שיטה ליישור שיניים

שיפט

משתמש פעיל
שלום
אני מבררת על שיטה ליישור שינים ע"י קשתיות שקופות (במקום קוביות)
הבנתי שזה משהו חדש
והטיפול איתו מהיר
יש מישהו שהתנסה?

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@שיפט אשמח לשמוע אם יש לך מה לחדש בנושא
אני יודע שמכבי הכניסו לסל הטיפולים שלהם את השיטה השקופה
ואני מתענין
אשמח למידע

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
משיחה עם מזכירת רופא שיניים הבנתי שזה סיפור יקר להחריד...
אבל אולי אכן יש סבסוד כלשהוא דרך הקופות והביטוחים המשלימים

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
קחי בחשבון שצריך להתעסק בזה המון.
כל שבוע- שבועיים צריך להחליף קשתיות, ואם לא מרכיבים שבועיים -הכל הולך לפח...
מצד שני- התוצאה (אם מתמידים)מדהימה בדרך כלל

רותם054

משתמש רשום
הי!
שתי אחיות שלי עשו וגם אני בדרך...

קודם כל את צריכה לדעת שזה יקר מאד!
אני קבלתי הצעת מחיר לקוביות ברזל ויצא לי 8500 אח"כ עשיתי לשקופות (לפי שיטת אינויזליין שהיא השיטה הכי טובה ואיכותית, השיטות האחרות הן ידועות כפחות טובות) יצא לי 18000!
לאחות אחת יצא 21000
והשנייה 17000

יש לנו שניים יחסית טובות, כולנו סובלות מטיפה בליטה לא משהו קיצוני, בגדול שיניים טובות אך דורשות טיפוח, משך הטיפול לכולנו יצא בערך שנה וקצת, כיום השניים שלהן יפיפיות!

הטיפול לא מתאים לכולם, בעיקר מתאים לשיניים בולטות, עקומות ומסובבות, רווחים או צפיפות, למי שזקוק לטיפול מסיבי יותר, ידוע שהשיטה פחות מועילה.
צודקת שהטיפול לא מהיר זה משהו כמו 3 חודשים עד שנה אולי שנה וחצי, כמובן לפי טיב המטופל.

אז יתרונות יש הרבה, הראשון מבניהם זה העובדה שזה שקוף, נוח שאפשר לטפל בשיניים בכל גיל כשלא כולם מודעים לכך(אחיות שלי עשו את הנ"ל בגיל 29 ו-30, היתה להן תזוזה מאוחרת)

-אין הגבלה על אוכל מסוים, מה שידוע שקיים בשיטת הברזל.

-הן פחות מכאיבות.

-קשתיות של Invisalign מיוצרות מהחומר SmartTrack, מדובר בחומר נוח יותר, נחתך במדויק לפי קו החניכיים של המטופל המבטיח התאמה מדויקת יותר.

-היגיינה טובה יותר: אפשר לצחצח ולנקות את השיניים כרגיל.

והחסרונות, שמעתי שאומרים שהשניים יכולות לזוז שוב, אישית לא קרה לאחיותיי, אני מניחה שזה גם תלוי במקצועיות של המטפל והמסירות של המטופל במשך הטיפול.

-באחת התגובות נאמר שזה התעסקות, נכון, אבל מתרגלים, כן צריך להשים לב להחליף ולהשגיח על הפלטות. (אחותי בסעודת שבת הניחה בצד את הפלטות והתיישבה לאכל, מפה לשם מישהו בטעות זרק אותם לפח, נאלצנו לרדת לפח הירוק ולחטט שם בכל הלכלוך כדי למצא אותם, תהי רגוע הן היו עטופות, אבל לא היה פשוט...)

-והאחרון הוא המחיר, המחיר זה חתיכת חיסרון, כי זה באמת יקר!

MRF

משתמש מקצוען
ראיתי כמה עם זה ומרחוק נראה כמו שיניים מלוכלכות, לא נעים, חוץ מזה שהדיבור משתנה בגלל שמדברים עם פלטה
בקשר לתזוזה שמים קיבוע, גם ברגיל זה אם לא שמים
אם יש לכם מידע אחר או צורה אחרת אשמח לשמוע בגלל שהבת שלי אלרגית לברזל יכולה רק כסף אמיתי
האם יש דבר כזה קוביות מפלסטיק?

נעמה ראובן

משתמש צעיר
אני מטופלת בהן כרגע....
לא ממליצה ככ
צריכות המון תיחזוק!
המון שימת לב...כמו תכשיטים בערך...(רגע...איפה שמתי את הפלטות...)
אא לאכול איתן..אז מורידים...ולפעמים שנמצאים בחוץ ואין אפשרות לשטוף אותן...

צריכות צחצוח..בוקר וערב..ניקיון מסיבי...
וגם...כפול זמן...כי האחריות היא על האדם עצמו...
אז מי שלט=א טיפוס מקפיד...זה סתם נגרר....
אני מתחרטת שלא עשיתי קוביות..אומנם פחות אסטתי..אבל הייתי מסיימת מזמן את הטיפול...

• תודה
Reactions: MRF

רותם054

משתמש רשום
@MRF אני מכירה שיטה נוספת-
סמכים שקופים או קוביות לבנות/שקופות
כמעט ובלתי נראים על אף שהם מודבקים על גבי החלק החיצוני של השן, הם מיוצרים מחרסינה בצבע השן, אשר אינה משנה את צבעה במהלך הטיפול. התהליך זהה לחלוטין לתהליך יישור שיניים עם סמכים מתכתיים אך פחות בולט לעין.

מצ"ב תמונה

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2023-02-14 200900.png
    צילום מסך 2023-02-14 200900.png
    KB 125.6 · צפיות: 30
  • תודה
Reactions: MRF

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
אני מטופלת בהן כרגע....
לא ממליצה ככ
צריכות המון תיחזוק!
המון שימת לב...כמו תכשיטים בערך...(רגע...איפה שמתי את הפלטות...)
אא לאכול איתן..אז מורידים...ולפעמים שנמצאים בחוץ ואין אפשרות לשטוף אותן...

צריכות צחצוח..בוקר וערב..ניקיון מסיבי...
וגם...כפול זמן...כי האחריות היא על האדם עצמו...
אז מי שלט=א טיפוס מקפיד...זה סתם נגרר....
אני מתחרטת שלא עשיתי קוביות..אומנם פחות אסטתי..אבל הייתי מסיימת מזמן את הטיפול...
נכון,
אפשר להגיע לתוצאה הרבה יותר יפה עם הקשתיות השקופות . אבל זה דורש המון התעסקות.
אני מכירה מישהו שלא הרכיב במשך שבועיים את הקשתיות וכל היישור שיניים הלך לפח!!!
הוא היה צריך להתחיל הכל מהתחלה, והעדיף לעשות פלטה רגילה במקום הקשתיות, כי לא היה לו סבלנות להתעסק עם זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה