ארבע!"
"היא מחמיאה, אבל זה קצת שקר התחלתי לקרוא בגיל שמונה."
"טוב שאמרת באמת, כי חשבתי שזה אמיתי. חכה זה לא נגמר כאן. למה אין לך ירקות בבית? את רוצה שהילדים יהיו שמנים כמ... פה היא נעצרה, אבל אני הבנתי!"
"היא התכוונה כמוני!"
"נו באמת! אתה רוצה את המשך הערות? למה קנית למוישי משקפיים עם מחזיק לאוזניים, מה הוא נכה? למה נחומי נראה, כאילו הוא חזר משדה קרב. לאיזה שכנים את שולחת אותו? את יודעת, הטעם שלך בבגדים לא משהו. אם את רוצה אני יכולה לתת לך מספר של חברה שלי איתה הייתי קונה את הבגדים של הילדים, גם של בעלך!"
"חחח לדמיין את הילדים, עם בגדים כמו שהיא הלבישה אותנו. קיצער הספיק לי. אבל אני לא חושב שזה מצדיק, את זה שצבענו את הבית באלף חמש מאות שקל. שהמקרר נראה, כאילו הירקנייה פותחת פה סניף. ושעכשיו את שוטפת את הבית פעם שלישית. באמת, היא לא כזאת גרועה. באימא שלי!"

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה