'שגעונות' של ילדים עם אוכל

צילה

משתמש רשום
נכתב ע"י לשם שינוי;796006:
דוד שלי כשהיה קטן לא היה מסכים בשום פנים ואופן לאכול לחם עם חורים. היה מדובר ביהרג ואל יעבור ואם חלילה וחס נתנו לו לחם כזה וניסו להתעקש, היה אפשר להיות כמעט בטוחים שהרווחה בדרך מהצעקות והצווחות :)
לחברתי גם היו ילדים שלא רצו לאכול פרוסות שהיה בהן חור, היא מצאה פתרון ואמרה להם חבל שאתם לא אוכלים עם חור
כי החור הכי טעים!!!:eek::);)
לא תאמינו אבל מאז הם רבים מי יאכל את הפרוסות עם החור

צילה

משתמש רשום
נכתב ע"י לו יצוייר;795756:
לשטוף עגבניה שלמה, לנגוס ולמצוץ את המיץ וזהו.
לקיים מה שנאמר "תוכו אכל קליפתו זרק" :p
הבת שלי אומרת: אני אוהבת רק את ה"צוף" של העגבניה!!

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עסיסי מה שקורה כאן..
הילדים שלי מאד אוהבים בארוחת ערב לחם מרוח בגבינה עם בייגלה.
הבת לא נוגעת בירקות שנגעו בעגבניה
את המיץ ענבים שקיבלו בקידוש הם מערבבים עם מנגו או תפוזים..
(וזה דוקא שיגעון של מבוגר, לא שלי :) ) לפתוח את הבורקס ולהכניס בפנים את הרוגלה ולאכול בהנאה..
מעל הפיצה למרוח גבינה
שהמרק כמובן יהיה רק מים בלי שום דברים ששטים שם.
ו..איך שכחנו מלהזכיר שלא יהיה שום דמות או צורה או צבע או טעם של בצל באוכל.. הו אז צריך לברור ולהוציא אחד אחד במצב הטוב, ובמצב הפחות טוב המנה נשארת בשלמותה בצלחת.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י צילה;797825:
לחברתי גם היו ילדים שלא רצו לאכול פרוסות שהיה בהן חור, היא מצאה פתרון ואמרה להם חבל שאתם לא אוכלים עם חור
כי החור הכי טעים!!!:eek::);)
לא תאמינו אבל מאז הם רבים מי יאכל את הפרוסות עם החור
ממש חכמי חלם והבייגלה...

ועוד: במבה בתוך החור של ביסלי ברביקיו
קולה מעורב במיץ תפוזים
מעדן קרלו/באדי עם גרעינים שחורים
ביצה קשה מרוסקת עם קטשופ

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
בשבת: אוכלים את ה'תותח' של החלה.(השפיץ בסוף)

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ציטוט: "במבה בתוך החור של ביסלי ברביקיו"
זה ממש טעים!
אני אוהבת עד היום במבה וביסלי יחד. כל הטעמים.

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שניצל תירס חתוך ל-2 אבל לרוחב, (כמו 2 פרוסות)
באמצע למרוח חרדל וקטשופ,
ולאכול כמו סנדויצ'ים.
(הייתי מכינה לאחיינים שלי לפני שנות דור)

ch3

משתמש פעיל
נכתב ע"י contrast;797894:
ציטוט: "במבה בתוך החור של ביסלי ברביקיו"
זה ממש טעים!
אני אוהבת עד היום במבה וביסלי יחד. כל הטעמים.
כבר חשבנו פעם שיש להציע לחברת אוסם במבה בטעמים של הביסלי.

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ch3;797964:
כבר חשבנו פעם שיש להציע לחברת אוסם במבה בטעמים של הביסלי.

במבה ובתוכו להכניס ביסלי פלאפל- כמו נקניקיה בלחמניה.
מומלץ לנסות!!!!!!!
(שנים לא טעמתי....):rolleyes:

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
רוגלה עם מלפפון חמוץ
לשתות את הרוטב פיצה הישר מהבקבוק

:) :) יש כאן מגוון רעיונות לשילובי מאכלים להציע לחברת אוסם! (אני חושבת שהבמבה נוגט / במבה חלווה ג"כ התחיל משגעונות דומים...)

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
"גולגאלאך" - או - בצק , מהחלה של שבת...

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י נוי;797848:
במבה בתוך החור של ביסלי ברביקיו

הגזמת זה לא רק לילדים, בשיעורי כלה אצלינו חילקנו חברה שלי ואני תפקידים,
אחת מבררת אם מדובר בבמבה אוסם, השניה דואגת לקרב את הביסלי, ומכאן ועד סיום הצלחות הנ"ל הדרך היתה קצרה.. :D

האמת שהיא חברה כאן, אז אם את זוכרת .... תרימי יד ;)

רחל שור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
פיתה פלפל שכולל : כדורים ,ציפס, חומס, ובמקום סלט- סוכריות ג'לי !!!!

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
במבה ביסלי עם קולה מזיעה!! מומלץ מאוד, (אולי בעצם לא)

סייל

משתמש רשום
לאכול את ה"מצה ברייט" כשהוא עדיין רטוב ומגעיל (לפני שמכניסים אותו למחבת..) איכססס!!!

וכשרואים שמישהו אוכל קטשופ במטבח כולם רצים עם הצלחות לסלון!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה