דרוש מידע שואב שוטף דרימי

בני. ו

משתמש רשום
לא הבנתי. כל אופציה בנפרד עם חלקים שונים קודם שואבים ואז שוטפים או ביחד?
H12 יכול להתפרק לשואב ידני קטן, ובH14 זה רק משמש לרצפה
מי שלא צריך שואף קטן הבנתי שיותר מוצלך הH14 שמגיע לכל מקום קם מתחת למיטות(בגלל זה מתקפל ל180מעלות), וגם מנוע יותר חזק
בכל אופן שתהיהם מצויינים!

נערך לאחרונה ב:

דבורה2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

לושלוש

משתמש צעיר
אני חושבת שאני לא אפסיק להתלבט פשוט לקנות וזהו...
לי יש את דרימי 12 דואל, מרוצה ממנו מאד מאד!
בהחלט מחליף אצלי שטיפה שבועית.
במחשבה שניה, אם הייתי קונה עכשיו, הייתי הולכת על הH14 שהידית שלו מתקפלת עד 180 מעלות.

המענין

משתמש פעיל
באתי לקנות את הH12... ואז אני רואה המלצות על 14 התבלבלתי לגמרי
זה לא אמור לבלבל,
חברת דרימי היא חברה מעולה, וכל פעם היא מוציאה דגם יותר משופר,
בדיוק כמו טינקו s3' ואח"כ s5' ואח"כ s7

ככל שיעבור הזמן הם יוצאיו עוד דגמים יותר טובים,
H12 יכול להתפרק לשואב ידני קטן, ובH14 זה רק משמש לרצפה
מי שלא צריך שואף קטן הבנתי שיותר מוצלך הH14 שמגיע לכל מקום קם מתחת למיטות(בגלל זה מתקפל ל180מעלות), וגם מנוע יותר חזק
בכל אופן שתהיהם מצויינים!
בדיוק זה הענין!!
בכל דגם הם מוציאים 2 סוגים, אחד שהוא השואב שוטף, ודגם מאותו סוג בדיוק רק עם עוד חלקים של שואב ידני,

והמוכר אמר לי שעוד חודשיים יגיע לארץ גם הדגם השני של h14, עם חלקים של שואב שוטף ידני,
(אני מאמין שזה יעלה באזור ה3000, לפי הפער שיש בין הדואל לפרו)
גמני!
השיקו אותו ממש עכשיו והבנתי שהוא מעולה
עוד אי אפשר להגיד שהוא מצויין כי הוא ממש חדש!
הציעו לי אותו עכשיו ב-2050 ש"ח
זהו, שאין כ"כ מה להסתפק לגביו, כי זה רק דגם יותר משופר, כמו שברור שטויוטה 2023 היא יותר טובה מטויוטה 2022, הם פשוט רק הולכים ומשתבחים, ( זה הבאסה שעכשיו קנינו את הh14 ואנחנו מרגישים סופר מתקדמים, ועוד חצי שנה זה כבר יהפוך לדגם ישן נושן, אבל אין מה לעשות כי אם נחשוב על זה, אז לעולם לא נקנה...

מה שכן, תוך כדי שאני כותב, הילד החמוד שופך צלחת טונה על הריצפה, ובמקום להתעצבן, נותנים לh 14 לעשות את העבודה, אוחח זה טוב!!!!!!!!!!!!!!!!

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אני התייעצתי עם המוכר והוא אמר לי שאם אין לי בבית שואב רובוטי שאני אקח את ה12 מקווה שצדק...

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
אני התייעצתי עם המוכר והוא אמר לי שאם אין לי בבית שואב רובוטי שאני אקח את ה12 מקווה שצדק...

אני גם משום מה קיבלתי המלצה מהמוכרת על H12, ולא על H14
זה מכשיר שהושק בחודש האחרון לא כל המוכרים עוד מכירים אותו
הוא מעולה ממש!
ההבדל בגדול בין H12 ל-H14 זה שב12 יש בנוסף לשואב שוטף גם שואב אבק וב14 הוא יורד ל-180 מעלות
אפשר לנקות אית ומתחת ספות/עמודון/מיטות ועוד...
העוצמת שאיבה והמנוע יותר עוצמתיים ב-14
יצא לי לדבר עם כמה חנויות הוא מכשיר שמשתווה בעוצמה ובפונקציות לטינקו S7 במחיר נמוך יותר!
לדעת כמה מוכרים ה-H14 עוד שבועיים שלוש הולך לעלות בעוד 1000 ש"ח!

דאבל

משתמש מקצוען
שקם אלקטריק בפ"ת
מתקנת זה-2080 ש"ח
אם מתאגדים וקונים כמה (מינימום 5 מכשירים) זה 2050
עדיין יותר זול ממה שהציעו לי.
תודה
ואת זה בדקת?
2) הוא מגיע עם רולר ופילטר אחד?
לדואל יש 2 גלגלות ואני מבינה שזה משמעותי

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
זה מכשיר שהושק בחודש האחרון לא כל המוכרים עוד מכירים אותו
הוא מעולה ממש!
ההבדל בגדול בין H12 ל-H14 זה שב12 יש בנוסף לשואב שוטף גם שואב אבק וב14 הוא יורד ל-180 מעלות
אפשר לנקות אית ומתחת ספות/עמודון/מיטות ועוד...
העוצמת שאיבה והמנוע יותר עוצמתיים ב-14
יצא לי לדבר עם כמה חנויות הוא מכשיר שמשתווה בעוצמה ובפונקציות לטינקו S7 במחיר נמוך יותר!
לדעת כמה מוכרים ה-H14 עוד שבועיים שלוש הולך לעלות בעוד 1000 ש"ח!
אז למה המחיר שלו יותר נמוך מה12?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה