דרוש מידע שואב שוטף דרימי

טובה יונה

משתמש חדש
האם קבוצת הרכישה מבית שמש סגרו כבר? אני רוצה להצטרף, אם אפשר לשלוח מייל או טלפון.

יהודיתiii

משתמש צעיר
הדרימי H14 מתריע על מיכל מים מלוכלים גם כשריק,
ניגבתי את אזור החישנים אבל כל כמה דקות שוב מתריע
שרות לקוחות אמרו להביא ללנקודת שרות הם שולחים למעבדה לבדיקה ואז לבוא לקחת שוב
אולי מישהו נתקל גם בבעיה הזו?

תודה
גם לי קרה היום.
תייבשי את הרשת שבראש מיכל המים המלוכלים. (הוא לא אמור להיות רטוב)
אצלי עבד ב"ה

יעל.ב.

משתמש פעיל
גם לי קרה היום.
תייבשי את הרשת שבראש מיכל המים המלוכלים. (הוא לא אמור להיות רטוב)
אצלי עבד ב"ה

גם לי יש את הבעיה הזו :(
מה הכוונה הרשת שבראש מיכל המים ,
הרשת הזו ?

1726679451866.png

אלחנן EBA

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שמתם לב שכל פעם שמישהו כותב בפורום טינקו, או שואב שוטף, או משהו שקשור לזה, זה הופך לקישור לאתר של טינקו??
כנראה טינקו שילמו על זה, וזה לגיטימי.
הבעיה היא שזה קורה גם כשכתוב "דרימי" או משהו אחר, וזה כבר מניפולציה עם ריח לא נעים...

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
בהמשך למה שכתבת לגבי הדרימי 14 שיש לי בבית.
דיברתי עכשיו עם החנות לבצע החזרה,
והם גובים 5%- כך שאקבל חזרה 1900 ש"ח.
לכן אם מישהו פה מעוניין לקנות ממני ב1900, לא אכפת לי.
בירושלים.

שושנה ריזל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בהמשך למה שכתבת לגבי הדרימי 14 שיש לי בבית.
דיברתי עכשיו עם החנות לבצע החזרה,
והם גובים 5%- כך שאקבל חזרה 1900 ש"ח.
לכן אם מישהו פה מעוניין לקנות ממני ב1900, לא אכפת לי.
בירושלים.
הייתי שמחה, רק שבכוונתי לקנות בחנות עם תשלומים, יש לך רעיון איך לפתור את זה?

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
ניקיתי
ייבשתי
ועדיין מתלונן :(
ומאיפה בא לי הרעיון?
יש לי תקלה כמו שלך
התקשרתי לשירות לקוחות אמרו לשלוח לנקדות שירות
אתמול התקשר אלי הטכנאי ואמר שזה בגלל שמלוכלך מאחורי המברשת והכניסות סתומות
התלוננתי למה זה לא כתוב בחוברת- בחוברת כתוב להתרכז מניקיון מיכל המים המלוכלכים- לא היתה לו תשובה בשבילי
שאלתי אם הוא וידא שזה הבעיה- הוא אמר שבמאה אחוז מההמקרים זו הבעיה
עכשיו אני צריכה לחכות עוד שבוע+ עד שזה יחזור הביתה כדי לבדוק.

ואני קצת סקפטית שזה יעזור... :(

יעל.ב.

משתמש פעיל
רוקנתי את מיכל המים המלוכלכים של הדרימי (H14)
ואחרי כמה שניות הוא מבקש שוב לרוקן את המיכל, והמיכל ריק כמעט לגמרי ....

מה יכול להיות ? :(

ב"ה כנראה שנמצא מקור התקלה ....
פתחתי את הדבר הזה (לא יודעת איך קוראים לו),
והיו שם כמה שערות,
אחרי שהוצאתי את זה הוא הפסיק להתלונן :)

לא השתמשתי מידי הרבה אחרי זה,
מקווה שזו באמת היתה הבעיה ....

1726830612403.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה