סטיילינג שדרוג שיש מטבח ישן וסדוק

הרב

משתמש חדש
קניתי דירה ישנה ויש בה מטבח בן 40 שנה. השיש הוא שיש אמתי (אבן בז) סדוק בהרבה מקומות ודי דוחה. יש אולי מצב לתת לו ניראות טובה בלי להחליף אותו? (נגמר התקציב...)

אמא רחל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
היה לי גם מטבח ישן מאד וקנינו פורמייקה והדבקנו על השיש (בעלי גם חשש מבחינת כשרות..)
זה היה מאוג יפה ורחיץ צריך להחליף פעם בשנה בערך... ב"ה היום כבר יש לנו מטבח חדש

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
קניתי דירה ישנה ויש בה מטבח בן 40 שנה. השיש הוא שיש אמתי (אבן בז) סדוק בהרבה מקומות ודי דוחה. יש אולי מצב לתת לו ניראות טובה בלי להחליף אותו? (נגמר התקציב...)
הבנתי שיש עובר ליטוש.
זה מה שמצאתי.
לייעוץ מקצועי חייגו

077-230-5402

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אני גם בבעיה דומה כרגע,
אולי תחפשי שיש - יד 2.
תבדקי מידות,
אולי יש בדיוק משהו מתאים בסביבה שלך.
יש אפשרות להזמין מישהו שיחליף יחתוך ידביק.
שיש זה אבן איכותית, חלקם אפשר להכשיר, יעלה לך יקר אבל לא כמו שיש חדש.
ואז יהיה לך פתרון של לכתחילה.

נערך לאחרונה ב:

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
למי שהתעניינה בטפט לשיש - אז אנחנו גרים בדירה שכורה ועושים את זה,
פשוט לקנות לפני פסח (שאז מביאים את כל הדוגמאות) את הטפט הגרמני
אבל בכמות כפולה, כי זה מחזיק בערך לחצי שנה.
אנחנו מחליפים לפני פסח ולפני סוכות
צריך לדעת שאחרי חצי שנה זה לא מתקלף מושלם, אז אם השיש במצב סביר, תשקלו פעמיים לפני ההדבקה

דווקא טפט על האריחים מחזיק אצלינו מצוין כשנתיים

1670188519656.png

קבצים מצורפים

• 0000.JPG
    0000.JPG
    KB 118.4 · צפיות: 68

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
לכן אני מחפשת פתרון כמה שיותר זול
מצאתי לך באתר אבן:

מהי האלטרנטיבה – הכירו את הטפט דמוי שיש

האלטרנטיבה הטובה ביותר לחיפוי ועיצוב שיש, נמצאת דווקא במישור אחר – הטפטים המודרניים. טפטים דמוי שיש מעניקים את העוצמה, הברק, והעיצוב, בדיוק כמו חיפוי שיש. ואם זאת, החיסרון היחידי נמצא בהגנה. בכל זאת, בסופו של דבר, מדובר בטפט ולא בחומר שיש אמתי. הטפטים יסירו כל מגבלה עיצובית הקיימת בחלל, יתרמו לחוויה ולאווירה, ויהפכו את פני הקרקע, ממש כך. הדבקת הטפט נעשית על ידי מומחים בלבד, מתקין טפטים לדוגמא. מחפשים אלטרנטיבה לחיפוי שיש? טפטים דמוי שיש יהיו הפתרון המוביל והיצירתי ביותר עבורכם. בחרו באופן חכם, נבון, ומקצועי.

מעוניינים בהדבקת טפטים דמוי שיש? בקרו באתר מלך הטפטים – https://wallpaper-king.co.il/

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הטפט של האריחים זה מאליאקספרס - מגיע ריבועים ריבועים, שזה אומר הדבקה ממש קלה בלי בועות
הנה הקישור

הטפט של השיש זה הטפט הגרמני שמוכרים כאן, אני קניתי בערב פסח בטמבור מתחת לבית... יש טמבורים שמחזיקים כל השנה,
רק צריך למצוא את הדוגמאות השפויות...
זה פשוט מגיע בגליל
אני יודעת שיש משפחות שמוכרות בבית, כדאי לקנות ביחד עם זה כמו "מגב" שמשטיח את הבועות

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בנוגע לסכינים - צריך קצת להיזהר, ולכן גם צריך להחליף פעם בחצי שנה
אצלי התקנתי על הקיר שמול השיש שולחן מתקפל לקיר של איקאה, במיוחד שאנחנו משפחה של גבוהים, כבר התקנו את זה בגובה מעל הסטנדרט, ושם בעיקר חותכים... זה ממש נח.
דברים חמים - רותחים ממש משתדלת לא להניח, חמים - עובר בסדר, אבל לדעתי זו אחת הסיבות שקשה אחר כך לקלף את הטפט, אבל שוב, זה שיקול למי שרוצה אופציה לחזור לשיש המקורי.

שולחן של איקאה

רץ לבן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שפשוף השיש עם אציטון אולי יוכל להוריד את הדבק מהטפט,
לדעתי שווה לנסות.
אם לא אציטון- יש גם חומרים חריפים יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה