דרוש מידע שואב שוטף דרימי

צילום זה אהבה:))

משתמש רשום
צילום מקצועי
היי לכל בעלי ה H14
קנינו שבוע שעבר ודבר אחד לא מובן לי
איפה שמים את התמיסת ניקוי( חומר שטיפה)
כתוב בהוראות להכניס את החומר למיכל של המים המלוכלכים
זאת אומרת שצריך לשים את זה כשהמיכל של המים המלוכלכים רייק?
ואם אני רוצה תו"כ שטיפה לשים את התמיסה, זה יתערבב לי עם הלכלוך..
אשמח להכוונה ממי שיש לו והבין
כמו כן, למי שיש קישור טוב ומומלץ מעלי אקספרס לקניית חומר ניקוי שמותאם לדרימי, אשמח לקבל.
תודה רבה!!

תמי פליישמן

משתמש פעיל
צילום מקצועי
היי לכל בעלי ה H14
קנינו שבוע שעבר ודבר אחד לא מובן לי
איפה שמים את התמיסת ניקוי( חומר שטיפה)
כתוב בהוראות להכניס את החומר למיכל של המים המלוכלכים
זאת אומרת שצריך לשים את זה כשהמיכל של המים המלוכלכים רייק?
ואם אני רוצה תו"כ שטיפה לשים את התמיסה, זה יתערבב לי עם הלכלוך..
אשמח להכוונה ממי שיש לו והבין
כמו כן, למי שיש קישור טוב ומומלץ מעלי אקספרס לקניית חומר ניקוי שמותאם לדרימי, אשמח לקבל.
תודה רבה!!
זה טעות בחוברת מצריך לשים במיכל מים הנקיים

k0773500

משתמש חדש
לדעתי כדאי לך דרימי כי זה נראה מוצר חדש שאף אחד עדיין לא מכיר ועל הדרימי לוידעת איזה סוג יש המוווווווווווווווווווון המלצות טובות....
לנו יש את הU WANT U300 אז אני לא מכירה את הדרימי אבל לאח שלי יש את הדרימי נראה לי H14 והוא מרוצה עד הגג!!!!
לגבי מה ששלחת אין לי מושג ועדיף לך לקחת מה שהרבה המליצו עליו...
בהצלחה!!!!!!!!!!!
אני מחפש לרכוש את הרובוט שואב ושוטף הראשון שלי, אני מחפש רובוט שהשטיפה שלו תהיה אפקטיבית ולא סתם מריחה, אחרי מחקר לא קטן שביצעתי לאחרונה, ראיתי שקיים כרגע רק דגם אחד בשם uwant u300,
יש להם מברשת רולר דור 4, שמקבל תוך כדי הניקיון מים נקיים וזורק לרובוט את המים המלוכלכים, על פניו זה נראה מוצר מעולה, אבל אני שואל פה בפורום, האם ייתכן שרק הם המציאו את הגלגל? איפה כל המותגים הגדולים למה להם אין מברשת דור 4? האם אני מפספס משהו, או שייתכן וזה באמת הכי מוצלח בשוק?

אוריה ה.

משתמש רשום
אני מחפש לרכוש את הרובוט שואב ושוטף הראשון שלי, אני מחפש רובוט שהשטיפה שלו תהיה אפקטיבית ולא סתם מריחה, אחרי מחקר לא קטן שביצעתי לאחרונה, ראיתי שקיים כרגע רק דגם אחד בשם uwant u300,
יש להם מברשת רולר דור 4, שמקבל תוך כדי הניקיון מים נקיים וזורק לרובוט את המים המלוכלכים, על פניו זה נראה מוצר מעולה, אבל אני שואל פה בפורום, האם ייתכן שרק הם המציאו את הגלגל? איפה כל המותגים הגדולים למה להם אין מברשת דור 4? האם אני מפספס משהו, או שייתכן וזה באמת הכי מוצלח בשוק?
אני יגיד לך מה,
יש לו את העמדה שלו שהוא חוזר לשם ומנקה את עצמו... יש לו מיכל של מים נקיים ומיכל של מים מלוכלכים..
לפני שהוא יוצא לשטוף את הרצפה הוא מנקה את עצמו ואת הגלגל הסמרטוט, ומוציא מים נקים מהמיכל שלהם ומעביר אח"כ לבד!!! את המים המלוכלכים שאחרי שהוא שטף את הסמרטוט למיכל של המים המלוכלכים......
אין לי מושג לגבי חברות אחרות,
אבל יש לנו אותו כבר חודשיים ואחנו נהנים ממנו מאד!!!!!!!!!!!
יכול להיות שיש כרגע בחברה רק את הדגם U 300 כי הU 200 זה הדגם שהיה קודם והם שידרגו אותו,
אנחנו קנינו לבית בהתחלה לפני שיצא הדגם U 300 קנינו את הדגם U 200 והוא היה מוצלח מאד אבל היו לו כמה בעיות קטנות שהחברה שידרגה את זה עכשיו לדגם U 300 ובגלל זה אין כבר את הדגםU 200.......
בקיצור,
אנחנו מאד נהננו ואם יש לך עוד שאלות אני בכייף אשמח לענות,
ואני ממש מרגישה משווקת המוצר....😝😝😝😝
שלא תחשבו שאני מקבלת אחוזים....😜
הלוואיי....😄
סתם,
אבל העיקר שאנחנו נהנים מאד מהמוצר....!

אוריה ה.
אשמח מאוד לעזרתך
איך ניתן ליצור איתך קשר?

דיברתי היום עם הטכנאי של היבואן של uwant u300 והוא טוען שהרולר עובד נפלא ללא תקלות והדבר העיקרי שעושה להם הרבה צרות זה כל החכמים שמחליפים חומר
וככלל הוא ממליץ לנסות תמיד לנקות בעוצמה נמוכה כי זה לא גומר את הבטריה [במיוחד השאיבה] ואם זה לא מספיק אז לעלות עוצמה
לטענתו יש לו גן בבית ויש לו את זה וזה מצויין
יש סרטון https://youtu.be/eXLFrNKTFUo שמדגים את ההבדל בין הדור 4 עם הרולר לדור הקודם וזה נראה מעולה

אני רוצה לקנות משהו בסגנון הזה
מיועד לשימוש במקום ציבורי עם הרבה לכלוך ושטח גדול כמובן ניקוי אחרי שעות הפעילות והרמת לכלוכים גדולים ופינוי השטח
נשמח למידע בין uwant u300 לבין הדרימי X40
בשניהם כתוב שזה מכסה 300 מ"ר ויש תחנת עגינה עם חיבור לניקוז [אביזר בתשלום] וניקוי עצמי

המעלות של uwant u300
הרולר החדש

המעלות של הדרימי X40
בטריה גדולה יותר
שאיבה חזקה הרבה יותר [פחות קריטי אצלנו]
מגיע לפינות
ניקוי עצמי של התחנת עגינה [אחרי הניקוי של השואב נשאר לכלוך תחתית תחנת העגינה וזה מנקה גם את זה]

אשמח למידע ממי שמכיר אם זה כל המעלות של כל אחד מהם

תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה