שחזור מחיצת דיסק

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אני בעצמי אני

משתמש חדש
@משחזר מידע או מישהו

אשמח לעזרה, אני באמצע לנסות לתקן כונן שכותב לי עליך לאתחל, כמובן שלא איתחלתי וניסיתי לתקן על פי ההמלצות כאן https://www.prog.co.il/threads/דיסק-חיצוני-מבקש-אתחול-מחדש.144350/

בפועל לאחר כשעה שהוא עבד הוא מראה לי את התוצאה הבאה, מה עושים???

אודה לכל עזרה
‏‏לכידה.PNG

נערך לאחרונה ב:

אני בעצמי אני

משתמש חדש
תוכל לשלוח לי הודעה פרטית?

יש לי גם דיסק קשיח שממתין המון זמן לטיפול - מעוניין בטיפול בתשלום

תודה

בני2

משתמש מקצוען
תעשה שחזור פשוט, התוכנות לתיקוני מחיצות עובדים על כוננים פחות על דיסקי און קי.
אם כבר יש לך את התוכנה תשתמש ב Active File Recovery תעשה סריקה ואח"כ תראה מה הוא הצליח לשחזר ותשחזר למחשב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה