עיצוב פנים שולחן בר ממשטח שיש

שרי קלוגר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
האם דבר כזה הגיוני מבחינת הכובד של השיש?
או שצריך עוד תמיכה?
האורך של השולחן מהקיר- 210
ועוד שאלה- שמתי פלטה שיורדת עד לרצפה בתור תמיכה, יש מצב שיספיקו 2 רגליים במקום זה?
דלפק.JPG

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תכנית יפה !

ראשית המלצה שלי תתייעצי עם בעלי מקצוע, הם תמיד יענו לך בכייף !!

(באופן כללי לדעתי לכל אדריכלית ממומלץ מאד ! למסד איזשהו רשימה קשרים עם בעלי מקצוע כדוג', מהנדסים, מפקחי בניה, קבלנים, נגרים, חשמלאי, וכו' תמיד יש כאלה שאלות, ואין על הניסיון שלהם מהשטח)

לגופו של עניין, חושבת שאם את רוצה למשל שיש בעובי 1.2 ס"מ (גרניט פורצלן) ללא קנט, זה בעייתי מאד, עד לא אפשרי, אבל אם תעשי עם קנט (יורד), וחיזוק קונסטרוקציה מסיבי (מלמטה, שנכנס גם לקיר) יתכן שזה אפשרי, אבל צריך לזה איש שיש מקצועי !

לחילופין יתכן שגם עם שיש עבה זה בסדר (ועדיין 210 נשמע לי המון לריחוף כזה בלי חיזוק), לגבי עמודים או מפל (חצאית), ברור שמפל הרבה יותר יפה ! טכנית גם אפשר להכניס בו יותר חיזוקים (ברזל בצורת ח), רגלים מאמינה שאם זה אפשרי, זה רק עם ברזל מאד מסיבי (לא אלומיניום).

בקיצור זה די מסובך, אבל ראיתי אנשי שיש אלופים שעשו כאלה דברים.

בהצלחה!

נערך לאחרונה ב:

שרי קלוגר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
@leahnew
תודה על המענה המפורט!

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בקיצור זה די מסובך, אבל ראיתי אנשי שיש אלופים שעשו כאלה דברים.
זה עדיין לא נותן הכשר...
יש לי בעל מקצוע אלוףףףף שעשה משהו לא תקני בעליל ללקוח שלי, אבל הוא אמר לו מראש שזה מקום לבעיות והלקוח לקח את האחריות.
עכשיו אם תראי את זה אצל הלקוח ותשאלי אותו מי עשה לו את זה והוא יגיד לך את השם של האלוף אז בגלל זה תקבלי החלטה שזה עובד נכון?

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה עדיין לא נותן הכשר...
יש לי בעל מקצוע אלוףףףף שעשה משהו לא תקני בעליל ללקוח שלי, אבל הוא אמר לו מראש שזה מקום לבעיות והלקוח לקח את האחריות.
עכשיו אם תראי את זה אצל הלקוח ותשאלי אותו מי עשה לו את זה והוא יגיד לך את השם של האלוף אז בגלל זה תקבלי החלטה שזה עובד נכון?

חושבת שזה די ברור מהתגובה שלי, זה עסק מסובך...
בכל אופן כמו שרשמתי אם בכל זאת שוקלים לעשות כזה דבר, אז כן, רק עם בעל מקצוע מקצועי ואלוף!!
מניסיוני בדרך כלל שום מקצוען אמיתי לא יסכים לעשות שום דבר לא תיקני, גם אם הוא מודיע מראש ללקוחות!
(ובחברת שיש רשמית אין על מה לדבר...) זה פשוט לא שווה לו את השם שלו ! אבל אם טכנית זה שייך הוא יגבה על זה מחיר בהתאם... (במקרה הנ"ל הייתי מתייעצת עם חברות שיש).

בהצלחה !

נערך לאחרונה ב:

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בגלל שאני רואה את הפולמוס כאן https://www.prog.co.il/threads/שיש-מסר-לניק-שרי-קלוגר.818537/ וכן בעקבות הנ"ל.

חייבת לשתף השראות מטורפות בעניין (אבל שוב אני חוזרת על דעתי, מסכימה בהחלט לדעות שזה לא פשוט בכלל לביצוע ! והאחריות על עבודה כזו לא תמיד מספיקה... תקראו בבקשה בעיון את כל מה שכתבתי לפני.)

כאן יהודה, 'ממלכת השיש', ביצע שיש מרחף באורך 4 מטר !!! (שימו לב שהביצוע הוא כמו שרשמתי עם קנט יורד שמסתיר את כל הקונסטרוקציה הכבדה שמוסתרת מלמטה)

IMG-20210408-WA0037.jpg

כאן גם אפשר להבחין בשיש מרחף באורך לא קטן ללא קנט.. (לפי ארבע כיסאות זה נראה כ- 2 מטר אורך, שימו לב לעמוד שמבצבץ מלמטה...)

IMG-20210524-WA0071.jpg

וזה כבר השראה מ - pinterest ... כאן כבר השיש עבה במיוחד...

Lust Over This Modern Barcelona Apartment _ because im addicted.jpg

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה