טיול בחו"ל שוב בודפשט...

KasherNET

שירות לפני הכל!
מנוי פרימיום

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
זה משהו מוכר? פעיל?
בשבוע האחרון הם הציעו לי רק הסעות פרטיות ולא שאטלים
מונית עולה אצלם 260 יורו, ואפשר להתחלק עם עוד נוסעים כשיש

ווי

משתמש פעיל
בשבוע האחרון הם הציעו לי רק הסעות פרטיות ולא שאטלים
מונית עולה אצלם 260 יורו, ואפשר להתחלק עם עוד נוסעים כשיש
יש הסעה לקרעסטיר בשני הקרוב בערב
אין הסעות קבועות
המחיר 65 יורו לאדם
זה המחיר או שזה יקר?

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אין הסעות קבועות
המחיר 65 יורו לאדם
זה המחיר או שזה יקר?
זה פחות או יותר המחיר
הם כנראה מחלקים מונית ל-4
השאטלים כשיש מתחילים ב-50 יורו
ויש גם מונית ב-200 יורו, כך שאם תחלקו ל-4 יצא אותו דבר

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
אין הסעות קבועות
המחיר 65 יורו לאדם
זה המחיר או שזה יקר?
זה מה שאני קיבלתי מאחד מהם לפי כמה שבועות
תמונה של WhatsApp‏ 2024-04-02 בשעה 21.52.54_9766e4a0.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה