דרוש מידע שואב אבק רובוטי שיאומי עם שטיפה

goldyl

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אם הראוטר שלי הוא של נטוויז'ן, ולא של אתרוג, יש סיכוי שיהיה פתוח ? לפני שאני ממתינה על הקו של נטוויז'ן לבירור סיסמת הראוטר :)
בעיקרון כן
את צריכה אבל סמארטפון אם האפליקציה ע"מ לחבר אותו

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
היירובוט זה אחד הדברים המוזרים, חלק מהאנשים מרוצים מזה מאוד וחלק מאוכזבים ממנו מאוד.
מה ההסבר ?
יש לי 3 הסברים:
1. תלוי בגודל הציפיות. יש כאלה שבטוחים שהם יכולים לקבור את המטאטא והמגב וזה ממש לא כך.
2. תלוי בסוג הרצפות. יש רצפה מבריקה כמו אצלי שכל פירור הכי קטן נדבק על הרצפה וכל טיפת מים ניראת גרוע והאיי רובוט לא מנקה אותה טוב בכלל.
3. דגם- יש דגמים יותר מוצלחים ויש פחות. תלוי על מה נפלת.
ואגב, השטיפה לכל מי שבונה על זה זה בעצם ריסוס קטן של מים ומריחה שלו על הרצפה. לא מבינה איך יש בתים שמבריקים מזה. אולי אחרי שטיפה ידנית זה יכול לעזור לייבש:rolleyes:

ואגב, שלא תבינו לא נכון
אני משתמשת בו כמעט כל יום. בצהריים אחרי שהילדים אוכלים ארוחת צהריים הוא מטאטא לי את כל הבית כשאני שוטפת כלים וזה נחמד. אבל שטיפה בערב חובה. ממש לא ממליצה על הדגם הזה. אם הייתי עכשיו לפני רכישה לא הייתי הולכת עליו

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
קניתי איירובוט ומכרתי אותו בכאב רב בחצי מחיר
כי הראוטר של אתרוג לא נתן אפשרות להתחבר
התקשרתי אליהם מספר פעמים, הסברתי את הצורך ומה שהיה להם להגיד זה 'תעברי לרימון'

אלף100

משתמש פעיל
מרוב שקראתי לא הצלחתי להבין,

אם אין לי מכשיר חכם יש לי מה לקנות את הרוברוק? זה יהיה יעיל ללא האפליקציה?

כמו כן יש גם דגם s6 מה יותר טוב ה s6 או ה s7?

,usv

א12345

משתמש פעיל

,usv
אפשר להשתמש בו ללא מכשיר חכם.
המעלה במכשיר חכם היא שאפשר לתכנן איזה חדר הוא ישאב או באיזה עוצמה.
לנו יש רובורוק s6 max ובגלל שיש לנו אתרוג אז הוא לא מחובר למכשיר חכם
ובכל זאת אנחנו ממש מרוצים.
לכלוכים קשים הוא לא מוריד
אבל בגדול אחרי שאיבה הבית נקי.

אלף100

משתמש פעיל
לנו יש רובורוק s6 max ובגלל שיש לנו אתרוג אז הוא לא מחובר למכשיר חכם
ובכל זאת אנחנו ממש מרוצים.
לכלוכים קשים הוא לא מוריד
אבל בגדול אחרי שאיבה הבית נקי.

מבחינת דגמים,
מה יותר מתקדם?

עו"סית

משתמש חדש
דרך האפליקציה אפשר לתכנן גם בתוך החדר איזה איזור הוא ישאב.
(יכול לעזור למי שכתב שצריך לסדר את כל המשחקים הקטנים שמפוזרים למשל בסלון, ורוצים שישאב במטבח..)

goldyl

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
דרך האפליקציה אפשר לתכנן גם בתוך החדר איזה איזור הוא ישאב.
(יכול לעזור למי שכתב שצריך לסדר את כל המשחקים הקטנים שמפוזרים למשל בסלון, ורוצים שישאב במטבח..)
מספיק לחבר פעם אחת לבנות מפה ואז אפשר לחלק לחדרים ולקבוע את הסדר (עוצמת שאיבה לפי חדרים). ההגדרות נשמרות

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
יש לי 3 הסברים:
1. תלוי בגודל הציפיות. יש כאלה שבטוחים שהם יכולים לקבור את המטאטא והמגב וזה ממש לא כך.
2. תלוי בסוג הרצפות. יש רצפה מבריקה כמו אצלי שכל פירור הכי קטן נדבק על הרצפה וכל טיפת מים ניראת גרוע והאיי רובוט לא מנקה אותה טוב בכלל.
3. דגם- יש דגמים יותר מוצלחים ויש פחות. תלוי על מה נפלת.
ואגב, השטיפה לכל מי שבונה על זה זה בעצם ריסוס קטן של מים ומריחה שלו על הרצפה. לא מבינה איך יש בתים שמבריקים מזה. אולי אחרי שטיפה ידנית זה יכול לעזור לייבש:rolleyes:

ואגב, שלא תבינו לא נכון
אני משתמשת בו כמעט כל יום. בצהריים אחרי שהילדים אוכלים ארוחת צהריים הוא מטאטא לי את כל הבית כשאני שוטפת כלים וזה נחמד. אבל שטיפה בערב חובה. ממש לא ממליצה על הדגם הזה. אם הייתי עכשיו לפני רכישה לא הייתי הולכת עליו
הגיוני שדגם של 800 ש"ח לא יעשה עבודה כמו דגם של 2000 ש"ח ומעלה (לא יועדת מה יש לך.
אצלי במטבח הוא מחליף שטיפה יומ-יומית (שגם קודם לא נעשתה) ואחרי שטיפה ידנית בערב שבת, כשהוא מעביר וויש אחרון שעה לפני שבת, זה בכלל וואו
אגב בדגם שלי ה-S7 דרך האפליקציה אפשר להגדיר עוצמת שטיפה ג"כ , כמות מים וכו'

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
קניתי איירובוט ומכרתי אותו בכאב רב בחצי מחיר
כי הראוטר של אתרוג לא נתן אפשרות להתחבר
התקשרתי אליהם מספר פעמים, הסברתי את הצורך ומה שהיה להם להגיד זה 'תעברי לרימון'
אגב, מסקירות שעשיתי הרובורק S7 בהחלט מתחרה בגדול באיירובוט (במיוחד שהוא הרבה יותר שקט)

,usv
בטח ש-S7 יותר מתקדם, אבל גם מה-S6 מאד מרוצים, רק מכיוון שרציתי דווקא מכשיר של יבואן רישמי, ההבדל ביניהם היה 400 ש"ח והעדפתי אם כך לקנות את המתקדם יותר (אם לא מקפידים על יבואן רישמי, אז הפער יכול להיות גם 1000 ש"ח)
ה s7 יותר חדש אבל הבנתי שבs6max המצלמה יותר טובה
הבנתי שהמצלמה לא היתה משהו, לכן ביטלו אותה ב-S7

הלומד מפרוג

משתמש פעיל
הרובורק S7
חייב פל' חכם כל הזמן?
או מספיק בחיבור ואז אפשר להתחבר דרך אנדרואיד במחשב?

Y.E.S violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
תמליץ
וכמדומני שציינתי בפירוש שאין לי את המכשיר הנ'ל.
על סמך ציונך שאין לך את המכשיר, ואתה מסתמך על סקירות, ולכן המלצתי לך לא להביע דעה במשהו שאין נסיון

למה שהוא יעבוד בלי חומר?? ניסית פעם לשטוף ריצפה בלי חומר והיא יצאה נקייה?
הרבה מאד פעמים אני שוטפת רצפה בלי חומר לרצפות, ובלי לדבר על ההקאה, ניסתי להעביר אותו על רצפה שטופה

רחל rachel

משתמש רשום
על סמך ציונך שאין לך את המכשיר, ואתה מסתמך על סקירות, ולכן המלצתי לך לא להביע דעה במשהו שאין נסיון

הרבה מאד פעמים אני שוטפת רצפה בלי חומר לרצפות, ובלי לדבר על ההקאה, ניסתי להעביר אותו על רצפה שטופה
מבינה שעשית מחקר רציני והחלטת על הרוברוק. את יודעת להסביר לי מה ההבדל בינו לבין דגמים חדישים של שיואמי בסדרת MI ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה