מעניין שווה צפיה! גאוני 'ש"ס אידן' במבחן שלא היה כמותו

מ.S

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

יעקב קרון

משתמש חדש

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
מישהו מכיר אחד מהאברכים האלו מקרוב, המבחן שם הוא כללי, אך באמת מענין אותי לראות באופן אישי מול כל אחד ואחד מהם.. זה נשמע הזיה..

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
פשוט יש להם המון המון פרסומות , ולא ידעתי כמה זה נכון..

טו בי שיין

משתמש רשום
אני מכיר אברך ת"ח שמעונין להכנס למסגרת הזו בירושלים
יש למישהו ידיעה איך ולמי מתקשרים

השואל מבני ברק

משתמש פעיל
מישהו מכיר אחד מהאברכים האלו מקרוב, המבחן שם הוא כללי, אך באמת מענין אותי לראות באופן אישי מול כל אחד ואחד מהם.. זה נשמע הזיה..
מכיר קרוב משפחה מדרגה ראשונה
וזה אכן כך כשיש לי שאלה בגמרא הוא יענה לי דרך הטלפון באופן מיידי

טו בי שיין

משתמש רשום
אתה יכול לשאול את הקרוב שלך
אם אברך רוצה להכנס למסגרת הזו מהו התהליך

א.ש.ד.

משתמש צעיר
המבחן השנה ע'י מרן הגר'מ שטרנבוך מפעים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה