שיתוף - לביקורת שחקו לשב - שורת חיבור

וי שלוק

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
סגירת מעגל ל-

בלילה האחרון, לא שיקרנו על עצמנו. ידענו שזה הסוף... שלא נזכה עוד להיות ביחד.
חרש לחשתי לך, "אל תדאג, אל תפחד, עוד יהיה טוב".

עיניך השיבו בדממה, 'אני לא דואג, אך ליבי עליך. מה יהיה איתך? התישאר בודד?'

אך לדבר הבא לא פיללתי. את ידי תפסת בחולשה, "תבטיח שלא תעזוב אותי, שלא תשכח ממני". וואוו.

נדהמתי. נפעמתי. לא האמנתי.

לא יכולתי להבטיח. לא יכולתי שלא. והבטחתי.

לילה למחרת זה קרה…

אני הייתי בין האחרונים שעזבו את המקום, לא יכולתי להיפרד. ביגון נפשי, נשענתי על גדר בחוץ, לא מעשן, לא נושם, לא כלום. מנסה לחוש איך חיים אחר המוות.

שני בחורים שהכירו אותנו מהישיבה, בלי ידע מוקדם בחכמת הפרצוף, קראו על פני את האבל, וניסו לבוא לנחמני, לעודד.

בעיני אחד מהם קראתי גם את ריח השכול, ולא אזרתי כוח ואומץ לגשת אליו. לא. די לי בשלי. די.

הבנתי שלא תשוב עוד. לא עיכלתי עדיין, בכלל לא, אך הבנתי שלהישאר כאן על הגדר לא יביא לי שום תועלת. ותיכף יאיר היום, פניתי לישיבה. פעם ראשונה שאני שב לבד… זה צרם והציף אותי במשהו מלוח.

הסתובבתי בעיר סחור סחור, בדרך למיטה, מחפש ת'עצמי, אין את מי למצוא. נגמרתי סופית.

בדרך 'התעלק' עלי מישהו. הרצון שלי היה להבהיר לו, "אני עצוב! שבור ומרוסק! לא מעוניין להאמין שיש עוד משהו בעולם. לא רוצה חברים. הסתלק לך", אבל גם זה לא הייתי מסוגל.

הגענו בסוף לישיבה, חלף שם יום ושבועיים, וכלום לא קרה. האמנתי שיבוא יום ותשוב. והאמנתי שזו פתיות חולנית גסה.

הבדידות אכלה אותי, היכתה בי, פצעה. לילה לילה, בכל השעות. האימון בבני האדם נסדק ועוות.

ו...יום אחד - לילה אחד, טלפון, אתה על הקו, דשן ורענן כמו תמיד, זחוח מעט, "אתה רוצה שנרד לליפתא?"...

יש חיים לאחר המוות. נקודה.

נערך לאחרונה ב:

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
איך אפשר שלא לזכור את ההתעללות הרגשית שחווינו... לא כל הקוראים אוהבים דברים כאלו. זה עלול לגרום למשבר אמון.

לא יכולתי שלא להזכר באשכול ההוא, כשקראתי ב'בתוך המשפחה' את הרעיון ה'גאוני' של מארגני קמפ מסוים באמריקה, שבתור פתיחה לשבוע ה- color war [משהו מיוחד כנראה], הביאו 'משולח' מארץ ישראל שבמשך שבועות הילדים התיידדו איתו, ואז הודיעו לילדים בעצב גדול שה'משולח' נפרד לבית עולמו, ואף הביאו את מיטתו ל'קמפ'. הילדים בכו נוראות על לכתו של המשולח האהוב, עד שלפתע קפץ ה'מת' מתוך המיטה, לקול מצהלות המדריכים על פתיחת השבוע המיוחד.
כמובן שהילדים התקשו לשכוח את הקמפ ההוא, ולאו דווקא לטובה.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
@וי שלוק הרסת, הרסת, הרסת! את הלינק היית אמור להביא בסוף, לא בהתחלה! (וגם זה רק באופן שנחבא אל הכלים).
כתוב מצוין!

איך אפשר שלא לזכור את ההתעללות הרגשית שחווינו... לא כל הקוראים אוהבים דברים כאלו. זה עלול לגרום למשבר אמון.

לא יכולתי שלא להזכר באשכול ההוא, כשקראתי ב'בתוך המשפחה' את הרעיון ה'גאוני' של מארגני קמפ מסוים באמריקה, שבתור פתיחה לשבוע ה- color war [משהו מיוחד כנראה], הביאו 'משולח' מארץ ישראל שבמשך שבועות הילדים התיידדו איתו, ואז הודיעו לילדים בעצב גדול שה'משולח' נפרד לבית עולמו, ואף הביאו את מיטתו ל'קמפ'. הילדים בכו נוראות על לכתו של המשולח האהוב, עד שלפתע קפץ ה'מת' מתוך המיטה, לקול מצהלות המדריכים על פתיחת השבוע המיוחד.
כמובן שהילדים התקשו לשכוח את הקמפ ההוא, ולאו דווקא לטובה.
זו אכזריות מדרגה ראשונה, לעילא ולעילא! הגזמה מבחילה של מדריכים שאינם מבינים כלום בנפש ילדים. בשום אופן לא הייתי שולח לכזה קעמפ את הילדים שלי.
אבל זה כמובן שונה לחלוטין ממה ש @וי שלוק עושה לנו כאן. אולי צריך לכתוב בראש הסיפור "מיועד לגיל 18 ומעלה"...

וי שלוק

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
@וי שלוק הרסת, הרסת, הרסת! את הלינק היית אמור להביא בסוף, לא בהתחלה! (וגם זה רק באופן שנחבא אל הכלים).
כתוב מצוין!
זה בגלל שפחדתי לקבל שוב, כמו אז-
ואכזרי.
עמדו לי דמעות בעיניים והלב על 180.
נו נו נו! שיחקת לנו בלב...
מתעלל סידרתי.

+shira

משתמש סופר מקצוען
טוב, כיוון שלא קפצתי ללינק לפני שסיימתי לקרוא את הנוכחי פעמיים וחצי, אין לי אלא להצטרף להנ"ל:
נכתב ע"י Hola!:
ואכזרי.
עמדו לי דמעות בעיניים והלב על 180.
נכתב ע"י RACHELIZ:
נו נו נו! שיחקת לנו בלב...

- ואני רוצה עוד.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
בקיצור, אוי לי מיוצרי ואוי לי מיצרי...
מה שלא תעשה, תקבל על הראש. מזכיר את המשל על האב, הבן והחמור.
בכל מקרה, אל תתן להערות שלנו לעצור אותך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה