דרוש מידע שואב שוטף הכי טוב שקיים בשוק

TINECO

• • טינקו ישראל • • UNICO ~ היבואן הרשמי
מנוי פרימיום
דרימי חדש ממש בינתיים מרוצה מאד מאדדד במחיר הוא כמו ההטינקו S5 בביצועים כמו טינקו S7 ואפילו יותר (מבחינת עוצמת שאיבה , ומייבש את המברשת)
בנוסף מתפקד גם שואב יבש בלבד , גם שואב ידני, כמו הדייסון
לטינקו יש דגמים עם טכנולוגיית הפלאש דריי שמנקה ומייבשת את המברשת והמרכת ולא קיימת במוצרים אחרים.

TINECO

מנוי פרימיום
וגם האם הדגמים הקודמים של דרימי (H13 וכדו׳) האם הם מגיעים מתחת לשולחן/כסאות או שצריך 180 מעלות בשביל זה ?
לטינקו יש את הדגם שנקרא סטרצ' והוא 180 מעלות נכנס עד גובה של 13 ס"מ

Eli-7

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לטינקו יש דגמים עם טכנולוגיית הפלאש דריי שמנקה ומייבשת את המברשת והמרכת ולא קיימת במוצרים אחרים.
זה עוזר אבל לא מספיק..
הדבר הכי מעצבן בשואבים שוטפים זה הריקון של המיכל המלוכלך, ותחזוקה שלו שלא יסריח

אליבו

משתמש חדש
לטינקו יש את הדגם שנקרא סטרצ' והוא 180 מעלות נכנס עד גובה של 13 ס"מ
תודה אבל שאלתי לגבי דרימי ספציפית

@Tweenset אולי אפשר לקבל תשובה ממכם לגבי ההבדל בין דרימי H13 וM13 (pro) וגם האם הוא מגיע מתחת לשולחנות/רהיטים בזוית 90 מעלות
ייש''כ

TINECO

מנוי פרימיום
זה עוזר אבל לא מספיק..
הדבר הכי מעצבן בשואבים שוטפים זה הריקון של המיכל המלוכלך, ותחזוקה שלו שלא יסריח
זה עוזר באופן מוחלט. זה הפיתוח פלאש דריי.
ומים מלוכלכים ברור שצריך לרוקן.
כמו להוריד מים בשירותים .
הפתרון לאלו זה או רובוט או משרת

TINECO

מנוי פרימיום
מה שאני הבנתי שבחלק של הניקיון כל השואבים שוטפים זה אותה התעסקות.
בגדול נכון. למעט דגמי הפלאש דריי בטינקו ששם זה מנקה את הצנרת והמברשת כולל ייבוש באופן מושלם

היום הייתי בכמה חנויות בירושלים ורובם הציאו לי את הטינקו
ובטינקו יש כמה דגמים
הכי פחות טוב זה הS5
אחריו יש את הS7 שהוא יותר טוב
וממש יותר טוב ללא חומר בכלל אפילו ועובד על אדים זה ה טינקו S7 STREAM SERIES
ועוד יתרון ענק זה שהוא שוטף את עצמו לבד וגם מייבש את הגלגל ככה שלא יהיה ריחות לא טובים

אמרו לי שהם החברה המובילה אחר כך זה הכל חיקויים

שירה עבאדי

משתמש פעיל
אני קניתי שואב שוטף של KARCHER.
חב’ גרמנית שמתמחה בייצור מכונות תעשיתיות לניקוי
ויש להם גם מכשור ביתי מעולה..
(הם קוראים לזה מכונת קרצוף, לא שואב שוטף)
אני כבר חודש איתו וממש מרוצה!
יש לו חסרון אחד: מיכל המים המלוכלכים קטן וצריך לרוקן אותו כמה פעמים במהלך שטיפה וגם לדעתי פחות נוח שמיקמו אותו בתחתית המכשיר..
יש לו 4 רולרים שמתכבסים במכונה וזה ממש נוח.
הוא די קומפקטי ונכנס בקלות מתחת רהיטים (5-7 ס”מ להערכתי) ונשכב לגמרי.
נטען במהירות, תפעול ממש קל ופשוט.
חלקים נוחים להרכבה, מאד ברור איך לחבר חזרה.
מנקה היטב והבית נוצץ אחרי שטיפה איתו.
גם אני לא שטפתי תכל’ס את הבית עם מגב מאז (מלבד שירותים)
ובמטאטא השתמשתי רק בשביל להרים לכלוכים גדולים..
שפכתי מים רותחים איפה שהיה דביק במוצ”ש ושאבתי איתו
הוא מאד זול ועולה 2000 ש”ח.
ממליצה בחום!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה