למסירה שידור חי ב21:30 מבניני האומה- ישי ריבו

מצב
הנושא נעול.

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אפשר להעלות קובץ של יוטיוב לחסומים?
תודה!
מה הכוונה קובץ של יוטיוב?
כמה שידוע לי ברוב החסימות, לפחות באתרוג ונתיב, בד"כ האתר של הידברות פתוח, והם משדרים את זה ב-21:30 היום בערב.
והבנתי שגם בקול חי, אפשר לנסות.
נטפרי קצת מסובך, כי כל הסרטה צריכה אישור פתיחה מיוחד, וזה לא קובץ, זה שידור בלייב.

1000$

משתמש רשום
מה הכוונה קובץ של יוטיוב?
כמה שידוע לי ברוב החסימות, לפחות באתרוג ונתיב, בד"כ האתר של הידברות פתוח, והם משדרים את זה ב-21:30 היום בערב.
והבנתי שגם בקול חי, אפשר לנסות.
נטפרי קצת מסובך, כי כל הסרטה צריכה אישור פתיחה מיוחד, וזה לא קובץ, זה שידור בלייב.

https://www.prog.co.il/threads/%D7%90%D7%A9%D7%9B%D7%95%D7%9C-%D7%94%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%92%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A7%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%AA%D7%92%D7%95%D7%91%D7%95%D7%AA.387726/page-222

אני מתכוונת כמו שהעלו את קטונתי, בקישור המצורף...,

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה