עזרה שגיאה שאני מקבלת בשיטס

שריקה.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני מקבלת את השגיאה נ"ל
יודעים מה זה??
מישהו??

1705866616402.png

David Hadas

מערכות ואוטומציות לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
קודם כל אפשר לפתוח כאן ולטפל בביצוע שנעצר

1705872317702.png

אבל אפשר לחילופין להגדיר את ההגדרה שגם במקרה כזה סינריו ימשיך לרוץ -
1705872452447.png

להרחבה (כדאי מאוד ללמוד את זה)

בקצרה: יש 2 אפשרויות כאשר הרצה של סינריו נתקלת:
- או לעצור את הסינריו עד שיפתרו את הבעיה, תחת "הרצות (הוצאות להורג ) לא מושלמות"
- או לאפשר המשך הרצה של הסינריו, ואז יתכן שהרצות מאוחרות יותר יסתיימו ויטופלו לפני הרצות מוקדמות יותר שנכשלו.

בכל מקרה כמובן אפשר ללכת ולפתור את הבעיה

שריקה.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בשתי האופציות לא הלך...
הראשון, אני לא רואה שום בעיה ככה שאין לי איך לפתור.... איזשהי שגיאה ארוכה ומוזרה בשיטס

והאופצייה השנייה לא נותן לי כי אז יש שגיאה ב braek

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אפשר לנסות לסגור את השיטס בעת ההפעלה. מנסיון שלי- לעיתים קורה שעדיין לא סיים לעבד את הבקשה הקודמת..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה