עזרה שיחה עוקבת בפלאפון כשר בשבת

כמובן

משתמש חדש
נסעתי לארה"ב וסידרתי פלאפון עם מספר ישראלי דרכו תיקשרתי עם משפחתי בארץ ובחו"ל.
עשיתי בפלאפון הנייד שלי בישראל שרות עקוב אחרי לפלאפון שלי בחו"ל.
כשבישראל היה כבר שבת ואילו בארה"ב יום ששי קיבלתי שיחה מתוך ארה"ב לטלפון שלי באמצעות עקוב אחרי.
חויבתי מחברת הטלפונים ב-10 ש"ח לדקה עבור שיחה עוקבת זו, כביכול נעשתה בשבת. למרות שבארה"ב היה יום ששי.
האם נתקלתם בתופעה דומה? כיצד אפשר לבטל חיוב זה?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
קשה לי להאמין שיזכו אותך על זה, כי בשירות הפניית שיחה אתה משלם את המחיר שעולה להתקשר מהטלפון הרגיל שלך אל המספר שאליו זה הופנה.
בפרט שהפנת למספר ישראלי רגיל [ואת מי זה אמור לעניין שהיית בחו"ל, אף אחד לא יודע את זה מלמד הספק שסיפק לך את המספר המיוחד שהשתמשת איתו בחו"ל]
ראוי לפרסם את זה במקומות ציבוריים.

נ.ב. ואולי הגיע הזמן שיבטלו את המחיר המופקע הזה, בעידן של היום [שכל השיחות חינם] ניתן לעשות שבשבת זה יעלה שקל לדקה, לא צריך 10 ש"ח, מי שהתקשר בשבת [למונית גוי לצורך יולדת] יצטרך לשלם 20 ש"ח על 2 דקות שיחה?.

כמובן

משתמש חדש
האם מישהו נתקל בעבר בכזה מקרה ויודע לתת מידע מנסיונו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה