המלצה שואב אבק שוטף!

SGD

משתמש רשום
בודאי הוא בדיוק כמו S5 רק יותר משודרג
החלקים הנוספים זה כמו שיש בS5 PRO2

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בודאי הוא בדיוק כמו S5 רק יותר משודרג
החלקים הנוספים זה כמו שיש בS5 PRO2
מה ההבדל בין מה שקית לדרימי שהמליצו כאן : דרימי M12 או היותר משוכלל דרימי דואל H12?

a.r.

משתמש פעיל
לי היה טינקו S5 הוא מכשיר פצצה כשהוא עובד
אבל נתקלתי בבעייה בשני מכשירים [לא שלי] שהחיישנים של המיכל מים מלוכלכים לאחר תקופה התקלקלו
ואז המכשיר לא עובד [טיפ למחזיקי S5 נראה לי שהבעייה קוראת בגלל שטיפת החיישנים במים ועדיף לנקות אותם עם מגבונים ולא לשטוף אותם, המים נכנסים בפנים ומחלידים את המתכת וזה נראה לי עושה את הבעייה]
יש פתרונות כמו מקל אוזניים וכמו לשאוב את החיישנים אבל לפעמים זה כבר מעצבן
בעייה נוספת שנתקלתי בעצמי זה החיבור בין המכשיר לעמדת הטעינה שבמשך הזמן הוא לא קולט את המכשיר מדוייק וצריך להתחיל לשחק עם המכשיר עד שהוא נעמד במקום הנכון כדי שהוא יטעין
אצלי המכשיר לצערי נשבר לאחר 11 חודשים לאחר כמה נפילות חזקות
המכשיר עובד בצורה שמקפלים אותו כדי לסגור אותו ואם לא מקפלים עד הסוף ועוזבים הוא נופל על הרצפה
ואם הוא מלא אז במים הוא קצת כבד והמכה יותר חזקה
אה-מה-מה שהחלק שתופס את הקיפול בתחתית המכשיר לא מידי חזק אלא פלסטיק קצת עדין והוא נשבר
שרדתי עוד קצת עד שנשבר לגמרי

לאחר קריאת ההמלצות בפרוג ולמרות החששות העזתי וקניתי דרימי
רק שהלכתי קצת יותר רחוק ממה שכתבו פה
וקניתי את הדגם היותר חדש שלהם שנקרא M13S או H13 [הדגם ללא שואב אבק]
הדגם הזה נמכר כעת רק בסין ועדיין לא משווק בארה"ב ובישראל
הזמנתי אותו בעלי אקספרס [על חווית הקנייה בהמשך הסקירה] ניתן לבחור איזה מתאם תקע תקבלו
מה שהלהיב אותי במיוחד זה שיש לו שתי מברשות מנקות ולא אחד כמו בכל המכשירים כל מברשת מסתובבת לכיוון אחר וכך יש אפקט של שפשוף

ועכשיו לסקירה שלי מניסיוני לאחר כחודש שהמכשיר אצלי [בתקווה שהוא יחזיק הרבה שנים]
המכשיר הזה הרבה יותר טוב מטינקו S5 בכל פרמטר שהוא
1. הוא יותר מסיבי הפלסטיקה הרבה יותר חזקה ונראית פחות שבירה [מצד שני זה יותר כבד לסחוב אותו כשהוא לא פועל] כולל המכסה של המיכל מים מלוכלכים, גם הפילטר יושב יותר הדוק בתוך המכסה החיישנים הם רק מתכת ללא הפס השחור שיש בטינקו
2. המיכלים שלו שניהם יותר גדולים
3. הבטרייה שלו יותר חזקה וגם ההטענה יותר מהירה
4. השימוש שלו הרבה יותר מהיר [אולי בגלל שתי המברשות] ולכן אם בטינקו היינו צריכים למלא ולרוקן את המיכלים כמה פעמים בשטיפת כל הבית, בדרימי מספיק למלאות ולרוקן גג פעם אחת נוספת וגם זה לא תמיד
5. המברשת מגיעה עד הקצה בשתי הצדדים [יש גם בטינקו בדגם S7 ואולי גם בS6 אבל לא בS5 הפופולרי]
6. המכשיר ממשיך לעבוד גם כשהוא במצב ישר כמעט לגמרי, בטינקו זה היה נכבה, בחדרים קטנטנים כמו שירותים זה ממש משמעותי ההבדל הזה
7. יש ייבוש באוויר חם שמייבש את המברשות לאחר הניקוי עצמי

לגבי חווית הקנייה זה היה קצת קשה
שילוב של מלחמה יחד עם דואר ישראל [נראה לי שמי שתשקיע במשלוח דרך DHL או פדקס תחסוך את זה]
הזמנתי את זה בערב סוכות וקיבלתי רק אחרי שלושה חודשים לאחר שהדואר תקע את זה בכל מקום שרק יכל
גם את המכס היינו צריכים לסדר לבד [דרך האינטרנט כמובן אבל היה צריך כמה שיחות טלפון להזיז את הפקידים מהכסאות]

קישור למוצר דגם H13 עולה 1340 ומשלוח 506, המכס זה עוד 17 אחוז על כל המחיר, יוצא יחד 2160
במשלוח דרך DHL יוצא 2460
זה החנות דרכה רכשתי אבל יש עוד הרבה מוכרים בעלי אקספרס שמוכרים את זה יש יותר זול ויש יותר יקר כל הזמן הדברים משתנים שם

קישור לדגם M13S עם השואב אבק וחלונות בחנות הנ"ל
כעת עולה מאד יקר 1955 ועוד 708 משלוח ועוד מכס יוצא הכל 3115 ש"ח
בהצלחה לכולם
.
בלי שואב אבק צריך לטאטא קודם את כל הבית?

SGD

משתמש רשום
בלי שואב אבק צריך לטאטא קודם את כל הבית?
בכל שואב שוטף צריך לסלק מהרצפה את כל הדברים הגדולים ונראה לי שגם בכל שואב אבק זה ככה השואבים מיועדים רק ללכלוכים הקטנים

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
1. שיש בו שתי מברשות ולא רק אחת
2. הבטרייה 40 דקות מול 35 דקות בh12
מה ההבדל ביניהם מבחינת שהם שואבים מתפרקים?
1. שיש בו שתי מברשות ולא רק אחת
2. הבטרייה 40 דקות מול 35 דקות בh12
ראיתי שיש הבדל בינהם בתמונות שהיקר יותר מתפרק ליותר אופציות
מה האופציות שלהם ?

SGD

משתמש רשום
בכל שואב שוטף צריך לסלק מהרצפה את כל הדברים הגדולים ונראה לי שגם בכל שואב אבק זה ככה השואבים מיועדים רק ללכלוכים הקטנים

מה ההבדל ביניהם מבחינת שהם שואבים מתפרקים?
לא נראה לי שיש הבדל מלבד שבדגם שמתפרק יש עוד ידית בשביל הפירוק וזה נוח לסחוב אותו בידית הזאת
ראיתי שיש הבדל בינהם בתמונות שהיקר יותר מתפרק ליותר אופציות
מה האופציות שלהם ?
זה כל מיני סוגים של שואבים למסילות לרצפה ולחלונות
בפועל עדיין לא השתמשתי בחלקים האלה
כיון שיש לי בבית שואב אבק של שרק
אולי לקראת פסח יצא לי להשתמש בהם
כך שעדיין אין לי מושג איך הם עובדים

a.r.

משתמש פעיל
זה כל מיני סוגים של שואבים למסילות לרצפה ולחלונות
בפועל עדיין לא השתמשתי בחלקים האלה
כיון שיש לי בבית שואב אבק של שרק
אולי לקראת פסח יצא לי להשתמש בהם
כך שעדיין אין לי מושג איך הם עובדים
אבל אם אני קונה את הדגם בלי שואב אבק , אני אמור לטאטא קודם גם את הלכלוכים הקטנים?

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי דעה החלטית על זה מצד אחד זה נותן עוד אופציות כמו ניקוי ספות שטיחים מסילות וכו
מצד שני לפרק ולהחזיר הרבה פעמים אולי זה מתכון לבעיות
הדגם שמתפרק-אז כשאני מפרקת זה גם לרטוב או רק ליבש ?
סתם שאלה מה שהעלית זה אותם דגמים שיש בארץ M12 וH12?
המחיר בארץ אותו דבר לא?

SGD

משתמש רשום
הדגם שמתפרק-אז כשאני מפרקת זה גם לרטוב או רק ליבש ?
סתם שאלה מה שהעלית זה אותם דגמים שיש בארץ M12 וH12?
המחיר בארץ אותו דבר לא?
יש חלקים שהם רק ליבש
הדגם שהעליתי הוא הדור הבא שלהם h13 וm13s
שיש להם שתי גלגלות ניקוי שפועלות בו זמנית במקום אחת שיש בכל השואבים שוטפים הקודמים וגם הבטרייה יותר חזקה
השערה שלי שבהמשך גם בטינקו יהיה כזה דגם אולי s11

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש חלקים שהם רק ליבש
הדגם שהעליתי הוא הדור הבא שלהם h13 וm13s
שיש להם שתי גלגלות ניקוי שפועלות בו זמנית במקום אחת שיש בכל השואבים שוטפים הקודמים וגם הבטרייה יותר חזקה
השערה שלי שבהמשך גם בטינקו יהיה כזה דגם אולי s11
וזה מקורי מאלי אקספרס.?
סתם שאלה איך עלית על זה באלי?

SGD

משתמש רשום
וזה מקורי מאלי אקספרס.?
סתם שאלה איך עלית על זה באלי?
זה נראה מקורי זה מרגיש מקורי והמוכר הצהיר שזה מקורי וזה הגיע עם ברקוד של היצרן
יותר מזה אין לי דרך לדעת
זה מותג סיני ואין סיבה שלא ימכרו אותו בסין
גם טינקו הוא סיני וגם אותו יש בעלי
יש שם חנות של טינקו רק שלא מוכרים שם את s5 רק את s3 הישן
איך עליתי על זה
חיפשתי את האתר של חברת דרימי יש להם בכל העולם גם בישראל
ואז ראיתי באתר הסיני את הדגם הזה שהוא הכי חדש שלהם

SGD

משתמש רשום
המוכר טוען שיש שנתיים אחריות
אבל בפועל אין כל כך אופציה לממש את האחריות [מה שכן אם נשבר איזה חלק הווא טוען שהוא ישלח לך אחר במקומו]
אבל גם על הטינקו שקניתי באמזון ונשבר לא יצא לי משהו מהאחריות [וגם בארץ היו אומרים לי שעל שבר אין אחריות]
מי שרוצה אחריות צריך לקנות בארץ אבל המחירים יותר יקרים
אני לקחתי את הסיכון [מהניסיון שלי עם מכשירי חשמל 99 אחוז מהמוצרים אין בהם בעייה אלא אם כן הוא נשבר פיזית ואז בדרך כלל האחריות לא מכסה]

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
לי היה טינקו S5 הוא מכשיר פצצה כשהוא עובד
אבל נתקלתי בבעייה בשני מכשירים [לא שלי] שהחיישנים של המיכל מים מלוכלכים לאחר תקופה התקלקלו
ואז המכשיר לא עובד [טיפ למחזיקי S5 נראה לי שהבעייה קוראת בגלל שטיפת החיישנים במים ועדיף לנקות אותם עם מגבונים ולא לשטוף אותם, המים נכנסים בפנים ומחלידים את המתכת וזה נראה לי עושה את הבעייה]
יש פתרונות כמו מקל אוזניים וכמו לשאוב את החיישנים אבל לפעמים זה כבר מעצבן
בעייה נוספת שנתקלתי בעצמי זה החיבור בין המכשיר לעמדת הטעינה שבמשך הזמן הוא לא קולט את המכשיר מדוייק וצריך להתחיל לשחק עם המכשיר עד שהוא נעמד במקום הנכון כדי שהוא יטעין
אצלי המכשיר לצערי נשבר לאחר 11 חודשים לאחר כמה נפילות חזקות
המכשיר עובד בצורה שמקפלים אותו כדי לסגור אותו ואם לא מקפלים עד הסוף ועוזבים הוא נופל על הרצפה
ואם הוא מלא אז במים הוא קצת כבד והמכה יותר חזקה
אה-מה-מה שהחלק שתופס את הקיפול בתחתית המכשיר לא מידי חזק אלא פלסטיק קצת עדין והוא נשבר
שרדתי עוד קצת עד שנשבר לגמרי

לאחר קריאת ההמלצות בפרוג ולמרות החששות העזתי וקניתי דרימי
רק שהלכתי קצת יותר רחוק ממה שכתבו פה
וקניתי את הדגם היותר חדש שלהם שנקרא M13S או H13 [הדגם ללא שואב אבק]
הדגם הזה נמכר כעת רק בסין ועדיין לא משווק בארה"ב ובישראל
הזמנתי אותו בעלי אקספרס [על חווית הקנייה בהמשך הסקירה] ניתן לבחור איזה מתאם תקע תקבלו
מה שהלהיב אותי במיוחד זה שיש לו שתי מברשות מנקות ולא אחד כמו בכל המכשירים כל מברשת מסתובבת לכיוון אחר וכך יש אפקט של שפשוף

ועכשיו לסקירה שלי מניסיוני לאחר כחודש שהמכשיר אצלי [בתקווה שהוא יחזיק הרבה שנים]
המכשיר הזה הרבה יותר טוב מטינקו S5 בכל פרמטר שהוא
1. הוא יותר מסיבי הפלסטיקה הרבה יותר חזקה ונראית פחות שבירה [מצד שני זה יותר כבד לסחוב אותו כשהוא לא פועל] כולל המכסה של המיכל מים מלוכלכים, גם הפילטר יושב יותר הדוק בתוך המכסה החיישנים הם רק מתכת ללא הפס השחור שיש בטינקו
2. המיכלים שלו שניהם יותר גדולים
3. הבטרייה שלו יותר חזקה וגם ההטענה יותר מהירה
4. השימוש שלו הרבה יותר מהיר [אולי בגלל שתי המברשות] ולכן אם בטינקו היינו צריכים למלא ולרוקן את המיכלים כמה פעמים בשטיפת כל הבית, בדרימי מספיק למלאות ולרוקן גג פעם אחת נוספת וגם זה לא תמיד
5. המברשת מגיעה עד הקצה בשתי הצדדים [יש גם בטינקו בדגם S7 ואולי גם בS6 אבל לא בS5 הפופולרי]
6. המכשיר ממשיך לעבוד גם כשהוא במצב ישר כמעט לגמרי, בטינקו זה היה נכבה, בחדרים קטנטנים כמו שירותים זה ממש משמעותי ההבדל הזה
7. יש ייבוש באוויר חם שמייבש את המברשות לאחר הניקוי עצמי

לגבי חווית הקנייה זה היה קצת קשה
שילוב של מלחמה יחד עם דואר ישראל [נראה לי שמי שתשקיע במשלוח דרך DHL או פדקס תחסוך את זה]
הזמנתי את זה בערב סוכות וקיבלתי רק אחרי שלושה חודשים לאחר שהדואר תקע את זה בכל מקום שרק יכל
גם את המכס היינו צריכים לסדר לבד [דרך האינטרנט כמובן אבל היה צריך כמה שיחות טלפון להזיז את הפקידים מהכסאות]

קישור למוצר דגם H13 עולה 1340 ומשלוח 506, המכס זה עוד 17 אחוז על כל המחיר, יוצא יחד 2160
במשלוח דרך DHL יוצא 2460
זה החנות דרכה רכשתי אבל יש עוד הרבה מוכרים בעלי אקספרס שמוכרים את זה יש יותר זול ויש יותר יקר כל הזמן הדברים משתנים שם

קישור לדגם M13S עם השואב אבק וחלונות בחנות הנ"ל
כעת עולה מאד יקר 1955 ועוד 708 משלוח ועוד מכס יוצא הכל 3115 ש"ח
בהצלחה לכולם
.
תודה על הפירוט!!!
איזה גודל הוא?
כלומר, כמה שטח צריך להשאיר לפינת הטענה, מבחינת עומק, רוחב וגובה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה