דרוש מידע שו"ת בר אילן

chaya91

משתמש צעיר
אשמח לדעת היכן ניתן לקנות שו"ת בר אילן במחיר מוזל.

תודה מראש.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
אפשר לנסות אצלם, אולי זה עדיין שבוע או חודש הספר, או בטל מערכות, תנסה יש סיכוי למחירים טובים

chaya91

משתמש צעיר
כרגע המחיר הוא מלא, אין הנחות,
מה זה טל מערכות?

רב פעלים

משתמש מקצוען
אשמח לרכוש מיד שניה, אפילו גירסה קצת ישנה (24-25) או בלי פלוס התקציב שלי כרגע 500 ש"ח

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
אשמח לרכוש מיד שניה, אפילו גירסה קצת ישנה (24-25) או בלי פלוס התקציב שלי כרגע 500 ש"ח
מי שמשדרג לחדשים אז מחזיר את הישן ומשלם כמה מאות בשביל לשדרג אז אני לא כ"כ חושב שתמצא שמישהו ימכור לך ישן, כי הוא החזיר אותו, אלא אם כן לא שידרג ולא רוצה יותר את בר אילן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה