עזרה שואב אבק שוטף אלחוטי טינקו - יש כזה דבר מכשיר ש-ש-ו-ט-ף טוב?

haiosi

משתמש פעיל
קראתי היום סקירה על שואבים שוטפים, ומצאתי את זה:

בדקתי עוד סקירות על המכשיר של טינקו, גם באמזון הוא מקבל דירוג גבוה מאוד, ונראה שפרט למחיר הגבוה שלו (2000 ש"ח), הוא עושה עבודה מעולה. למי יש ניסיון איתו?

זה הדגם: Tineco Floor One S3

6434560_sd.jpg

haiosi

משתמש פעיל
אחרי שיטוט נוסף אני מוסיף להתלבטות שלי, בבחירת המכשיר הכי טוב בתחום השטיפה, מכשיר שהושק לפני חודש בלבד (11/4/22):
BOBOT Deep 841 PRO, או לפחות את הדגם הקודם, שראיתי עליו ביקורת מעולות: BOBOT DEEP 832, למשל כאן: https://mashvim.com/%d7%94%d7%a9%d7%95% ... %aa%d7%a8/

haiosi

משתמש פעיל
למה לא הייזירו?
הוא לא מספיק חזק, כך לפי ביקורת אחת בזאפ:
"אין הרבה הבדל בינו לבין מטטא חשמלי.
אם לכלוך קצת התיבש ונדבק לריצפה, אז הוא כבר לא נשטף עם הייזירו, גם על תוכנית 2 (תוכנית רטובה יותר),
אפילו עקבות פשוטות לא נשטפות - דרכו עם נעליים מאובקות בקצת מים שהיו על הריצפה.
דברים כאילו מתנגבים בקלות עם סמרטות לח והייזירו לא שוטף אותם גם לאחר כמה וכמה קירצופים.
לא הייתי מגדירה אותו כשוטף, אלא כמטטא חשמלי עם קצת ניגוב.
באמת אוסף אורז מהריצפה.
אבל נוזלים הוא לא כל כך אוסף, יותר מורח מאשר אוסף.
היתרון המשמעותי שלו, שהוא שקט בהרבה מביסל."

גם בביקורת הזאת הוא חוטף רשימה של חסרונות:

לעומת זאת על BOBOT ועל Tineco חפרתי הרבה, ולא מצאתי מילה אחת רעה, פרט לזה שהסוללה אינה נשלפת (שזה גם חיסרון של hizero).

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מי אמר לך שהביקורות לא מוטות?
אם יש לכם אופציה לנסות את שתיהם עדיף
כמו"כ תבדקו עוצמת שאיבה/יניקה בכולם
עצמת מנוע וכו'
נראהלי שבחכמת היתה מישהי שאמרה שיש לה את הטינקו
אבל לא זוכרת מה שמה
אם חשוב לכם אנסה לחפש את האשכול שם

Rrmm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לעומת זאת על BOBOT ועל Tineco חפרתי הרבה, ולא מצאתי מילה אחת רעה, פרט לזה שהסוללה אינה נשלפת (שזה גם חיסרון של hizero
לbobot יש דגם עם בטריה נשלפת.dps 121 שגם מאוד מומלץ

haiosi

משתמש פעיל
יתכן שחלק מהסקירות מוטות, אבל גם בסקירות המוטות הם בדרך כלל גם מציגים חסרונות של כל מכשיר, בשביל שהביקורת תהיה יותר אמינה. בכל אופן, מצאתי גם ביקורות שנראות אוטנתיות, למשל זו, שם הוא ממש מפרט את כל היסטוריית השימוש שלו עם המכשיר:

D

Deleted member 64624

אורח
הוא לא מספיק חזק, כך לפי ביקורת אחת בזאפ:
"אין הרבה הבדל בינו לבין מטטא חשמלי.
אם לכלוך קצת התיבש ונדבק לריצפה, אז הוא כבר לא נשטף עם הייזירו, גם על תוכנית 2 (תוכנית רטובה יותר),
אפילו עקבות פשוטות לא נשטפות - דרכו עם נעליים מאובקות בקצת מים שהיו על הריצפה.
דברים כאילו מתנגבים בקלות עם סמרטות לח והייזירו לא שוטף אותם גם לאחר כמה וכמה קירצופים.
לא הייתי מגדירה אותו כשוטף, אלא כמטטא חשמלי עם קצת ניגוב.
באמת אוסף אורז מהריצפה.
אבל נוזלים הוא לא כל כך אוסף, יותר מורח מאשר אוסף.
היתרון המשמעותי שלו, שהוא שקט בהרבה מביסל."

גם בביקורת הזאת הוא חוטף רשימה של חסרונות:

לעומת זאת על BOBOT ועל Tineco חפרתי הרבה, ולא מצאתי מילה אחת רעה, פרט לזה שהסוללה אינה נשלפת (שזה גם חיסרון של hizero).
אם יש לכם אופציה לנסות את שתיהם עדיף
כמו"כ תבדקו עוצמת שאיבה/יניקה בכולם
עצמת מנוע וכו'
נראהלי שבחכמת היתה מישהי שאמרה שיש לה את הטינקו
אבל לא זוכרת מה שמה
אם חשוב לכם אנסה לחפש את האשכול שם
אני רק יוכל לספר שיש לי את הHIZERO למעלה משנתיים
והוא מדהים!!!!
כשמבינים איך להשתמש ולתחזק את המכשיר הוא יוכל להחליף ממש את והשטיפה.
ועוד משהו חשוב זה השירות המיוחד של החברה כל תקלה אפשר להתכתב איתם במייל
איתם והם מאד עוזרים

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

לוגיקה

משתמש מקצוען
עיצוב פונטים
הנדסת תוכנה
והוא מדהים!!!!
כשמבינים איך להשתמש ולתחזק את המכשיר הוא יוכל להחליף ממש את והשטיפה.
ועוד משהו חשוב זה השירות המיוחד של החברה כל תקלה אפשר להתכתב איתם והם מאד עוזרים
אפשר קישור?

haiosi

משתמש פעיל
לbobot יש דגם עם בטריה נשלפת.dps 121 שגם מאוד מומלץ
אכן, שמו המדוייק הוא dps 121 plus. והוא שילוב של שואב עם שוטף. היתרון שלו זה הבטריה הנשלפת, אך כפי שהגדיר אותו מבקר שקיבל אותו לבדיקה (קיבל מהיבואן בשביל לפרגן עליו):
"לכן השורה התחתונה – הDPS121 הוא אולי לא בהכרח השואב 'הכי טוב' או 'השוטף הכי טוב' בשוק, אך הוא פתרון הניקיון השלם, הנוח והמשתלם ביותר בשוק כיום! "

אני מחפש שטיפה נטו, אין לי שטיחים וכדומה, ואין לי צורך כלל בשואב אבק. אני מחפש רק את השוטף מספר 1. אני מוכן לשלם כל מחיר, כולל את המחיר שאין לו סוללה נשלפת. העיקר שהוא ישטוף הכי טוב.

Eli-7

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אכן, שמו המדוייק הוא dps 121 plus. והוא שילוב של שואב עם שוטף. היתרון שלו זה הבטריה הנשלפת, אך כפי שהגדיר אותו מבקר שקיבל אותו לבדיקה (קיבל מהיבואן בשביל לפרגן עליו):
"לכן השורה התחתונה – הDPS121 הוא אולי לא בהכרח השואב 'הכי טוב' או 'השוטף הכי טוב' בשוק, אך הוא פתרון הניקיון השלם, הנוח והמשתלם ביותר בשוק כיום! "

אני מחפש שטיפה נטו, אין לי שטיחים וכדומה, ואין לי צורך כלל בשואב אבק. אני מחפש רק את השוטף מספר 1. אני מוכן לשלם כל מחיר, כולל את המחיר שאין לו סוללה נשלפת. העיקר שהוא ישטוף הכי טוב.
לדעתי השטיפה היא בחס לריצוף
ממליצה לקחת מאנשים ליום יומיים ולפי זה להחליט
לי ולחברה שלי יש את הבובוט ולכל אחת הוא שוטף אחרת לגמרי.

haiosi

משתמש פעיל
והוא מדהים!!!!
אין ספק שהוא אחד מהטובים, אבל לפי הביקורות, וכאלו שגם לא מרוצים, כנראה שיש יותר טוב ממנו.

יש שתי מכשירים ממש חדשים שאין עליהם בכלל ביקורות של משתמשים:
BOBOT Deep 841 PRO (הושק לפני חודש)
ROBOROCK (Dyad) U10 (הושק לפני חודשיים)

למי שיש אחד מהמכשירים הנ"ל, ויש לו מה לומר - זה המקום!

Eli-7

משתמש מקצוען
D I G I T A L
איזה דגם של בובוט יש לכם? מרוצה ממנו?
אצלנו יש ריצוף מט, מה זה אומר לגבי הניקיון?
יש לנו את https://bobot-israel.com/product/שואב-שוטף-בובוט-דיפ-832/
מרוצה מאוד, אבל זה לא במקום שטיפה, בעיקר תחזוקה של הבית נשפך שוקו, פתיתים קוסקוס וכו' עוברים עם זה על הבית בערב והבית מתוחזק ונקי.
לחברה שלי יש לפטו ועושה לה פחות טוב ברצפה(נשאר סימנים), לכן ממליצה שוב כמו לפני לנסות לקחת ממישהו ליום יומיים לראות איך זה.

haiosi

משתמש פעיל
יש לנו את https://bobot-israel.com/product/שואב-שוטף-בובוט-דיפ-832/
מרוצה מאוד, אבל זה לא במקום שטיפה, בעיקר תחזוקה של הבית נשפך שוקו, פתיתים קוסקוס וכו' עוברים עם זה על הבית בערב והבית מתוחזק ונקי.
למה זה לא במקום שטיפה, כתבו בביקורות שמתוך כל המכשירים BOBOT שופך הכי הרבה מים (כמו שהישראלים אוהבים)?

Eli-7

משתמש מקצוען
D I G I T A L
למה זה לא במקום שטיפה, כתבו בביקורות שמתוך כל המכשירים BOBOT שופך הכי הרבה מים (כמו שהישראלים אוהבים)?
כי זה לא מספיק מנקה, שופך ממש קצת מים ואוסף אותם חזרה, לכן זה מנקה כתמים מקומיים, אוסף גם לכלוך עם השואב, אבל ממש לא שופך מים בכמות של ישראלים :)

haiosi

משתמש פעיל
אני מאוד מרוצה מהטינקו.
ואחרי קנו עוד כמה במשפחה וכולם מרוצים!!!
אם יש לך שאלות ספציפיות אשמח לענות.
יש מצב לשפוך מים על הריצפה, והוא יעבוד טוב איתם, או שלא מומלץ להוסיף מים יותר מהקצת שהוא משפריץ?

Architect

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אחרי שיטוט נוסף אני מוסיף להתלבטות שלי, בבחירת המכשיר הכי טוב בתחום השטיפה, מכשיר שהושק לפני חודש בלבד (11/4/22):
BOBOT Deep 841 PRO, או לפחות את הדגם הקודם, שראיתי עליו ביקורת מעולות: BOBOT DEEP 832, למשל כאן: https://mashvim.com/%d7%94%d7%a9%d7%95% ... %aa%d7%a8/
גם אני מחפשת שואב שוטף, בדגש על שוטף. כיום בשוק אכן נראה שבובוט דיפ 841 פרו הוא המענה (בעיקר בהסתמך ע"כ שהוא בעצם שיפור של 832 שכבר אינו במלאי) אך בהחלט אין עליו עדיין ביקורת מספקת..
על טינקו פחות חפרתי.
(לגבי הייזירו - הוא מעולה - אך ראיתי ביקורת חוזרת על התחזוק והבלאי של הספוג)
אשמח ג"כ לשמוע ביקורת על 2 הדגמים הנ"ל (בובוט וטינקו)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה